PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon Warta Poznań - Polonia Bytom 13.06.2015

 

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Polonia Bytom :: 20150613WartaPoznanPoloniaBytom_5

Warta Poznań - Polonia Bytom

 

PostHeaderIcon Nielba Wągrowiec - Warta Poznań 07.06.2015

Na ostatni mecz wyjazdowej eskapady sezonu 2014/2015 wybieramy się w 20 osób. Pod stadion docieramy na godzinę przed pierwszym gwizdkiem. Na płocie wywieszamy 3 flagi gdzie wizualnie bardzo ładnie to wyglądało. Przez większość meczu prowadzimy doping, raz z lepszym zapałem raz ze słabszym. W pierwszej połowie prezentujemy sektorówkę koszulkę, natomiast w drugiej połowie machamy flagami na kijach na wzór polskiego lotnictwa. Tego dnia jeśli chodzi o ultraskę to było wszystko. Odpuszczamy dwie pozostałe które były przygotowane na to spotkanie! Piłkarze remisują na zakończenie rozgrywek ligowych i wspólnie po meczu zbijamy piątki przy płocie. Co do miejscowych to zebrali się w kilka osób i dopingowali od czasu do czasu. Powrót mija w wesołej atmosferze jak zawsze! Dzięki wszystkim którzy pojechali!

 

PostHeaderIcon Wda Świecie - Warta Poznań 30.05.2015

Do Świecia wybieramy się jednym autem. W trasie atmosfera jak zawsze w dobrym składzie przyzwoita. Na miejsce docieramy nieco przed czasem i pakujemy się do klatki. Zaznaczamy parę razy swoją obecność i oglądamy pierwszą połowę. Blisko Świecia leży Chełmno, w którym część z nas była już kilka tygodni temu. Miasto jak i stadion miejscowej Chełminianki wyglądają dość malowniczo, więc decydujemy się odwiedzić także tę mieścinę. Następnie uderzamy już z powrotem, ale wcale nie mamy w planach kończyć tego wyjazdu w sobotę. Jadąc najprostszą trasą nieco zbaczamy i jedziemy wolniejszymi drogami w kierunku naszego miasta, żeby zajechać na działkę, na której organizujemy kawalerski-niespodziankę naszemu ziomkowi. Na miejsce dociera jeszcze kilka osób z Poznania i bawimy się do późnych godzin nocnych. W Poznaniu lądujemy w niedzielę, tym samym kończąc tę dwudniową eskapadę.

 

PostHeaderIcon Jarota Jarocin - Warta Poznań 20.05.2015

Tej wiosny, już po raz trzeci przyszło nam odbyć wyjazd w środku tygodnia. Udaje się skołować 3 auta, lecz na zbiórce okazuje się, że to trochę za mało. Rzecz jasna nie poddajemy się tak łatwo i do Jarocina dociera 16-osobowy skład Warciarzy. Meldujemy się na samej końcówce pierwszej połowy i wchodzimy na sektor z głośnym „jesteśmy zawsze tam…" na ustach. Wywieszamy jedną flagę oraz wznosimy kilka okrzyków, a sędzia w tym momencie kończy pierwszą część spotkania. Stadion ogólnie świeci pustkami. Nie uraczyliśmy także żadnej zorganizowanej grupy kibiców gospodarzy. W drugiej połowie trochę dopingujemy. Mecz kończy się bezbramkowym remisem i po zbiciu piątki z piłkarzami zawijamy się w drogę powrotną. Droga w obie strony bez balastu oraz bez niczego wartego specjalnego odnotowania. Była to kolejna środa, która pokazała, że nawet w środku tygodnia stać nas na przyzwoite pokazanie się na wyjeździe.

Zapraszamy do galerii

Jarota Jarocin - Warta Poznań  :: 20150520jarotajarocinwartapozna

Jarota Jarocin - Warta Poznań

 

 

PostHeaderIcon Unia Swarzędz - Warta Poznań 13.05.2015

Środa, 13 maja. W 4 pełne auta ruszamy do pobliskiego Swarzędza na mecz z Unią. Jak to w środy, docieramy z lekkim opóźnieniem i od razu wchodzimy na sektor. 20 osób wchodzi bezproblemowo, bez przeszukiwania oraz kupowania biletów(jakieś tam siano za bilety daliśmy organizatorom w przerwie). Powiesiwszy jedną flagę, dopingujemy piłkarzy, a w drugiej połowie na płocie pojawia się transparent o treści „STOP POLICYJNYM MORDERCOM" oraz przez jakiś czas powiewają flagi na kijach. Po kolejnym ligowym zwycięstwie piłkarzy przybijamy z nimi piątki i wracamy z sypialni Poznania do siebie.

Zapraszamy do galerii

Unia Swarzędz - Warta Poznań :: 20150513UniaSwarzedzWartaPoznan

Unia Swarzędz - Warta Poznań

 

 
Więcej artykułów…