PostHeaderIcon Warta Poznań - Stomil Olsztyn

 

W Młynie zbiera się nas 35 osób i prowadzimy doping przez całe
spotkanie, na meczu prezentujemy skromne flagowisko z różnymi
postaciami.

 

PostHeaderIcon Cracovia Kraków - WARTA POZNAŃ

Na ten wyjazd meldujemy się w sektorze gości w 20 osób (5 Obra Kościan) , dzięki uprzejmości Krakowskiej policji na mecz wchodzimy spóźnieni. Dosyć sporo okrzyków i przyśpiewek z naszej strony. Ostatecznie nasi kopacze przegrywają 2-1 i podchodzą wszyscy przybić pione ! Przejazd pociągiem w obie strony spokojnie.

 

PostHeaderIcon Polonia Bytom - Warta Poznań

Parę dni przed wyjazdem dowiadujemy się , że sektor gości w Bytomiu jest zamknięty. Mimo to Polonia wpuszcza nas na swój sektor  i nasza liczba to 12 osób na meczu wywieszamy 1 flagę vlepkę. Ostatecznie nasi piłkarze przegrywają 2:0 choć spokojnie mogli przegrać większą ilością bramek. Szanse na nasze utrzymanie coraz bardziej maleją i mecz w Bytomiu utwierdza nas , że niektórym naszym kopaczom brakuje ambicji czego nie można powiedzieć o piłkarzach Polonii , którzy pokazali charakter na boisku ;-). Na koniec meczu zaznaczamy , że " Jesteśmy zawsze tam" , podchodzi do nas tylko dwóch piłkarzy.

 

Wielki szacunek dla Kibiców Polonii za ogarnięcie całego tematu. Dzięki !

 

PostHeaderIcon Ważna informacja!

Na meczach ze zmniejszoną pojemnością stadionu "Zielona Strefa" na meczu z Olimpią Grudziądz znajdować się będzie na tych sektorach !