PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon Wda Świecie - Warta Poznań 30.05.2015

Do Świecia wybieramy się jednym autem. W trasie atmosfera jak zawsze w dobrym składzie przyzwoita. Na miejsce docieramy nieco przed czasem i pakujemy się do klatki. Zaznaczamy parę razy swoją obecność i oglądamy pierwszą połowę. Blisko Świecia leży Chełmno, w którym część z nas była już kilka tygodni temu. Miasto jak i stadion miejscowej Chełminianki wyglądają dość malowniczo, więc decydujemy się odwiedzić także tę mieścinę. Następnie uderzamy już z powrotem, ale wcale nie mamy w planach kończyć tego wyjazdu w sobotę. Jadąc najprostszą trasą nieco zbaczamy i jedziemy wolniejszymi drogami w kierunku naszego miasta, żeby zajechać na działkę, na której organizujemy kawalerski-niespodziankę naszemu ziomkowi. Na miejsce dociera jeszcze kilka osób z Poznania i bawimy się do późnych godzin nocnych. W Poznaniu lądujemy w niedzielę, tym samym kończąc tę dwudniową eskapadę.

 

PostHeaderIcon Jarota Jarocin - Warta Poznań 20.05.2015

Tej wiosny, już po raz trzeci przyszło nam odbyć wyjazd w środku tygodnia. Udaje się skołować 3 auta, lecz na zbiórce okazuje się, że to trochę za mało. Rzecz jasna nie poddajemy się tak łatwo i do Jarocina dociera 16-osobowy skład Warciarzy. Meldujemy się na samej końcówce pierwszej połowy i wchodzimy na sektor z głośnym „jesteśmy zawsze tam…" na ustach. Wywieszamy jedną flagę oraz wznosimy kilka okrzyków, a sędzia w tym momencie kończy pierwszą część spotkania. Stadion ogólnie świeci pustkami. Nie uraczyliśmy także żadnej zorganizowanej grupy kibiców gospodarzy. W drugiej połowie trochę dopingujemy. Mecz kończy się bezbramkowym remisem i po zbiciu piątki z piłkarzami zawijamy się w drogę powrotną. Droga w obie strony bez balastu oraz bez niczego wartego specjalnego odnotowania. Była to kolejna środa, która pokazała, że nawet w środku tygodnia stać nas na przyzwoite pokazanie się na wyjeździe.

Zapraszamy do galerii

Jarota Jarocin - Warta Poznań  :: 20150520jarotajarocinwartapozna

Jarota Jarocin - Warta Poznań

 

 

PostHeaderIcon Unia Swarzędz - Warta Poznań 13.05.2015

Środa, 13 maja. W 4 pełne auta ruszamy do pobliskiego Swarzędza na mecz z Unią. Jak to w środy, docieramy z lekkim opóźnieniem i od razu wchodzimy na sektor. 20 osób wchodzi bezproblemowo, bez przeszukiwania oraz kupowania biletów(jakieś tam siano za bilety daliśmy organizatorom w przerwie). Powiesiwszy jedną flagę, dopingujemy piłkarzy, a w drugiej połowie na płocie pojawia się transparent o treści „STOP POLICYJNYM MORDERCOM" oraz przez jakiś czas powiewają flagi na kijach. Po kolejnym ligowym zwycięstwie piłkarzy przybijamy z nimi piątki i wracamy z sypialni Poznania do siebie.

Zapraszamy do galerii

Unia Swarzędz - Warta Poznań :: 20150513UniaSwarzedzWartaPoznan

Unia Swarzędz - Warta Poznań

 

 

PostHeaderIcon Chełmianka Chełmno - Warta Poznań 03.05.2015

W niedzielę 3. maja przypadł nam wyjazd do Chełmna. Trzy osoby, które zdecydowały wybrać się na ten mecz zaczynają wyjazd już w sobotę od małego melanżu na działce, która znajduje się w pobliżu trasy z Poznania do Chełmna. W niedzielne popołudnie wesołe auto rusza na Chełmno. Bez nawigacji ani żadnych map udaje nam się dotrzeć z lekkim opóźnieniem – w przerwie meczu. Wcześniej myśleliśmy, że istnieje tutaj jakiś ruch kibicowski, ale okazało się, że mieliśmy o tym błędne wyobrażenie. Kilkunastu obwieszonych barwami pikoli siedzi z dwoma bębnami na samej górze trybuny. Czasem coś zanucą na siedząco i tyle. Flaga kompletnie niepilnowana wisi sobie na dole sektora. Natomiast miejscowi kopacze, mimo porażki, przychodzą podziękować kibicom za stawiennictwo. Nasi piłkarze, rzutem na taśmę wygrywają 2-1, strzelając 2 bramki na kilka minut przed końcem spotkania. Miejscowe bambry oczywiście o wszystko obwinili sędziego . Po meczu zawijamy się do Poznania i na tym kończą się dla nas atrakcje weekendu majowego.
 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Polonia Środa Wlkp. 18.04.2015

 

Zapraszamy do galerii(Foto. Paweł Wróbel)

Warta Poznań - Polonia Środa Wlkp. :: 20150418WartaPoznanPoloniaSrodaWlkp_4

Warta Poznań - Polonia Środa Wlkp.

 
Więcej artykułów…