PostHeaderIcon W sobotę wszyscy do Stargardu!

W sobotę zielono-biali zagrają ostatni wyjazdowy mecz w bieżącym sezonie! Jedziemy do Stargardu gdzie zagramy z Błękitnymi. Nasz sobotni rywal zajmuje spokojne miejsce w tabeli i nie walczy o utrzymanie. Cała kolejka została zaplanowana na godzinę 15:00. Zakończ rundę przyzwoicie i jedz z nami na ostatni wyjazd.
Pomóżmy drużynie w walce o punkty i pożegnajmy sezon w dobrym stylu!
W sobotę wszyscy na wyjazd!

 

PostHeaderIcon Zwycięstwo w Niepołomicach, końcówka będzie ciekawa!

Z trzema punktami z Niepołomic wracają piłkarze Warty Poznań. Drugoligowiec wygrał mecz z trzecią w tabeli Puszczą 1:2, a to sprawia,  że czeka nas bardzo ciekawa końcówka sezonu. W ostatnich trzech kolejkach Warta zagra dwa mecze z drużynami które też walczą o utrzymanie, co zwiastuje wielkie emocje na finiszu rozgrywek. Wczoraj po raz kolejny z bardzo dobrej strony pokazał się nasz bramkarz który przy wyniku 2:1 dla zielonych wybronił rzut karny a dwie bramki zdobył Łukasz Białożyt. Kolejna wygrana na wyjeździe cieszy niezmiernie. Zieloni mają wole walki i potrafi grać dobrą piłkę na wyjazdach!

Puszcza Niepołomice - Warta Poznań  1:2 (0:2)

0:1 Łukasz Białożyt 22
0:2 Łukasz Białożyt 33
1:2 Marcin Orłowski 71

 

PostHeaderIcon Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 1:2 (0:2) 17.05.2017

 

 

 

PostHeaderIcon Na koniec Niepołomice i Stargard!

Dwa ostatnie spotkania wyjazdowe zagramy z Puszczą Niepołomice oraz Błękitni Stargard. Pierwsze z nim rozegramy w środę 17 maja o godzinie 17. Przedostatnia ligowa kolejka to Stargard gdzie mieliśmy już okazję gościć na tym obiekcie. To spotkanie zostanie rozegrane w sobotę 27 maja również o godzinie 17.Od strony sportowej mogą to być bardzo ważne mecze, bo obie drużyny wciąż walczą o punkty tak jak zieloni. Puszcza zajmuje aktualnie trzecie miejsce, natomiast Błękitni siódme miejsce. Warciarze w dalszym ciągu nie są pewni utrzymania i walka będzie trwać do ostatniej kolejki.