PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon Sokół Kleczew - Warta Poznań 24.10.2015 4:2

W podróż rusza bus z 19-osobową załogą na pokładzie. Podczas trasy, za sprawą dobrych humorów zostaje przybita nowa zgoda – z alkoholem, który tego dnia dość konkretnie nas wspierał :D . Na miejscu dochodzi do drobnego nieporozumienia ze smutnymi panami i niestety jeden od nas zostaje zawinięty. Za sprawą całego zamieszania na stadion udaje nam się wejść już podczas trwania pierwszej połowy. Przez większość czasu prowadzimy doping oraz prezentujemy jedną oprawę na którą złożyły się zielone machajki. Piłkarze przegrywają po raz pierwszy w bieżącym sezonie. Po zakończeniu spotkania udajemy się na pertraktacje w sprawie naszego kolegi, który ciągle nie został wypuszczony. Niestety niewiele udaje nam się wskórać i chłopak wychodzi dopiero na drugi dzień. Powrót już mniej wesoły niż droga w pierwszą stronę, aczkolwiek bardzo sprawny.

Zapraszamy do galerii

Sokół Kleczew - Warta Poznań :: 20151024SokolKleczewWartaPoznan_9

Sokół Kleczew - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Wda Świcie - Warta Poznań 10.10.2015 0:5

Świecie, czyli kolejny wyjazd do ościennego województwa. Rano na zbiórce melduje się 6 osób. Z racji braku dojazdu kolejowego wybieramy opcję mieszaną. Do Bydgoszczy podróżujemy pociągiem i tam przesiadamy się na PKS. Cała podróż mija nam sprawnie, bez żadnych niespodzianek i tym samym zasiadamy w klatce trochę przed rozpoczęciem meczu. Ostatnio wchodziliśmy na ten stadion jak normalni ludzie, ale widać standardy się zmieniły i ochrona odesłała nas do innego wejścia. Musieliśmy na około stadionu pokonać spory kawałek, żeby dostać się do wejścia przygotowanego specjalnie dla nas. Na powitanie lista imienna, przeszukanie i tego typu pierdoły. Z perspektywy sektora oglądamy pierwszą połowę, gdzie na koniec sędzia zaserwował nam rzadko spotykane widowisko. Po drobnym faulu na naszym zawodniku, który wychodził na czystą pozycję, zostaje podyktowany rzut karny, a sprawca całego zamieszania opuszcza boisko z czerwoną kartką. Emocje udzieliły się też reszcie miejscowych kopaczy, więc los odesłanego do szatni kolegi podzielił także inny zawodnik ze Świecia. Po strzelonym do szatni karnym ostateczny rezultat meczu był już dość jasny. Niestety z racji mało dogodnych połączeń jesteśmy zmuszeni już w przerwie opuścić stadion i udać się w drogę powrotną. Udaje nam się w korzystnej cenie załatwić kurs taksówką do Bydgoszczy i tym sposobem jesteśmy z lekkim zapasem czasowym na dworcu. Reszta podróży z jedną przesiadką mija nam już bez większych historii.

 

PostHeaderIcon Jarota Jarocin - Warta Poznań 26.09.2015 0:0

W sobotnie popołudnie do pociągu relacji Poznań-Łódź Kaliska wsiadają 24 osoby. Podróż finansowana przez koleje mija nam sprawnie i około godzinę przed meczem meldujemy się w klatce. Tam też dołącza 5 osób, które dotarły transportem kołowym, więc w sumie w klatce jest 29 osób. Wieszamy jedną flagę i od początku meczu ruszamy z dość dobrym dopingiem. Jeszcze w pierwszej połowie prezentujemy kartony z napisem „Warta Poznań 1912”. W drugiej połowie doping również dobry i do tego kolejna choreografia. Najpierw wchodzi sektorówka z napisem „WARTA”, a później małe machajki w barwach. Co do gospodarzy to wystawili młyn o liczbie zbliżonej do naszej i także dopingowali przez całe spotkanie. Wywiesili kilka flag swoich i LKSu Czarnylas oraz transparent o treści „Chcemy repatrianta, a nie imigranta”. Wyrównany mecz kończy się wynikiem 0-0, więc pozostaje nam podziękować piłkarzom za walkę i sprawnie zebrać się na pociąg powrotny, który niebawem odjeżdżał. Powrót przebiegał normalnie aż do Środy Wielkopolskiej, w której do pociągu wkracza oddział prewencji. Wszystko za sprawą kanara. Chyba nie do końca odpowiadały mu warunki na których podróżowaliśmy. Po kilkunastominutowym postoju część osób kupuje bilety i z eskortą docieramy do Poznania. Na tym zakończył się kolejny dość ciekawy wyjazd do Jarocina. Teraz tylko pozostaje nam oczekiwać od piłkarzy walki oraz zaangażowania, by w tabeli zajęli należne im miejsce lidera, wyprzedzając przy tym zespół z Jarocina.

Zapraszamy do galerii

Jarota Jarocin - Warta Poznań :: 20150926jarotajarocinwartapoznan_11

Jarota Jarocin - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Grom Plewiska - Warta Poznań 23.09.2015 0:2 (PP)

Na mecz pucharowy w Plewiskach wybrała się dwudziestka Warciarzy!

 

PostHeaderIcon Pelikan Niechanowo - Warta Poznań 12.09.2015 1:3

W sobotę Warta Poznań rywalizowała o ligowe punkty w Niechanowie. Na stadionie Pelikana stawiło się 25 kibiców z Poznania, którzy dopingowali swój zespół. Na płocie wieszamy jedną flagę i prezentujemy dwie oprawy, najpierw flagowisko z trzech rodzajów flag na kijach oraz w drugiej połowie kartoniadę z herbem naszego klubu. Piłkarze odnoszą cenne zwycięstwo 3:1. Po meczu pozdrawiamy Przemka Otuszewskiego, byłego piłkarza Warty, który spędził szmat czasu w naszym klubie i był bardzo związany z kibicami. Wręczamy Otuchowi koszulkę z logiem ultras oraz przybijamy piątkę! Wielkie pięć dla obecnych w Niechanowie.
TYLKO WARTA

Pelikan Niechanowo - Warta Poznań  :: 20150912Pelikan NiechanowoWartaPoznan_4

Pelikan Niechanowo - Warta Poznań

 
Więcej artykułów…