PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon TS Podbeskidzie - Warta Poznań (06.08.2008)

Na pierwszym wyjeździe melduje sie 6 osób. Przed stadionem cyrki z kierownikiem ochrony, co staje sie już u "Górali" tradycją. Na meczu raz daliśmy znak że jesteśmy. Kibice TSP prezentują oprawę "Górale Podbeskidzia", oraz kilka razy podrywają do dopingu cały stadion. Mecz jak i droga spokojna, szkoda tylko wyniku..

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - GKS Jastrzebie (10.08.2008)

Nas w młynie około 50 osób. Prowadzimy dobry doping i prezentujemy dwie oprawy po 1 w każdej połowie. Przy zapowiadaniu kolejnego meczu Warty na stadionie przy ulicy Bułgarskiej, wyrażamy swoje zdanie na ten temat. Na tym meczu wspierał nas 1 fan z Obry Kościan. Kibiców Jastrzębia około 18 osób. Najważniejszy wynik

 

PostHeaderIcon Tur Turek - Warta Poznań (17.08.2008)

Na małe derby wielkopolski wybrało sie 43 fanów Warty + 5 Obra Kościan. Wywieszamy 3 flagi na płot i prowadzimy momentami bardzo dobry doping. Podczas meczu prezentujemy dwie oprawy. Kibice Tura bez młyna. Podróż spokojna, a w szczególności drodze powrotnej bardzo wesoła. Wielkie dzięki Obrze za wsparcie.

 

PostHeaderIcon Widzew - Warta Poznań (20.08.2008)

Na ten ciekawym wyjeździe zameldowało się nas 19 + 1 Obra Kościan. Na meczu wywieszamy jedną flagę i coś próbujemy dopingować, lecz na Widzewie w tyle osób to raczej nie możliwe. Droga jak i sam mecz spokój. Szkoda że ten ciekawy wyjazd wypadł nam w środę..

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - GKS Katowice (24.08.2008)

Mecz rozegrany na stadionie miejskim. Tradycyjnie bez młyna. Gości około 150 kilka razy coś dopingują.

 
Więcej artykułów…