PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon Błękitni Stargard - Warta Poznań 27.05.2017

Ostatnim wyjazdem w tym sezonie był Stargard. Odległość nie duża, w porównaniu to poprzednich naszych wypraw. Środkiem lokomocji wybraliśmy pkp. Na zbiórce melduje się dokładnie taka sama ilość jaka była zapisana na liście. Wejście na sektor odbyło się sprawnie i bez problemów. Pogoda była piekielna, z nieba leciał żar a na sektorze atmosfera wakacyjna.  Kto chciał i wykorzystał sytuację mógł się opalić stargardzkim słońcem :) Żyliśmy kolejną nadzieją i wyjazdowymi zwycięstwami że piłkarze odniosą zwycięstwo na zakończenie wyjazdowego sezonu. Jednak miejscowi postawili wyższe warunki niż poprzedni rywale Warty.  Ze Stargardu wywozimy tylko punkt. Po meczu zbijamy pione z Warciarzami i wracamy do Poznania! Sezon wyjazdowy 2016/2017 uważamy za zakończony. Liczba 14 osób na ostatnim wyjeździe nie była złą lecz na pewno stać nas na troszkę więcej.
 

PostHeaderIcon Legionovia Legionowo - Warta Poznań 05.08.2017

Na pierwszy ligowy wyjazd wybieramy się w 4 osoby. Podróż z przesiadką w stolicy i na chwilę przed rozpoczęciem meczu meldujemy się w sektorze gości. Tym razem wejście na stadion przebiega bardzo sprawnie. Poprzednim razem nie przypadliśmy do gustu miejscowym włodarzom i nie mogliśmy wnieść nawet jedzenia na sektor. Mecz wygramy i notujemy pierwsze trzy punkty na szlaku wyjazdowym! Po  meczu zbijamy piątki z piłkarzami i ruszamy w drogę powrotną. W Poznaniu zjawiamy się późno w nocy. Odniesione zwycięstwo na wyjeździe zawsze smakuje podwójnie!
Do zobaczenia na kolejnej wyprawie

 

 

PostHeaderIcon KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Warta Poznań 18.07.2017

Nowy sezon przyszło nam przywitać odrobinę wcześniej niż zwykle. Wszystko to za sprawą Pucharu Polski, w którym losowanie rzuciło nas na wyjazd do Ostrowca Świętokrzyskiego. Pierwotny termin meczu przypadał w sobotę, ale za sprawą odbywających się w tym czasie innych zawodów sportowych w Ostrowcu, został przesunięty na wtorek. Jednak nawet to nie zniechęciło trzech Warciarzy, którzy zaliczając po dwie przesiadki w każdą ze stron, odbyli 24-godzinny wyjazd. Niestety okazał się on naszym pierwszym a zarazem ostatnim w ramach rozgrywek o Puchar Polski w tym sezonie. Na koniec należą się jeszcze podziękowania dla kibiców KSZO za podrzucenie wody na sektor. Nie pozostaje nam nic innego niż czekanie do sierpnia na rozpoczęcie ligowych wojaży.
 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Stella Gniezno 03.06.2017 7:3

 

 

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Stella Gniezno :: 20170603WartaPoznanStellaGniezno

Warta Poznań - Stella Gniezno

 

 

 

PostHeaderIcon Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 1:2 (0:2) 17.05.2017

Niepołomice to miejscowość położona niedaleko Krakowa. Ten kierunek trasy wypadł nam jak na złość w środku tygodnia! W ten rewir kraju wyruszamy wcześnie rano w 3 osoby. Miłym akcentem tej wypady był nowy obiekt, zajebista pogoda i prawie okres turystyczno-wakacyjny. Po dotarciu do Krakowa mogliśmy wszędzie na każdym kroku uraczyć się "krakowskimi" ;)  Od początku mieliśmy spory zapas czasowy więc trochę pochodziliśmy tu i tam. W centrum miasta zjedliśmy obiad i potem już tylko kierunek Niepołomice. Byliśmy ciekawi jak to wygląda, taka miejscowość o zaplecze ekstraklasy... Po dotarciu na miejsce widać że klubowi dużo brakuje do organizacji spotkań i przyjmowaniu przyjezdnych. Zajmujemy miejsce w sektorze gości i nikt się nie spodziewał tego co wydarzy się przez 90 minut na boisku. Do przerwy Warta prowadziła 2:0 i chyba miejscowi nie mogli uwierzyć że Zieloni nie mają sobie równych na meczach wyjazdowych :)  Po przerwie gospodarze zdołali strzelić gola kontaktowego i do końca spotkania była nerwówka. Na szczęście do końca spotkania wynik nie ulega zmianie i kolejny raz wywozimy trzy punkty! Na koniec podsumowując to wyprawa bardzo ciekawa. Zwycięstwo piłkarzy oraz zaliczony nowy teren na mapie wyjazdowej.

 
Więcej artykułów…