PostHeaderIcon Stomil Olsztyn - Warta Poznań 09.11.2019 1-3

Ostatni wyjazd rundy jesiennej pokierował Warciarzy do Olsztyna. Na old schoolowym obiekcie Stomilu w sektorze gości zjawia się 5 kibiców Warty! Kibice Stomilu oflagowali swój sektor kilkoma flagami i dopingowali przez cały mecz. Zwycięstwo daje nam utrzymanie pierwszego miejsca w tabeli oraz lidera jesieni!

Dziękujemy zawodnikom, trenerom za dobrze starannie wykonaną robotę!

WARCIARZE ON TOUR!

Zapraszamy do galerii

Stomil Olsztyn - Warta Poznań :: 20191109StomilOlsztynWartaPoznan

Stomil Olsztyn - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon GKS Tychy - Warta Poznań 26.10.2019 1-1

Zaledwie 4 dni po odległych Niepołomicach przyszedł czas na kolejną wyprawę. W sektorze gości jesteśmy obecni w 11 osób! Stadion w Tychach robi na każdym z nas wrażenie, mecz w bardzo dobrym tempie, przegrywamy 1:0... 66 minuta meczu i GOL! Michał Jakóbowski trafia do bramki a w naszym sektorze wybuch radości, prawdziwy ogień i duma!

Zapraszamy do galerii

GKS Tychy - Warta Poznań :: 20191026gkstychywartapoznan

GKS Tychy - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon 1 listopada - pamiętamy!

1 listopada to szczególny dzień w roku. Dzień, w którym odwiedzamy groby naszych bliskich, modlimy się za nich,  wspominamy wspólnie spędzone chwile. Kibice Warty nie mogli w ten dzień zapomnieć o warciarzach.

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”.
Śp. Warciarze – PAMIĘTAMY!

Zapraszamy do galerii

1 listopada - pamiętamy! :: 1listopada2019pamietamy

1 listopada - pamiętamy!

 

PostHeaderIcon Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 22.10.2019 0-2

Wtorek wieczór, Niepołomice, zaległa kolejka i głośna przyśpiewka niosąca się w sektorze gości "oooo w naszych sercach..." Tak wyglądała wyprawa do odległych Niepołomic gdzie pojawiło się 6 Warciarzy! W pierwszej połowie prezentujemy transparenty na dwóch kijach. Podczas całego meczu kilka razy głośno dopingujemy Zielonych! Na meczu debiutuje nowa flaga. Po ostatnim gwizdku razem z zawodnikami świętujemy i wspólnie śpiewamy nową przyśpiewkę! Mecz mógł się podobać każdemu, kto wybrał się na ten wyjazd! Nie zabrakło walki, zaangażowania i osiągnięcia celu, jakim było ZWYCIĘSTWO!
ZADANIE WYKONANE

Zapraszamy do galerii

Puszcza Niepołomice - Warta Poznań :: 20191022PuszczaNiepolomiceWartaPoznan

Puszcza Niepołomice - Warta Poznań