PostHeaderIcon Lech Poznań - Warta Poznań 08.04.2023 2-0

Za nami kolejne derby po awansie do ekstraklasy. Takie mecze mają swój klimat. Patrząc przez pryzmat czasu, pierwszy wyjazd był najbardziej wyczekiwany, pewnie dlatego, że coś nowego, a zarazem starego, bo wtedy mówiło się, że po 25 latach znowu zagrają ze sobą dwa poznańskie kluby. Gdy udaje nam się trzeci sezon grać w najwyższej klasie rozgrywkowej, spotkania derbowe nie mają już takiej rangi jak za pierwszym wyjazdem. W czasie meczu prowadziliśmy nie najgorszy jak na taką grupę, doping. Szlifowaliśmy nowe piosenki z poprzednich wyjazdów, ale wracaliśmy również melodyjnie do standardowego repertuaru, który też momentami niósł się przyzwoicie. Mecz kończy się wynikiem 2:0, w ostatniej minucie spotkania niewykorzystany rzut karny przez zawodnika Warty nie pozwolił zmniejszyć wielkości porażki.

Zapraszamy do galerii

Lech Poznań - Warta Poznań :: 20230408LechPoznanWartaPoznan

Lech Poznań - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Zagłębie Lubin - Warta Poznań 31.03.2023 0-0

Po dłuższej przerwie wróciliśmy na szlak wyjazdowy i pojechaliśmy do Lubina. Mecz ustalono na piątek na godzinę 18. Wyruszamy ze sporym zapasem czasowym. Co pozwoliło nam na uniknięcie korków na trasie i chwilę po 17 mogliśmy zameldować się pod sektorem gości. Wywieszamy flagi i od początku jedziemy z dopingiem. Mecz szczęśliwie remisujemy i z punktem wracamy do Poznania.

Do następnego Warciarze!

Zapraszamy do galerii

Zagłębie Lublin - Warta Poznań :: 20230331WartaPoznanZaglebieLubin

Zagłębie Lublin - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Ultras Warta Poznań wywiad dla zina "Złocisto-Krwiści"

Wywiadu dla zina "Złocisto-Krwiści" udzielił jeden z ultrasów oraz pomysłodawca naszej wyprawy w Pucharze Polski do Niepołomic!

 

PostHeaderIcon Wisła Płock - Warta Poznań 8.03.2023 1-0

Za nami powtórzony mecz wyjazdowy do Płocka. W środę chwilę po godzinie 14 wyrusza w stronę Mazowsza grupa fanów drużyny z Drogi Dębińskiej. Stadion Wisły Płock nie jest jeszcze w całości oddany dla publiczności, ale dzięki uprzejmości kibicom z Płocka ( za co serdeczne dzięki) wchodzimy na ich trybunę i możemy wspierać Wartę Poznań na wyjeździe. Wywieszamy flagę i głośnym "jesteśmy zawsze tam..." zaznaczamy swoją obecność. Po zwycięstwie cztery dni wcześniej w Łodzi tym razem do Poznania wracamy bez punktów.

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Wisła Płock - Warta Poznań :: 20230308wislaplockwartapoznan

Wisła Płock - Warta Poznań