PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Arka Gdynia

 

 

W pierwszym meczu rundy wiosennej przyszło nam grać z Arką Gdynia. Wraz ze zgodami przybyło ich tego dnia blisko 800osób. Nas w młynie tego dnia z przyjaciółmi z Kościana 80osób. Na początku prezentujemy oprawę z hasłem "Duma rozpierająca w sercu, w nim Warta na pierwszym miejscu" w asyście sektorówki z herbem i flagami na kijach. Doping jak na tą liczbę w pierwszej połowie fajny, w drugiej odsłonie trochę słabiej ale przy takiej liczbie kibiców gości i tak był słyszalny! Nasi piłkarze niestety ten mecz przegrywają 0:1. Mimo porażki wyrazili chęci po meczu przybicia "piątki" ;-) Jesteśmy z wami zieloni jesteśmy z wami...

 

PostHeaderIcon Flota Świnoujście - WARTA POZNAŃ

Godzinka na promie :-) i jeszcze przed końcem pierwszej połowy meldujemy się w sektorze gości w 5 osób.Wywieszamy jedną flagę i raz po raz nasze okrzyki , nasi piłkarze przegrywają 2:1 i mają wyjebane w to żeby do nas podejść , dwóch od razu pali wroty do szatni a reszta idzie sobie usiąść na ławeczke - widocznie byli zbyt zmęczeni żeby przybić pione.
 

PostHeaderIcon Czapki 25 zł

 

PostHeaderIcon Obra Kościan - GKS Krzemieniewo

Na meczu około 45-50 osób w tym 3 osoby od nas . Po meczu wspólne umacnianie zgody , niestety nie udaje się nam wrócić planowanym pociągem do Poznania dzięki interwencji dzielnego kanara oraz sokistów.