PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon Warta Poznań – Flota Świnoujście (16.05.2009)

Dwa dni po meczu w Lubinie przyszedł czas na mecz z Flotą. Pogoda od rana fatalna, cały czas deszcz przez co rezygnujemy niestety z dwóch z trzech zaplanowanych na to spotkanie opraw. W młynie jest nas około 60. Na meczu spróbowaliśmy rywalizacji w dopingu na dwa młyny między sobą aby wyglądał on lepiej. Pomysł fajny i efekt również :). Druga połowa to już miazga. Prezentujemy fajną okazałą oprawę. A piłkarze a raczej Zielone waleczne chłopaki pokonują kolejną drużynę kandydującą do awansu do ekstraklasy.

 

PostHeaderIcon Zagłębie Lubin - Warta Poznań (13.05.2009)


Kolejny mecz wyjazdowy wypadł nam w środku tygodnia. Ale na lubińskim obiekcie zameldowaliśmy się w niezłej, jak na nasze możliwości, liczbie 24 osób (w tym 6 chłopaków z Obry Kościan ). Wywieszamy 3 flagi w tym 2 Obry i prowadzimy dobry doping gdzie na pewno kilka razy byliśmy słyszalni na stadionie Zagłębia. Po wygranym meczu z Koroną Kielce w drodze do Lubina mieliśmy mieszane przeczucia co do wyniku: jedni obstawiali porażkę, inni remis, a najbardziej pewni ludzie – zwycięstwo Warty. I ci ostatni mieli dobre przeczucie. Zieloni po dobrym i bardzo emocjonującym spotkaniu pokonali kandydata do awansu 2:1. Zarówno nowy stadion, jak i świetna płyta boiska zrobiły ogromne wrażenie na piłkarzach jak i niektórych z nas, kibiców. Obyśmy kiedyś takich rzeczy doczekali i dożyli przy Drodze Dębińskiej 12 :) "Jesteśmy zawsze tam, gdzie nasza Warta gra !"

 

PostHeaderIcon Warta Poznań – Korona Kielce (09.05.2009)

Mecz Koroną zapowiadał się bardzo ciekawie. Piłkarsko wiedzieliśmy że będzie ciekawy mecz gdyż Korona walczy o awans, oraz kibicowsko ponieważ wiedzieliśmy że fani korony zawitają na Drogę Dębińską. Tego dnia pierwszy raz postanowiliśmy wykonać skromna próbną kartoniadę na jednej części z trybun za bramką. Szachownica wyszła w miarę fajnie oraz wciągnięte koszulki - sektorówki w barwach. Drugim elementem oprawy był specjalnie wykonany transparent z hasłem „JEDYNY BLASK NASZEGO ŻYCIA” gdzie wciągnęliśmy dłoń trzymającą Herb Warty i dookoła machamy zielono-białymi balonami. Młyn tego dnia 80 osób w tym kilku chłopaków z Obry Kościan z flagą. Natomiast fanów z Kielc zawitało 60 z flaga, kilka razy dali znać o swojej obecności. Gdy stracili 3 bramkę opuścili stadion. Po meczu udajemy się na wspólną imprezę z kibicami Obry z okazji 3-lecia zgody. Brat za brata już 3 lata !!

 

PostHeaderIcon Motor Lublin - Warta Poznań (02.05.2009)

Przed meczem problemy z listą imienną której nie wysłał klub. Lecz wszystko dobrze się kończy i w klatce obecnych 4 kibiców Warty.

 

PostHeaderIcon Warta Poznań – Odra Opole (22.04.2009)


W tą Środę w młynie zebrało się około 50 osób, dopingujemy tradycyjnie cały mecz. W czasie drugiej połowy wciągamy koszulkę. Gości w klatce 3 + 4 Zagłębie Lubin.

 
Więcej artykułów…