PostHeaderIcon Radomiak Radom - Warta Poznań 19.08.2023 3-2

Do Radomia mimo braku sektora dla kibiców gości wybrało się czterech Sympatyków przeciętnego futbolu.

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

iRadomiak Radom - Warta Poznań :: 20230819radomiakradomwartapoznan

Radomiak Radom - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Stal Mielec - Warta Poznań 27.05.2023 1-0

Ostatni wyjazd w tym sezonie mimo odległości cieszył się wśród nas ogromnym niedoczekaniem. W sobotnie przed południe grupa wyjazdowa zebrała się na miejscu zbiórki, skąd razem wyruszyliśmy w stronę Podkarpacia. Podróż przebiegła bardzo sprawnie jak na taką ilość kilometrów. Pod stadion dotarliśmy mniej więcej godzinę przed rozpoczęciem meczu. Po szybkim sprawdzeniu wchodzimy na sektor i w pięknej słonecznej aurze wyczekujemy ostatniego meczu w sezonie. Z minuty na minutę widać było, jak miejscowi zapełniają stadion. Chwilę przed rozpoczęciem meczu wywieszamy flagę i z pierwszym gwizdkiem sędziego zaznaczamy swoją obecność głośnym "Jesteśmy zawsze tam..." Później skupiliśmy się na nowych piosenkach, które szlifujemy od początku sezonu i na pewno melodyjnie wychodzi coraz lepiej. Piłkarze Warty nie zdołali się przeciwstawić Stali i mecz przegraliśmy 1:0. Po ostatnim gwizdku razem z zawodnikami zbijamy piątki i wspólnie dziękujemy sobie wzajemnie za cały sezon wyjazdowy. Każdy z zawodników otrzymał pamiątkowy szal, na którym jest jasny przekaz. Chwilę później z szalami na szyi  wspólnie śpiewamy i bawimy się pod sektorem...
Kibicom Stali Mielec serdeczne dzięki za podrzuconą wodę!
Wspomnienia z wyjazdów to najważniejsze co nam pozostaje, zapamiętujemy te najważniejsze, płynące z głębi serca. Wszystkie nasze wyprawy pozostawiły nam jedyne i niezwykłe WSPOMNIENIA!

DO ZOBACZENIA WARCIARZE

Zapraszamy do galerii

Stal Mielec - Warta Poznań :: 20230527StalMielecWartaPoznan

Stal Mielec - Warta Poznań 

PostHeaderIcon Raków Częstochowa - Warta Poznań 5.08.2023 2-2

Równo 70 dni czekaliśmy na pierwszy wyjazd w nowym sezonie za Wartą! Ponownie jak w ubiegłym sezonie zaczynamy od wyprawy do Częstochowy na Raków. Pod stadion docieramy ze sporym zapasem czasowym i w komplecie jesteśmy przed pierwszym gwizdkiem na sektorze. Doping rozpoczęliśmy od głośnego "Tylko zwycięstwo Warciarze Tylko zwycięstwo", nie zabrakło tradycyjnego "Jesteśmy zawsze tam" a w trakcie spotkania repertuar był mocno zróżnicowany i bez większych przestoi. Fani Rakowa z wypełnionym po brzegi stadionem i nabitym młynem. Na początku meczu zaprezentowali oprawę narodową. Przez cały mecz prowadzili głośny doping, a momentami dołączała się trybuna główna. Na boisku Warcierze radzili sobie bardzo dobrze i dwukrotnie wychodzili na prowadzenie. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 2:2. Po meczu piłkarze podeszli pod nasz sektor i otrzymali podziękowania i brawa za wywalczony punkt z mistrzem Polski.

WARTA ON TOUR

Zapraszamy do galerii

Raków Częstochowa - Warta Poznań :: 20230805rakowczstochowawartapoznan

Raków Częstochowa - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Górnik Zabrze-Warta Poznań 05.05.2023 2-0

Mecze wyjazdowe rozgrywane w piątki, mają z reguły to do siebie, że kibice są smuszeni do dokonywania urlopów i kombinacji na różne sposoby, aby wspierać ukochaną drużynę! Tak przytrafiło się nam przy okazji wyjazdu do Zabrza. Mimo piątku w podróż na górny śląsk zdecydowało się dwunastu fanatyków Warty.
Ostatnio Warciarzy w Zabrzu wspieraliśmy jesienią w 2021 roku. Tym razem z powodu nieczynnego sektora dla kibiców przyjezdnych dzięki uprzejmości Zabrzańskiej Torcidy (za co serdeczne dzięki) mamy możliwość dopingować Wartę z sektorów Górnika. Wywieszamy flagę i od razu zaznaczamy swoją obecność głośnym "Jesteśmy zawsze Tam..." Podczas całego spotkania jeszcze kilkukrotnie inicjowaliśmy krótkie przyśpiewki. Frekwencja w piątkowy wieczór na stadionie to blisko 14 tysięcy ludzi. Trzeba przyznać, że doping Górnika a przede wszystkim melodyjność robiła wrażenie. Tego dnia nasi piłkarze musieli uznać wyższość Zabrzan i po ostatnim gwizdku sędziego wynik 2:0 był niestety sprawiedliwym wynikiem. Chwilę później drużyna podeszła przed nasz sektor i usłyszeli przyśpiewkę "Warta Jesteśmy z Tobą oraz Czy wygrywasz czy nie..." i podziękowaliśmy im za walkę. Zawodnicy odwdzięczyli się brawami i przybili piątki! Powrót w Poznaniu około 3 w nocy.

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

iGórnik Zabrze-Warta Poznań :: 20230505GornikZabrzeWartaPoznan

Górnik Zabrze-Warta Poznań