PostHeaderIcon Warta Poznań - ŁKS Łódź 30.09.2017

W ostatni dzień września przyszło nam zagrać domowe spotkanie z Łódzkim klubem sportowym. Zainteresowaniem tym meczem obiło sie szerokim echem w Internecie. Ludzi chętnych było dwa razy tyle co dopuszczona pojemność stadionu. Nas w młynie do 60 osób. Doping z naszej strony bardzo głośny, zwłaszcza w pierwszej połowie. Na płocie wieszamy flagę zielono-biali. W drugiej połowie wraz z dopingiem machamy flagami na kijach. Remis na placu gry do końca nie był sprawiedliwy. Z przebiegu gry na pewno byliśmy  kilkakrotnie bliżsi zdobycia bramki. Po ostatnim gwizdku dziękujemy piłkarzom za walkę i dajemy do zrozumienia że chcemy zwycięstwa za tydzień w Elblągu. Co do kibiców gości to pewnie opiszą się sami co do swojej liczby. Wywiesili kilka flag i w drugiej połowie meczu odpalili race.

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - ŁKS Łódź :: 20170930WartaPoznanLKSLodz

Warta Poznań - ŁKS Łódź

 

PostHeaderIcon Warta zgasiła Znicz!

Zwycięstwem 3:0 zakończyło się spotkanie Znicz Pruszków – Warta Poznań. Zielono-Biali do przerwy prowadzili 0:1. Po zmianie stron gra wyglądało ciut słabiej i obawy były różne. Jednak w 73. minucie trafił Krystian Sanocki i dwie minuty później dobił Znicz Adrian Cierpka. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i Zieloni wywieźli trzy punkty.
Znicz Pruszków - Warta Poznań 0:3 (0:1)
0:1 Adrian Laskowski 8 (k)
0:2 Krystian Sanocki 73
0:3 Adrian Cierpka 75
 

PostHeaderIcon 30 września z ŁKS-em Łódź

30 września o godz. 16:00 zabrzmi pierwszy gwizdek w ciekawym meczu z ŁKS-em Łódź. Pod względem kibicowskim będzie to jedno z ciekawych spotkań w rundzie. Łodzianie, mimo że są beniaminkiem II ligi, doskonale radzą sobie na murawie. To sprawia, że czeka nas też piłkarski hit! Nie trzeba chyba dodawać, że widzimy się na stadionie! Już teraz warto rezerwować wolny czas, namawiać znajomych i nastawiać się na dobry mecz!
 

PostHeaderIcon Znicz Pruszków - Warta Poznań 22.09.2017

Wyjazd do pod warszawskiego Pruszkowa wypadł nam niestety w piątek. Pierwotnie nie było od początku wiadomo w jakim terminie rozegramy ten mecz. Ostatecznie zrobili nam go w piątek. Meldujemy się w sektorze gości w 7 osób. Całe spotkanie leci z nieba jak z kranu. Wysokie zwycięstwo piłkarzy szybko pozwala zapomnieć jaka pogoda nam doskwierała 90 minut! Po meczu wspólnie dziękujemy sobie z piłkarzami zwycięstwa i wracamy na Poznań. Za tydzień gościmy u siebie Łódzki Klub Sportowy, liczymy na kolejne zwycięstwo.

Zapraszamy do galerii

Znicz Pruszków - Warta Poznań :: 20170922ZniczPruszkowWartaPoznan

Znicz Pruszków - Warta Poznań