PostHeaderIcon Pogoń Szczecin - Warta Poznań 18.12.2021 1-1

Był to ostatni kibicowski i sportowy weekend wyjazdowy w tym roku.
Rywalem Warciarzy była Szczecińska Pogoń. Dzięki uprzejmości Portowcom mogliśmy ostatni mecz oglądać z trybun ich nowo powstającego stadionu. Wielkie dzięki! Nie ma co ukrywać, obiekt robi wizualnie fajne wrażenie! Piłkarze o mały włos nie wywieźli na zakończenie roku zwycięstwa, tracąc w ostatnich sekundach bramkę i ostatecznie remisując. Na koniec dziękujemy za walkę i zaangażowanie!

"Jesteśmy zawsze tam..."

 

PostHeaderIcon 1 listopada - pamiętamy!

1 listopada to szczególny dzień w roku. Dzień, w którym modlimy się za naszych bliskich, wspominamy wspólnie spędzone chwile.

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”.
Śp. Warciarze – PAMIĘTAMY!

 

PostHeaderIcon Piast Gliwice - Warta Poznań 06.11.2021 0-1

Za nami kolejna wyprawa w region Górnego śląska w tej rundzie, tym razem do Gliwic. W sobotni poranek wyruszamy w 12 osób na kolejny wyjazd Warty Poznań w ekstraklasie. Kilka razy głośno dopingujemy Zielonych. Piłkarze zrobili nam miłą niespodziankę, strzelając bramkę dającą nam długo wyczekiwane zwycięstwo!

Zapraszamy do galerii

 Piast Gliwice-Warta Poznań :: 20211106PiastGliwiceWartaPoznan

Piast Gliwice-Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Drodzy kibice!

Drodzy kibice!

Kojarzycie pewnie naszą stronę www.ultraswarta.pl, której od dawien dawna poświęcamy długie godziny naszej pracy, waszej hojności przy zbiórce rok w rok. A to wszystko, aby trwała i była zawsze z nami! Nie poddamy się w tej kwestii. Póki ruch ultras istnieje, będziemy każdego dnia walczyć o jej dalszą egzystencję. Jeszcze raz Każdemu z Was z całego serca dziękujemy za wszelkie wsparcie!

Za nami kolejny rok naszej strony i nakurwiamy dalej.
Dzięki, że jesteście z nami!