PostHeaderIcon Cracovia Kraków - Warta Poznań 17.10.2021 2-0

W niedzielę 17 października jedziemy do Krakowa wspierać Warciarzy! Po ostatniej wizycie na stadionie Cracovii, na sektorach gospodarzy tym razem normalnie udostępniono nam klatkę i zasiedliśmy w sektorze gości. Wywieszamy dwie flagi i kilka razy dopingujemy. Tym razem w meczu z Cracovią przez 90 minut nie udało się ponownie wywalczyć zwycięstwa czy chociażby zremisować! Po zakończeniu meczu głośnym śpiewem w kierunku zawodników jedziemy "czy wygrywasz, czy nie..."

Pamiętajcie, że to tylko piłka ????

Do zobaczenia w Gliwicach!

 

PostHeaderIcon Olimpia Grudziądz - Warta Poznań (P) 29.09.2021 2-0

Grudziądz był pierwszą i zarazem ostatnią wyprawą w tegorocznym Pucharze Polski. Pięciu kibiców Warty wspierało drużynę i pojawiło się w sektorze gości w Grudziądzu. Kibice Olimpii wywieszają flagę i przez większą część meczu dopingują. Warta mecz przegrywa. Odpadamy i znowu musimy czekać do następnej edycji za rok! Niestety tak już bywa, raz się odpada, raz się odpada ;-)
Z kibicowskimi pozdrowieniami!
AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Olimpia Grudziądz - Warta Poznań (P) :: 20210929olimpiagrudzidzwartapoznap

Olimpia Grudziądz - Warta Poznań (P)

 

PostHeaderIcon Raków Częstochowa - Warta Poznań 03.10.2021 3-0

Za nami kolejny wyjazd! Częstochowa!
Dzięki uprzejmości kibicom Rakowa, którzy pomogli z biletami i wejściem na stadion - wielkie dzięki! Mogliśmy wspierać i być z piłkarzami. Zwłaszcza teraz gdzie potrzebują wsparcia, nas wszystkich. Każdego z Was. To jest nasza rola, nasz obowiązek i jednocześnie przywilej w tym trudnym dla nich piłkarsko momencie! Jedno jest pewne. Dziś każdy z nas musi wierzyć w Wartę.
Pamiętajcie... Razem Wygrywamy - Razem Przegrywamy!

Zapraszamy do galerii

Raków Częstochowa - Warta Poznań :: 20211003rakowczestochowawartapoznan

Raków Częstochowa - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Górnik Zabrze - Warta Poznań 19.09.2021 1-0

Szale w dłoń i ruszyliśmy do Zabrza! Po prawie miesięcznej przerwie wróciliśmy na szlak wyjazdowy ponownie. Tym razem Górnik Zabrze 14-krotny mistrz Polski! W sektorze gości meldujemy się na chwilę przed pierwszym gwizdkiem. Doping, oprawa i całe zaangażowanie, aby wesprzeć Wartę w zwycięstwie.. Gospodarzy na nowoczesnym stadionie, który zrobił na nas ogromne wrażenie swoją wielkością, przyszło ponad 10 tysięcy ludzi. Warta mecz przegrała, ale kibice, którzy wybrali się w niedzielę za swoim klubem na górny Śląsk, podziękowali za walkę i zaznaczyli, że są i będą z nimi zawsze mimo porażek czy zwycięstw! Do następnego.
Pozdrawiamy Ultras Warta

Zapraszamy do galerii

Górnik Zabrze - Warta Poznań :: 20210919GornikZabrzeWartaPoznan

Górnik Zabrze - Warta Poznań