PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon Motor Lublin - Warta Poznań (02.05.2009)

Przed meczem problemy z listą imienną której nie wysłał klub. Lecz wszystko dobrze się kończy i w klatce obecnych 4 kibiców Warty.

 

PostHeaderIcon Warta Poznań – Odra Opole (22.04.2009)


W tą Środę w młynie zebrało się około 50 osób, dopingujemy tradycyjnie cały mecz. W czasie drugiej połowy wciągamy koszulkę. Gości w klatce 3 + 4 Zagłębie Lubin.

 

PostHeaderIcon Wisła Płock – Warta Poznań (18.04.2009)

Jako środek lokomocji na ten mecz wybraliśmy busa. Na stadionie dołącza kilka osób które przyjechały na własną rękę i meldujemy się na tym wyjeździe w 20 osób. Wywieszamy jedną flagę i staramy się dopingować przez większą część spotkania.

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Znicz Pruszków (11.04.2009)


W wielka sobotę przyszło nam grać z liderem tabeli ze Zniczem Pruszków. Pogoda w zupełności dopisała. Stadion przyciągnął trochę więcej ludzi niż na derbach z Turem bo około 2 tysięcy. Nas tego dnia w młynie 70 osób + 5 chłopaków z Obry Kościan. Przez cały mecz jedziemy zajebisty doping, dużo lepszy niż na derbach. Prezentujemy 1 oprawę na jedną z trybun za bramką. Jak na nasze możliwości efekt niesamowity. Znicz Pruszków zawitał na Wartę w około 20 osób z 2 flagami. Sporadycznie coś tam śpiewali. Mimo niekorzystnego wyniku naszych piłkarzy do domów wracamy z dobrych humorach – kibicowsko wygraliśmy !. Dziękujemy chłopakom z Obry za wsparcie!

 

PostHeaderIcon GKS Katowice – Warta Poznań (04.04.2009)


Stadion zamknięty.

 
Więcej artykułów…