PostHeaderIcon Zbieranie śmieci nad Wartą

W jedno ze słonecznych przedpołudni spotykamy się w 4 osoby, by oddać przysługę otoczeniu w którym przychodzi nam żyć. Robimy sobie spacer wzdłuż zalesionego brzegu Warty, który jest zaniedbywany przez służby miejskie, a jednocześnie uwielbiany przez miejską patologię. Efektem jest 9 worków wypchanych śmieciami, które zalegały tam w dużych ilościach, szpecąc okolicę.
Śmiecisz w lesie – jesteś śmieciem!

Dbaj o Ojczyznę – dbaj o przyrodę!

 

PostHeaderIcon WRACAMY Z DOPINGIEM!

 

PostHeaderIcon Sobota przy DD12!

Już w sobotę zielono-biali staną przed kolejną obroną pozycji lidera. Po wygranej w Wejherowie czekamy na kolejne ligowe punkty. Do Poznania przyjeżdża drużyna Błękitnych, która swój ostatni mecz zremisowała bezbramkowo z Olimpią Elbląg.
Jaki jest nasz cel na sobotę ? TYLKO ZWYCIĘSTWO!

Zapraszamy do galerii

Miasto poinformowane o meczu WARTA POZNAŃ - Błękitni Stargard! :: MiastopoinformowaneomeczuWARTAPOZNANBlekitniStargard_10

Miasto poinformowane o meczu WARTA POZNAŃ - Błękitni Stargard!

 

PostHeaderIcon Gryf Wejherowo - Warta Poznań 26.08.2017

Na zakończenie okresu wakacyjnego przyszło nam jechać w nadmorskie strony. Wyjazd do Wejherowa wypadł nam w ostatnią sobotę sierpnia. Pierwsi wyjazdowicze chcący skorzystać z okazji plażowania meldują się już nad ranem w Gdyni. Pogoda dopisała w stu procentach i nawet można by było się pokusić o kąpiel  Po paru godzinach zjeżdżamy z odpoczynku, zaliczamy znaną już w Gdyni restaurację. Następnie udajemy się podmiejską kolejką w kierunku Wejherowa. Trochę wspinaczki na wzgórze i na kilkanaście minut przed pierwszym gwizdkiem jesteśmy pod bramami stadionu. Na miejscu oprócz nas są już pierwsi kibice z Poznania którzy przyjechali na własną rękę. Pod koniec pierwszej połowy docierają ostatnie osoby i razem w sektorze jest nas 14. Od drugiej połowy prowadzimy w większości cały czas doping. Jesteśmy świadkami szóstego z rzędu zwycięstwa Warciarzy od rozpoczęcia rozgrywek. Po meczu zbijamy piątki i dziękujemy piłkarzom kolejnego zwycięstwa! Kilka słów na temat kibiców Gryfa.  Z naszej perspektywy sektora gości zebrało się ich w młynie około 40 osób z jedną flagą. Przez cały mecz z dopingiem. Raz głośniejszym raz słabszym. Obiektywnie kibicowsko wypadli na plus. Szkoda że nie zaprezentowali żadnej oprawy. Powrót do Poznania mija bardzo szybko i już przed północą jesteśmy na miejscu.

Zapraszamy do galerii

Gryf Wejherowo - Warta Poznań :: gryfwejherowowartapozna26_08_2017

Gryf Wejherowo - Warta Poznań