PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon Stal Stalowa Wola - Warta Poznań 01.04.2017 0-1

Wyprawa do Stalowej była naszym trzecim wyjazdem w tej rundzie i chyba najdalszą wycieczką. Podróż bardzo długa ale bez większych problemów. Na miejsce docieramy dobrą godzinę przed początkiem spotkania. Na sektor wchodzimy chwilę przed pierwszym gwizdkiem. Zasiadamy w 4 osoby w sektorze gości i z podziwem oglądamy już drugie zwycięstwo Zielonych na wyjeździe! W przerwie meczu stalówka podrzuca nam wodę i prowiant. Po meczu zbijamy piątki z piłkarzami i lecimy w drogę powrotną. Wyprawa bardzo ciekawa i udana, trzy punkty na wyjeździe na bardzo dalekim terenie i miły gest ze strony miejscowych kibiców. Za co na pewno szacunek się należy!

 

Zapraszamy do galerii

Stal Stalowa Wola -  Warta Poznań :: 20170401StalStalowaWolaWartaPoznan_2

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Polonia Warszawa - Warta Poznań 18.03.2017 1-1

Wyjazd na Polonię Warszawa był drugim wyjazdem w tej rundzie. Na różne sposoby meldujemy się w stolicy w 15 osób. Pogoda podczas meczu nie dopisywała, ale i też nie usprawiedliwia z braku większego zaangażowania w doping. Walka na boisku była do ostatniego gwizdka, zieloni grali w drugiej połowie w dziesięciu. Bronili remisu do końca i wywieźliśmy punkt. Po meczu piłkarze podchodzą pod sektor, zbijamy tradycyjnie piątki i wracamy do Poznania.

 

PostHeaderIcon Polonia Bytom – WARTA POZNAŃ 03.03.2017

Zwycięstwem 2:1 zakończył się piątkowy mecz Warty Poznań z Polonią Bytom. Na odległy teren do Bytomia docieramy w 7 osób.  Nasze wizyty w Bytomiu w większości były na zakazie, nie inaczej obyło się i tym razem. Dzięki uprzejmości fanom Polonii zasiadamy na ich sektorach. Miejscowi rozwieszają jedną flagę i prowadzą z przestojami dobry doping. Warciarze w inaugurującym spotkaniu wygrywają i wywożą bardzo ważne trzy punkty! Droga powrotna w dobrych humorach bo wygrana na wyjeździe smakuje podwójnie. W Poznaniu meldujemy się po 4 rano. Pierwszy wyjazd po przerwie za nami, za dwa tygodnie 18 marca lecimy do Stolicy na mecz z Polonią Warszawa! Do zobaczenia w sektorze gości.

Zapraszamy do galerii

Polonia Bytom - Warta Poznań :: 20170303PoloniaBytomWartaPoznan_2

Polonia Bytom - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Kotwica Kołobrzeg - Warta Poznań 19.11.2016

Piłkarze Warty Poznań bezbramkowo zremisowali w ostatnim tegorocznym meczu wyjazdowym w Kołobrzegu z Kotwicą 0:0. Wyjazd do Kołobrzegu był ostatnim wyjazdem w tym roku a zarazem pierwszym rozpoczynającym rundę wiosenną. Środek transportu wybraliśmy kolejowy na 3 przesiadki. Z Poznania ruszamy w 14 osób chwilę przed 10 rano. Im dalej się zagłębialiśmy tym wyjazd był ciekawszy. Aby dotrzeć w miejsce do celowe jakim tego dnia był Kołobrzeg musieliśmy pokonać aż 3 przesiadki. Z każdym przemieszczaniem się coś się działo i wszystko nabierało smaczku ;-) .  Na ostatniej prostej za oknem widniała ciemność i niedoczekanie meczu. Wysiadamy z pociągu 30 minut przed meczem. Szybkim tempem kierujemy się w stronę stadionu. Pod stadionem ochrona i kierownik są w całkowitym zagubieniu i tak naprawdę przed kilka minut nie wiedzieli co się tak naprawdę dzieje. Brak klucza do bram, brak listy oraz brak biletów wstępu. Jednak natychmiastowa reakcja z naszej strony i w ciągu paru minut meldujemy się na sektorze. Rozdają nam bilety które wyglądały gorzej jak paragon z marketu :D . Na meczu kilka razy zaznaczamy swoją obecność gdzie było nas wyraźnie słychać w meczowej relacji internetowej. Już na początku meczu z ust jednego Warciarza padł wynik który utrzymał się do końca spotkania. Co do miejscowych do uformowali młyn w blisko 50 osób. Około 30 minuty meczu wywiesili trzy flagi i dopingowali swoją drużynę przez większość część spotkania. Droga powrotna taka sama jak w pierwszą stronę z wieloma przebojami i humorem. Ci którzy zdecydowali się mimo wszystko wybrać się na ten wyjazd na pewno będą mieli wiele fajnych wspomnień! I gdy tylko sobie przypomną chociażby sam dojazd w jedną stronę mogą wymawiać z pełną dumą "pojechałem - zobaczyłem - zaliczyłem"! Do zobaczenia na wiosnę i wielka piona dla wytrwałych. Pamiętajmy że i tak całą robotę zrobił kanar :D .

Zapraszamy do galerii

Kotwica Kołobrzeg - Warta Poznań :: 20161119Kotwica KolobrzegWartaPoznan

Kotwica Kołobrzeg - Warta Poznań


 

PostHeaderIcon Olimpia Zambrów - Warta Poznań 12.11.2016

Wyjazdem na Olimpię Zambrów Zielono-Biali zakończyli jesienną rundę wyjazdową. Przed nami długa, bo trwająca kilka miesięcy przerwa. Warta walkę o ligowe punkty wznowi dopiero w marcu. Zachęcamy do przeczytania krótkiej relacji z sobotniej wizyty w Zambrowie. W odległym o prawie 500 kilometrów mieście Zambrów zameldowało się 3 fanatyków Warty. Meczem w Zambrowie kończyliśmy jesienne wojaże za Warta Poznań. Stadion przy ul. Wyszyńskiego 8 przyszło nam odwiedzić po raz pierwszy. Do miasta w północno-wschodniej Polsce a dokładni w województwie podlaskim wybraliśmy się transportem kołowym. W obie strony wszystko idealnie nam przypasowało więc na stadion docieramy z drobnym zapasem czasowym. Wchodzenie na stadion przebiegło dość sprawnie. Miejscowi nie wystawiają młyna a na stadionie jest garstka kibiców. Wynik kapitalny i podróż powrotna jeszcze lepsza niż w pierwszą stronę ;-) . Po meczu piłkarze podbijają pod sektor i z humorem wspólnie okrzykujemy z podniesionymi rękoma chóralne " oleeee" Zbijamy piątki i zbieramy się w drogę do Poznania.

 
Więcej artykułów…