PostHeaderIcon Mecz ze Stomilem ODWOŁANY!!!

Zgodnie z decyzją Polskiego Związku Piłki Nożnej mecz I ligi pomiędzy Wartą Poznań a Stomilem Olsztyn, który został zaplanowany na najbliższą sobotę zostaje przełożony na inny dzień. PZPN uwzględnił niekorzystne warunki pogodowe i zły stan murawy i postanowił, że spotkanie odbędzie się w innym terminie. Nowa data meczu nie została jeszcze podana.

 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ - Arka Gdynia

 

 

W pierwszym meczu rundy wiosennej przyszło nam grać z Arką Gdynia. Wraz ze zgodami przybyło ich tego dnia blisko 800osób. Nas w młynie tego dnia z przyjaciółmi z Kościana 80osób. Na początku prezentujemy oprawę z hasłem "Duma rozpierająca w sercu, w nim Warta na pierwszym miejscu" w asyście sektorówki z herbem i flagami na kijach. Doping jak na tą liczbę w pierwszej połowie fajny, w drugiej odsłonie trochę słabiej ale przy takiej liczbie kibiców gości i tak był słyszalny! Nasi piłkarze niestety ten mecz przegrywają 0:1. Mimo porażki wyrazili chęci po meczu przybicia "piątki" ;-) Jesteśmy z wami zieloni jesteśmy z wami...

 

PostHeaderIcon ODDAJ KREW DLA KIBICÓW LECHII GDAŃSK

Jak podaje przedstawiciel Lwów Północy osoby, które będą oddawały krew muszą podać, że oddają krew na: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy.

Aby oddać krew należy mieć ukończone 18 lat. Przy oddawaniu krwi warto brać pokwitowanie i przesyłać je do Stowarzyszenia Kibiców Lechii Gdańsk lub mailowo (skan/zdjęcie) do redakcji serwisu Lechia.net na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Poznań

RCKIK w Poznaniu,
Regionalne Centrum Krwiodawstwa
i Krwiolecznictwa w Poznaniu
ul. Marcelińska 44

Telefony:
centrala: (+48) 61 88-63-300
sekretariat: (+48) 61 88-63-332


Kościan

Oddział terenowy w Kościanie,
ul. Szpitalna 7
tel. (065) 512 08 55 wew 267

czynne:
poniedziałek, wtorek, piątek
rejestracja: 8.00-9.00

 

PostHeaderIcon Czapki 25 zł