PostHeaderIcon Po 3 latach wróciliśmy z młynem przy DD12.

Zielono-Biali rozpoczęli zgodnie z planem, ale później dwukrotnie odpowiedzieli Błękitni i komplet punktów powędrował do Stargardu. Sobotnie spotkanie obejrzało prawie 900 widzów, co przy DD12 zdarzyło się pierwszy raz od dłuższego czasu. Solidnie wyglądał też nasz młyn, natomiast przyjezdni przybyli do Poznania w 16 osób z jedną małą flagą.
 

PostHeaderIcon Zbieranie śmieci nad Wartą

W jedno ze słonecznych przedpołudni spotykamy się w 4 osoby, by oddać przysługę otoczeniu w którym przychodzi nam żyć. Robimy sobie spacer wzdłuż zalesionego brzegu Warty, który jest zaniedbywany przez służby miejskie, a jednocześnie uwielbiany przez miejską patologię. Efektem jest 9 worków wypchanych śmieciami, które zalegały tam w dużych ilościach, szpecąc okolicę.
Śmiecisz w lesie – jesteś śmieciem!

Dbaj o Ojczyznę – dbaj o przyrodę!

 

PostHeaderIcon Warta – Błękitni 1:2

Pierwsza porażka zielonych od początku ligowego sezonu. Zielono-biali przegrali w sobotę przy DD12 z Błękitnymi 1:2. Prowadzenie poznaniakom już w 12. minucie dał Krzysztof Biegański , ale potem dwukrotnie odpowiedzieli goście. Porażka sprawiła, że Warta straciła pozycję lidera, ale strata jest znikoma.
Pierwszy Radomiak ma 19 punktów, druga Warta która ma 18 i trzeci GKS Jastrzębie 17.
Kolejny mecz 10 września ze Stal Stalowa Wola.

WARTA POZNAŃ – BŁĘKITNI STARGARD 1:2 (1:0)
1:0 Krzysztof Biegański  13
1:1 Maciej Liśkiewicz 47
1:2 Wojciech Fadecki 71
 

PostHeaderIcon Sobota przy DD12!

Już w sobotę zielono-biali staną przed kolejną obroną pozycji lidera. Po wygranej w Wejherowie czekamy na kolejne ligowe punkty. Do Poznania przyjeżdża drużyna Błękitnych, która swój ostatni mecz zremisowała bezbramkowo z Olimpią Elbląg.
Jaki jest nasz cel na sobotę ? TYLKO ZWYCIĘSTWO!

Zapraszamy do galerii

Miasto poinformowane o meczu WARTA POZNAŃ - Błękitni Stargard! :: MiastopoinformowaneomeczuWARTAPOZNANBlekitniStargard_10

Miasto poinformowane o meczu WARTA POZNAŃ - Błękitni Stargard!