PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon Warta Poznań - Podbeskidzie Bielsko Biała (14.03.2009)

Na pierwszy mecz rundy wiosennej nie mogliśmy się doczekać bardzo długo. Oczekiwania były spore, i nawet wszystko jak się okazało na końcu wyszło całkiem dobrze. Na sektorze zbieramy się na około 2 godziny przed gwizdkiem. Mieliśmy dużo pracy w przygotowaniu oprawy na ten mecz, z tego względu że prezentowaliśmy aż 3 elementy tego dnia i musiało wszystko być dopracowane do końca. W młynie jest nas 40 osób i wspomagało nas tego dnia 5 chłopaków z Obry Kościan z flagą. Na wyjście piłkarzy prezentujemy 30 metrowy transparent dla byłego naszego piłkarza Darka Cudnego. Następnie wciągamy sektorówki z datą i herbem Warty odnoszące się do hasał na transparentach „Legenda stara jak świat, w sercach trwa od tylu lat”. W drugiej części podnosimy ogromne herby podświetlane stroboskopami i na płocie prezentujemy hasło „Lek na całe zło” Doping tego dnia dobry i co najważniejsze 3 punkty zdobyte z pretendentem do awansu do ekstraklasy. Kibiców gości zawitało 20 osób, bez flag. Po meczu udajemy się na piwo ze znajomymi z Podbeskidzia których następnie odprowadzamy na pociąg.

 

PostHeaderIcon Turniej z okazji WOŚP - Gorzów (11.01.2009)

Na turniej do Gorzowa wybraliśmy się w 8 osób. Na miejsce dojeżdżamy na sam początek. Parę razy krzyknęliśmy podczas meczów Zielonych. Cały turniej wygrywają nasi piłkarze więc wracamy w dobrych humorach do domu. Teraz o gospodarzach, ludzi na sali około 600, Stilon formuje ponad 100 osobowy młyn. Maja flagi i prowadza dobry doping wspomagany bębnem. Warto odnotować że nie zabrakło transparentu odnośnie tragicznej śmierci Przemka Czaji, Pierwszy wyjazd zimowy udany.


 

PostHeaderIcon Stal Stalowa Wola - Warta Poznań (15.11.2008)

Na wyjazd do Stalowej Woli wyruszamy o 2 w nocy w 5 osób. Piłkarze zagrali dobry mecz ale niestety wywieźli z dalekiej Stalówki tylko remis. Podróż w obie strony spokojna, wesoła i nawet nie mecząca o dziwo ;-)

 

PostHeaderIcon Warta Poznań – Widzew (08.11.2008)

Zbieramy się w około 50 osób, nie wywieszamy flag ale za to dobrze dopingujemy przez całe spotkanie. Widzew mimo zakazu przyjeżdża w około 300 osób, nie wywieszają flag również skupiając się tylko na dopingu. Z nami 5 osób z Obry Kościan.

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Stal Stalowa Wola (02.08.2008)

Niestety słaba frekwencja z powodu wakacji oraz deszczowej pogody. Na sektorze w porywach do 50/60 osób. Co jakiś czas dopingujemy, wzmagając doping w ostatnich minutach. Kibiców gości nie zanotowano, a piłkarze odnoszą zwycięstwo. W pierwszej połowie meczu wspomaga nas Obra Kościan w liczbie 8 osób, Dzięki !

 
Więcej artykułów…