PostHeaderIcon Warta zgasiła Znicz!

Zwycięstwem 3:0 zakończyło się spotkanie Znicz Pruszków – Warta Poznań. Zielono-Biali do przerwy prowadzili 0:1. Po zmianie stron gra wyglądało ciut słabiej i obawy były różne. Jednak w 73. minucie trafił Krystian Sanocki i dwie minuty później dobił Znicz Adrian Cierpka. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i Zieloni wywieźli trzy punkty.
Znicz Pruszków - Warta Poznań 0:3 (0:1)
0:1 Adrian Laskowski 8 (k)
0:2 Krystian Sanocki 73
0:3 Adrian Cierpka 75
 

PostHeaderIcon Warta Poznań - GKS Jastrzębie 16.09.2017

Drugim przeciwnikiem po powrocie z dopingiem na Drogę Dębińską był mecz z GKS-em Jastrzębie. Przed spotkaniem goście byli liderem tabeli i mecz zapowiadał się bardzo ciekawie. Od początku spotkania było widać walkę na każdym kawałku boiska. Goście do Poznania przyjechali w sile około 60 osób. Wywiesili 3 flagi i przez większość meczu prowadzili doping. Nas tego dnia w młynie dużo mniej niż na meczu z Błękitnymi. Sektor zagorzałych fanatyków prowadził doping który poniósł Zielonych do zdobycia trzech punktów. Po zdobyciu upragnionego gola na 1:0 mogliśmy cieszyć się co najmniej jeszcze raz. Zabrakło jednak wspólnego wykończenia sytuacji.
Po meczu dziękujemy piłkarzom za trud i wysiłek jaki włożyli w odniesione zwycięstwo!

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań-GKS Jastrzębie :: 20170916WartaPoznanGKSJastrzebie_3

Warta Poznań-GKS Jastrzębie

 

PostHeaderIcon Znicz Pruszków - Warta Poznań 22.09.2017

Wyjazd do pod warszawskiego Pruszkowa wypadł nam niestety w piątek. Pierwotnie nie było od początku wiadomo w jakim terminie rozegramy ten mecz. Ostatecznie zrobili nam go w piątek. Meldujemy się w sektorze gości w 7 osób. Całe spotkanie leci z nieba jak z kranu. Wysokie zwycięstwo piłkarzy szybko pozwala zapomnieć jaka pogoda nam doskwierała 90 minut! Po meczu wspólnie dziękujemy sobie z piłkarzami zwycięstwa i wracamy na Poznań. Za tydzień gościmy u siebie Łódzki Klub Sportowy, liczymy na kolejne zwycięstwo.

Zapraszamy do galerii

Znicz Pruszków - Warta Poznań :: 20170922ZniczPruszkowWartaPoznan

Znicz Pruszków - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Nowa edycja vlepek!

Dostępne są najnowsze komplety składające się z 10 nowych wzorów. Cena 5zł