PostHeaderIcon WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Drodzy Kibice!

Chcielibyśmy w imieniu całej ZIELONEJ STREFY życzyć Wam na święta dużo radości, spokoju i ciepła rodzinnego.
A tak na serio to chcielibyśmy jako ultrasi życzyć Wam wszystkim z okazji Świąt dużo, ale tak serio dużo, emocji, radości z życia, uśmiechu od ucha do ucha na każdym meczu, łez szczęścia po zwycięstwach, ognia prosto z serducha, charakteru po porażkach!
Niech WARTA dalej będzie dla Was czymś niesamowitym.
Warciarze doceniajcie to, co macie, ale każdego dnia walczcie o więcej dla siebie i swoich bliskich!

 

PostHeaderIcon Mikołajki z Zieloną Strefą.

Drzwi wejściowe sklepiku otworzyły się dla kibiców w środę o godzinie 12, a na pierwszych gości czekali już reprezentanci Poznańskiej Warty. Przy ozdobieni w czapki św. Mikołaja pomagali w zakupach gadżetów i częstowali kibiców słodkościami. W ciągu tych kilku dni nie zabrakło miłych niespodzianek, do sklepiku zawitał z krwi i kości Warciarz były zawodnik Warty Przemysław Otuszewski oraz zaprzyjaźniony z kibicami, również były zawodnik Mateusz Wypych! Nie zabrakło wspólnych rozmów, fotografii, autografów oraz podpisywania zdjęć i koszulek.

Wszystkim bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepiku.

 

PostHeaderIcon ŚWIĄTECZNY RABAT

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia ZIELONA STREFA przygotowała dla kibiców rabat. Za każde wydane 100zł na gadżety kibicowskie -10% rabatu :-)
Wszystkich serdecznie zapraszamy!

PONIEDZIAŁEK 12-17
WTOREK       12-17
ŚRODA        12-17

 

PostHeaderIcon "ZIELONE MIKOŁAJKI"

Z okazji zbliżających się Mikołajek Zielona Strefa zaprasza serdecznie wszystkich sympatyków Warty Poznań do Sklepu Kibica oraz do kupna Warciańskich gadżetów. Na fanatyków lidera 1 Ligi czekać będą niespodzianki: słodki poczęstunek oraz możliwość spotkania ulubionych zawodników! Ten tydzień to świetna okazja, aby sprawić bliskim najlepszy (zielono-biały) prezent!
Godziny otwarcia: środa, czwartek, piątek 12-17. Sobota 10-14