PostHeaderIcon Cracovia Kraków - WARTA POZNAŃ

Na ten wyjazd meldujemy się w sektorze gości w 20 osób (5 Obra Kościan) , dzięki uprzejmości Krakowskiej policji na mecz wchodzimy spóźnieni. Dosyć sporo okrzyków i przyśpiewek z naszej strony. Ostatecznie nasi kopacze przegrywają 2-1 i podchodzą wszyscy przybić pione ! Przejazd pociągiem w obie strony spokojnie.

 

PostHeaderIcon Mecz ze Stomilem ODWOŁANY!!!

Zgodnie z decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej mecz I ligi pomiędzy Wartą Poznań a Stomilem Olsztyn, który został zaplanowany na najbliższą sobotę zostaje przełożony na inny dzień. PZPN uwzględnił niekorzystne warunki pogodowe i zły stan murawy i postanowił, że spotkanie odbędzie się w innym terminie. Nowa data meczu nie została jeszcze podana.

 

PostHeaderIcon Ważna informacja!

Na meczach ze zmniejszoną pojemnością stadionu "Zielona Strefa" na meczu z Olimpią Grudziądz znajdować się będzie na tych sektorach !

 

PostHeaderIcon ODDAJ KREW DLA KIBICÓW LECHII GDAŃSK

Jak podaje przedstawiciel Lwów Północy osoby, które będą oddawały krew muszą podać, że oddają krew na: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy.

Aby oddać krew należy mieć ukończone 18 lat. Przy oddawaniu krwi warto brać pokwitowanie i przesyłać je do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk lub mailowo (skan/zdjęcie) do redakcji serwisu Lechia.net na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Poznań

RCKIK w Poznaniu,
Regionalne Centrum Krwiodawstwa
i Krwiolecznictwa w Poznaniu
ul. Marcelińska 44

Telefony:
centrala: (+48) 61 88-63-300
sekretariat: (+48) 61 88-63-332


Kościan

Oddział terenowy w Kościanie,
ul. Szpitalna 7
tel. (065) 512 08 55 wew 267

czynne:
poniedziałek, wtorek, piątek
rejestracja: 8.00-9.00