PostHeaderIcon Opisy

PostHeaderIcon Warta Poznań - AZS AWF Poznań 28.03.2015

 

PostHeaderIcon Sokół Kleczew - Warta Poznań 21.03.2015

Pierwszy dzień wiosny w Kleczewie!

21 marca pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, a zielono - biali bracia w tym roku wybrali się do Kleczewa! Wybrało się nas 20. Dojeżdżamy troszkę spóźnieni przez psy które robiły tego dnia problemy :D Wieszamy jedną flagę na płocie i ruszamy z dopingiem od początku do samego końca! Prezentujemy w drugiej odsłonie dwie oprawy. Najpierw idą w ruch duże flagi na kijach oraz mniejsze machajki a chwilę później wciągamy sektorówkę z hasłem "TYLKO WARTA" Piłkarze odnieśli pierwsze zwycięstwo o ligowe punkty. Po meczu zbijamy piątkę pod płotem i zawijamy w drogę powrotną!

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY Z WARIATAMI!

Zapraszamy do galerii

Sokół Kleczew - Warta Poznań :: 20150321sokolkleczewwartapoznan_3

Sokół Kleczew - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Warta Międzychód - Warta Poznań 0-5

Dokładnie 92 dni minęły od naszego ostatniego wyjazdu na mecz Warty. W listopadzie 2014 gościliśmy w Solcu Kujawskim, a po ponad trzech miesiącach przerwy, celem naszej pierwszej wiosennej podróży był Międzychód i walka w pucharze. Poniżej krótki opis sobotniej wyprawy. W Międzychodzie gościliśmy po raz pierwszy. I tym razem wypadł on nam jako pierwszy wyjazd na wiosnę. Z Poznania wyruszyliśmy autokarem. Pod stadion dotarliśmy z dość sporym zapasem czasowym i bramy stadionu były zamknięte więc dane nam było sforsować niewielki mur aby dostać się na obiekt W Międzychodzie zameldowaliśmy się w 30 osób. Na płocie wieszamy jedną flagę która ma swój debiut tego dnia. Na meczu prawie regularnie prowadzimy doping choć na pewno stać nas na wiele więcej. Na początku meczu wyrzucamy na pierwszy gwizdek serpentyny oraz prezentujemy podczas całego spotkania dwie oprawy gdzie przy drugiej oprawie było naprawdę gorąco na trybunach Zieloni wygrywają mecz bardzo łatwo bo aż 5:0. Po spotkaniu gratulujemy piłkarzom wygranej i zawijamy się w drogę powrotną. Co do miejscowych to zebrało się ich kilku bez flag ale za to przy pomocy bębna coś tam próbowali dopingować swoją drużynę.
WARTA ON TOUR!

Zapraszamy do galerii

Warta Międzychód - Warta Poznań :: 20150314WartaMiedzychodWartaPoznan_15

Warta Międzychód - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Unia Solec Kujawski - Warta Poznań 2:3 (0:1) 11.11.2014

Na ostatnim wyjeździe w rundzie jesiennej melduje się 6 fanatyków Warty. Piłkarze mecz ostatecznie wygrywają ale do samego końca zapewnili nam podniesione ciśnienie. Po meczu zbijamy piątala i lecimy w drogę powrotną!
P.S Boiskowa mgła podczas trwania meczu idealnie pasowała do old schoolowego stadionu.
 

PostHeaderIcon Sparta Brodnica - WARTA POZNAŃ 2.11.2014

Za nami kolejny wyjazd w tym sezonie i kolejny, którego wstydzić się na pewno nie musimy! Na sektorze w Brodnicy zasiadło bowiem 20 warciarzy w jednakowych szalikach i dopingiem przez większość spotkania. Piłkarze wywieźli tylko punkt ale warto tutaj dodać że stosunki na linii kibice - piłkarze się ociepliły! Na trybunach z całą pewnością królowali kibice z Poznania. O miejscowych kibicach praktycznie pozytywnego nie ma co napisać po za tym że się pojawili w kilka osób. Ich organizacja, doping i cało meczowa napinka pokazała jacy są nie ogarnięci i do przyzwoitego poziomu to im wiele ale to naprawdę wiele brakuję! Wielokrotnie ich przyśpiewki doprowadzały nas to śmiechu wraz ze łzami Sami do końca nie wiedzieli gdzie mają swój młyn oraz wykazali się dobrą znajomością terminarzu rozgrywek śpiewając "gramy u siebie hej sparta gramy u siebie" Wielka piątka wszystkim, którzy wspierali na wyjeździe nasz klub dopingiem!

Zapraszamy do galerii

Sparta Brodnica - Warta Poznań :: 02112014SpartaBrodnicaWartaPoznan_7

Sparta Brodnica - Warta Poznań

 
Więcej artykułów…