PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon Gryf Wejherowo - Warta Poznań 17.09.2016

Na wyjazd do Wejherowa wyruszamy w 6 osób. Po wesołej podróży czeka nas bezproblemowe wejście na sektor gości, na który poprzednio nie byliśmy wpuszczeni. Z naszej strony sporadycznie pojawiają się okrzyki wspierające piłkarzy w walce o cenne punkty. Ci ostatni odnoszą wymęczone  i zaskakujące  zwycięstwo,, co znacznie poprawia nam humor. Po meczu część osób wraca do Poznania, a część spędza resztę weekendu nad naszym pięknym polskim morzem. Do następnego!

Zapraszamy do galerii

Gryf Wejherowo - Warta Poznań :: 20160917GryfWejherowoWarta Poznan_3

Gryf Wejherowo - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Warta Poznań – Polonia Środa Wlkp. 3-2(1-1) (hokej)

 

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań – Polonia Środa Wlkp. (hokej) :: 20160904WartaPoznanPoloniaSrodaWlkp

Warta Poznań – Polonia Środa Wlkp. (hokej)

 

PostHeaderIcon Olimpia Elbląg - Wata Poznań 27.08.2016

W 6 kolejce przyszło nam zagrać mecz w odległym Elblągu. Olimpia jest beniaminkiem tak samo jak my w obecnym sezonie. Wyjazd zapowiadał się interesująco pod kilkoma aspektami. Nigdy nie gościliśmy na tym stadionie, fani Olimpii to zgoda  takich ekip jak Legia, Zagłębie Sosnowiec i bardzo fajny teren na kibicowską eskapadę. Z Poznania wyruszyliśmy o wczesnej porze i już na kilkadziesiąt kilometrów przed samym miejscem docelowym i z uwagi na duży zapas czasowy  wybieramy się do Malborka na zwiedzanie Zamku :D Na miejscu pamiątkowe wspólne zdjęcie i udajemy się w stronę naszego głównego punktu zaczepienia tego dnia. Na bramie dla kibiców pełna kultura i brak jakichkolwiek problemów z dopisywaniem się do listy która tak naprawdę stworzona została dopiero na miejscu. Włodarze naszego klubu nie mieli chyba Internetu aby wysłać ją nawet w samym dniu meczu :D Kilka słów odnośnie kibiców Olimpii. Wywiesili dwie flagi i zaczęli prowadzić doping po kilkunastu minutach od pierwszego gwizdka, trudno ich młyn oszacować ale spokojnie w ponad  sto osób wspierali swoja drużynę. Na jakoś dopingu na pewno wpłynął wynik gdzie pogrom bramkowy był straszny. Z Elbląga wyjeżdżamy z wysoką porażką bo aż 6:1! Po końcowym gwizdku nikomu z nas nie chciało się podejmować jakichkolwiek dyskusji przy płocie z piłkarzami. Wielu nawet nie czuło wkurwienia... Można bardziej to skwitować smutkiem i przykrością jaką od kilku wyjazdów jesteśmy świadkami :( Powrót do domu mija w fajnej zabawie która na pewno zostanie długo w pamięci! Wielkie pięć dla ósemki fanatyków którzy  postanowili wybrać się w ten odległy teren zaznaczyć swoja obecność.

Zapraszamy do galerii

Olimpia Elbląg - Warta Poznań :: 20160827OlimpiaElblagWartaPoznan_2

Olimpia Elbląg - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Odra Opole - Warta Poznań 20.08.2016

Kolejny wyjazd za nami. Naszym drugim rywalem na wyjazdowej mapie w tym sezonie była Odra Opole. W Opolu zameldowaliśmy się bardzo ale to bardzo skromnie bo tylko 3 fanatyków poznańskiej Warty. Na stadion docieramy około 30 minut przed pierwszym gwizdkiem. Szybko i sprawnie wchodzimy na sektor. Po ośmiu minutach meczu każdemu wydawało się że to sen, Odra prowadziła już 2:0 a do końca pozostawało jeszcze 88 minut :D Ostatecznie wynik ustabilizował się nie tak źle bo na 4:1. Co do miejscowych wywiesili dwie flagi na płocie i prowadzili doping w którym było można wyczuć wakacyjną aurę i większe przestoje w dopingu.

Zapraszamy do galerii

Odra Opole - Warta Poznań :: 20160820OdraOpoleWartaPoznan

Odra Opole - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Raków Częstochowa - Warta Poznań 06.08.2016

Nowy sezon rozpoczęliśmy na drugoligowym poziomie! Pierwszym wyjazdowym rywalem w terminarzu okazał się Raków Częstochowa. Marka bardzo znana w naszym kraju. Z Poznania w stronę Jasnej Góry ruszamy w 12 osób. Najwierniejszych fanatyków ciekawiło co przyniesie nowy sezon i jak do niego podejdą piłkarze.  Z dniem awansu o klasę wyżej nasuwa się wiele pytań, czy się utrzymamy, na jakim miejscu w tabeli ulokuje się nasz klub ? Na stadionie meldujemy się chwile po 16. Stadion i sektor przyjezdnych jest nam znany. Mieliśmy już tam okazję zasiąść, było to dwa lata temu, dokładnie ostatni sezon przed degradacją naszego klubu najpierw do 4 ligi a potem udało się zagrać w 3 lidze gdzie spędziliśmy dwa sezony! Cały mecz toczył się wyrównanie i z gry nie wyglądało to najgorzej oceniając to obiektywnie.  O porażce zadecydowało ostatnie 15 minut gdzie straciliśmy najpierw po błędzie bramkę na 2:1 a potem po rzucie karnym na 3:1. Początek sezonu nie wypadł dobrze pod względem piłkarskim, ale też nasza liczba wyjazdowa nie zachwyciła gdyż w zeszłym sezonie potrafiliśmy ciut lepiej pojechać  na pierwszy wyjazd w okresie wakacyjnym. Podróż w obie strony mija bardzo pozytywnie i w miarę szybko. Pierwsza wyprawa za nami oby na kolejne nie zabrakło zapału i determinacji. Wyjazd bardzo ważna rzecz tym bardziej gdzie nie prowadzimy młyna u siebie i widzimy się tylko dwa razy w miesiącu na wyjazdach.
Warta On Tour!

Zapraszamy do galerii

Raków Częstochowa - Warta Poznań :: 20160806RakowCzestochowaWartaPoznan_2

Raków Częstochowa - Warta Poznań

 
Więcej artykułów…