PostHeaderIcon Warta Poznań - Garbarnia Kraków 27.07.2018 w Grodzisku Wielkopolskim

Informujemy, że pierwsze domowe spotkanie sezonu 2018/2019 w Fortuna I lidze z Garbarnią Kraków (w piątek o godz. 17.45) zostanie rozegrane na stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Lokalizacje następnych domowych spotkań będą podawane w terminie późniejszym, ponieważ na stadionie przy Drodze Dębińskiej w dalszym ciągu toczą się prace mające na celu dostosowanie obiektu do wymogów licencyjnych Fortuna 1 ligi.

Bilety w przedsprzedaży będą kosztować 15 zł (normalny) oraz 10 zł (ulgowy). W dniu meczu ceny wzrosną o 5 zł. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w środę i będzie prowadzona w siedzibie klubu przy ul. Droga Dębińska 12 w godz. 9.00-15.00. W dniu meczu, czyli w piątek w godz. 9.00-12.00 – także w siedzibie klubu – będzie jeszcze możliwość nabycia biletu na zasadach przedsprzedaży, a więc w obniżonej cenie. Zapraszamy do korzystania z tej możliwości.

Klub nie prowadzi na razie sprzedaży karnetów. Ich dystrybucja rozpocznie się z momentem uzyskania zgody na rozgrywanie domowych spotkań w „ogródku”.
 

PostHeaderIcon KIBICOWSKIE PODSUMOWANIE WIOSNY

 

PostHeaderIcon Wakacje z Wartą Poznań!

Końcówka czerwca, lipiec, sierpień. Wyczekiwane (w)akacje. Wybierając się na długo wyczekiwany urlop pamiętajcie o zielono - białych akcentach, które będą sławiły nasz klub wszędzie tam, gdzie będziecie wypoczywać i zapominać o szarej rzeczywistości związanej ze szkołą czy pracą. Podobnie jak w poprzednim roku, prosimy o wysyłanie do nas ciekawych fotek z zielono - białym akcentem w tle. Zdjęcie w koszulce, szaliku, vlepka przyklejona w ciekawym miejscu – wszystko to nas interesuje i wszystko to chcemy znaleźć na naszej skrzynce pocztowej! Najciekawsze zdjęcia pojawią się na naszej stronie w dziale „Zielono Biały Świat”.

Wakacyjne zdjęcia należy wysyłać na adres e-mailowy Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Liczymy na Waszą kreatywność!

 

PostHeaderIcon Odszedł nasz brat wierny kibic Łukasz "TEZE"

23.06.2018 zmarł nasz kolega. Kibic Warty Poznań. Był jednym z założycieli BWP GROUP. Wyjazdowicz i warciański raper. To jemu zawdzięczamy wszystkie utwory związane z ruchem kibicowskim na warcie! Brak nam słów, ale możemy powiedzieć tylko jedno: od dzisiaj niebo jest Zielono-Białe, jesteśmy tego pewni!

Łukasz "TEZE" Stranz do zobaczenia w sektorze niebo.

------------------------

Chcielibyśmy wszystkich poinformować, iż pogrzeb odbędzie się 3 lipca we wtorek o godzinie 12:30 na Junikowie.

Prosimy pożegnajmy go godnie ... tak jak na to zasłużył !!!