PostHeaderIcon W SOBOTĘ KOŃCZYMY PIŁKARSKO ROK 2017!

O randze tego meczu nie trzeba chyba nikogo informować! W sobotę widzimy się w MŁYNIE i dopingujemy nasz zespół! Zbieraj kolegów, nakręcaj wiarę, zadbaj o to, by sektor wyglądał tak, jak wszyscy sobie tego życzymy!
AVE WARTA!

 

PostHeaderIcon Rozwój Katowice - Warta Poznań 18.11.2017


Ostatnia wyprawa w tym roku to kierunek Rozwój Katowice. Na mecz docieramy w 5 osób. Wejście i organizacja w klubie z Katowic na duży plus. Żadnych problemów z wejściem dla garstki Warciarzy. Podczas meczu zaznaczamy swoją obecność słynnym "Jesteśmy zawsze tam..." Piłkarze podtrzymali tradycję i kolejny raz nie wygrali meczu z Rozwojem.  
Po meczu zbijamy piątki i tym wyjazdem kończymy rok 2017!
WARTA ON TOUR

Przy okazji wyjazdu postanowiliśmy uczcić pamięć górników z kopalni "Wujek" zapalając znicze pod pomnikiem.
Pacyfikacja kopalni „Wujek” miała miejsce w Kopalni Węgla Kamiennego „Wujek” w Katowicach, w związku z wprowadzeniem w Polsce stanu wojennego. 16 grudnia 1981 doszło do masakry górników strajkujących (strajk okupacyjny) przeciw ogłoszeniu stanu wojennego. Podczas pacyfikacji siłami milicji oraz wojska i w wyniku strzałów Plutonu Specjalnego ZOMO zginęło 9 górników, a 23 zostało rannych. Rannych zostało 41 milicjantów i żołnierzy, w tym 11 ciężko.

Zapraszamy do galerii

Rozwój Katowice - Warta Poznań :: 20171118RozwojKatowiceWartaPoznan

Rozwój Katowice - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Rozwój - Warta 2:0

Bez punktów wrócili do domu zawodnicy Warty Poznań, którzy w sobotę grali na wyjeździe z Rozwojem. W Katowicach padły dwie bramki, gospodarze pokonali golkipera Warty dwukrotnie. W bieżącym roku kalendarzowym czeka nas jeszcze jeden mecz ligowy. 25 listopada rywalem będzie Legionovia Legionowo.
Rozwój Katowice – WARTA POZNAŃ 2:0 (1:0)
1:0 Adam Żak 41
2:0 Adam Zak 62

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - ŁKS Łódź w TMK !