PostHeaderIcon Górnik Polkowice wycofany !

To już przesądzone. Górnik Polkowice nie zagra wiosną w II lidze zachodniej, co jednocześnie oznacza, że w rundzie wiosennej czeka nas jeden mecz mniej. Prezes Paweł Wechta wysłał we wtorek do PZPN pismo potwierdzające wycofanie klubu z rozgrywek. Powodem jest zmniejszona dotacja z budżetu właściciela - Gminy Polkowice. Wycofanie się polkowiczan z rozgrywek powoduje, że w Ogródku zagramy tylko 7 spotkań ligowych.
 

PostHeaderIcon Górnik Wałbrzych - Warta Poznań 16.11.2013 sobota

W Wałbrzychu 14 kibiców Warty, w tym starszy 85 letni kibic,  który mając 19 lat był   na meczu jak Warta zdobywała Mistrzostwo Polski w 1947. Piłkarze standardowo mają nas w dupie i po meczu idą prosto do szatni !

 

Zapraszamy do galerii

Górnik Wałbrzych - Warta Poznań :: 15112013Gornik WalbrzychWartaPoznan1

Górnik Wałbrzych - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Jesień 2013 - OPRAWY

Przyszedł czas na podsumowanie opraw jesienią. W ostatniej rundzie grupa Ultras Warta Poznań zaprezentowała kilka choreografii podczas domowych spotkań zielono-białych oraz na jednym meczu wyjazdowym, a zabrakło jedynie tego, co kibice lubią najbardziej, czyli pirotechniki. Przypomnijmy więc sobie raz jeszcze wszystkie oprawy, które zaprezentowano na naszym stadionie oraz na jednym wyjeździe.

Efekty pracy chłopaków z grupy Ultras Warta można było podziwiać za każdym razem w galerii na naszej stronie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej

 

PostHeaderIcon NOWY KAWAŁEK MCTEZE

Przyćmienie Osadź Osadź ten film na swojej witrynie