PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon Garbarnia Kraków - Warta Poznań 17.11.2018 2-1

Pierwszy wyjazd rozgrywany awansem rundy wiosennej to Garbarnia Kraków. Nas 8 osób w sektorze gości. Swoje mecze piłkarze Garbarni rozgrywają na stadionie Wisły Kraków. Ludzi tego dnia na całym stadionie dosłownie garstka. Mecz kończy się porażką Zielonych.

PostHeaderIcon GKS Katowice - Warta Poznań 27.10.2018 0-2

Mecz z GKS-em Katowice wypadł nam w ostatnią sobotę października. Na miejsce docieramy w 3 osoby! Gieksy w młynie z perspektywy klatki 300. Do momentu straconej bramki na 0:2 doping głośny i melodyjny. Po meczu wspólnie z piłkarzami zbijamy piąteczki i robimy pamiątkowe zdjęcie! Dzięki za zwycięstwo i do następnego!

GKS Katowice - Warta Poznań :: 20181027GKSKatowiceWartaPoznan

GKS Katowice - Warta Poznań

PostHeaderIcon Odra Opole - Warta Poznań 24.10.2018 2-1

Na zaległy mecz do Opola wybrało się dwóch kibiców Warty. Miejscowi z jedną flagą i przez cały mecz nie prowadzili dopingu.

Odra Opole - Warta Poznań :: 20181024OdraOpoleWartaPoznan

Odra Opole - Warta Poznań

PostHeaderIcon Warta Poznań - Chrobry Głogów 21.08.2018 2-1

W niedzielę 21 października przyszło nam zagrać w ogródku z Chrobrym Głogów. Ludzi na trybunach zasiadło ponad tysiąc osób w tym kibice gości w 160 wraz ze Stilonem Gorzów oraz Unią Leszno. W pierwszej połowie robimy flagowisko i przez cały mecz prowadziły głośny doping! Kibice chrobrego oflagowali sektor i w 2 połowie prezentują flagi na kijach i odpadają czarne świece. Mecz kończy się zwycięstwem zielonych. Po meczu dziękujemy im za walkę i wiarę w siebie! JEDNA MIŁOŚĆ - JEDEN KLUB!

Warta Poznań - Chrobry Głogów :: 20181021WartaPoznanChrobryGlogow