PostHeaderIcon Warta Poznań - Radomiak Radom 31.07.2020 2-0

Kończymy ten sezon finałowym meczem z Radomiakiem!
W obu meczach barażowych chcieliśmy wesprzeć zawodników w drodze do celu, jakim by awans do ekstraklasy! Od początku głośny śpiew niósł się w młynie i kilkukrotnie poniósł resztę stadionu. Momentami sektor eksplodował z radości, śpiewu oraz dumy, jaka nas rozpierała przy dopingu. Można było chwilami odczuć bałkański styl na sektorze i zapach płonących rac. Po ostatnim gwizdku sędziego radość i niedowierzanie było widać u każdego! Adrian Laskowski z pucharem w rękach z całą drużyną podbiegają w euforii pod młyn, ciesząc się i śpiewając! Wieczorem czekamy na wracających autokarem zawodników, gdzie w blasku rac witamy ich pod klubem. Wspólnie świętujemy przy głośnym dopingu. Była chwila na wielkie podziękowania za cały rok. Rok, w którym bardzo wiele się wydarzyło, ale zawsze byliśmy z drużyną!
Dziękujemy zawodnikom za ich zaangażowanie i emocje, które towarzyszyły nam przez ten cały wspaniały sezon gry w naszym klubie!
Oddani ludzie siłą tego klubu!

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Radomiak Radom (Baraże) :: 20200731WartaPoznanRadomiakRadom

Warta Poznań - Radomiak Radom (Baraże)

 

PostHeaderIcon Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań 18.07.2020 1-2

Chojnice były ostatnim wyjazdem w tym sezonie. Wyjazd ten miał wyglądać zupełnie inaczej w pierwotnym terminie. Dzięki pomocy i uprzejmości kibiców Chojniczanki mamy możliwość wejść do sektora gości i obejrzeć ostatnie spotkanie wyjazdowe! Pierwszy raz udaje nam się odnieść zwycięstwo, gdzie jako pierwsi tracimy bramkę. Zwycięskiego gola w 88 minucie meczu zdobył Adrian Laskowski. Potrzebował od momentu wejścia na plac gry zaledwie 18 minut, aby zdobyć bramkę i zaliczyć wejście smoka. Ikona klubu z Drogi Dębińskiej 12 pokazał całej radzie nadzorczej, że ma się dobrze, mimo że gra po kilka minut! Po meczu wspólnie robimy sobie pamiątkowe zdjęcie przy płocie z całą drużyną i zdobywcą gola na wagę zwycięstwa.

Na koniec wyrazy szacunku dla byłego dyrektora sportowego Warty Dawida Frąckowiaka, który obecnie pracuje w Chojniczance i również pomógł, że kibice Zielonych weszli na mecz!

Zapraszamy do galerii

Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań :: 20200718Chojniczanka ChojniceWarta Poznan

Chojniczanka Chojnice - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Termalica Nieciecza 29.07.2020 1-0

Na pierwszym meczu barażowym, jesteśmy obecni zgrabną fanatyczną ekipą w 20 osób. Na krzesełkach nasza flaga wizytówka wyjazdowa Napapijri WARCIARZE. Od pierwszego gwizdka śpiewamy melodyjny, fanatyczny doping. Kolejny raz pokazujemy, że w mniejszej liczbie jest większe zaangażowanie. Atmosfera już od samego początku jest bardzo nerwowa, przecież jeszcze nie dawno jeździliśmy za Wartą po 3 lidze a taki mecz jak dzisiaj, zdarza się raz na 25 lat... Głośna przyśpiewka „Zagraj jak za dawnych lat...” niezmiennie od 10 minut, również cały stadion został poderwany do jej śpiewania i gol! Michał Jakóbowski na 1:0, lepszej chwili nie można było sobie wyobrazić. Piękna chwila, którą większość z nas zapamięta na całe życie. Kto nie był, niech żałuje!

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Termalica Nieciecza(Baraże) :: 20200728WartaPoznanBrukBetTermalicaNieciecza

Warta Poznań - Termalica Nieciecza (Baraże)

 

PostHeaderIcon Szanowni Kibice, Czytelnicy Naszej Strony!

Za nami już kolejny rok, od kiedy prowadzimy dla Was stronę www poświęconą działalności kibiców Warty Poznań! Co za tym idzie, ponownie zbliżamy się do okresu, w którym trzeba opłacić zarówno serwer, jak i domenę. Aby strona nadal mogła funkcjonować, potrzebujemy na ten cel ponownie się zebrać!

Wiadomo obecnie w internecie, rządzi Facebook stąd także i my posiadamy powyższego Fanpage, ale należy pamiętać, iż nigdy nie wiadomo co będzie za rok bądź za kilka lat więc uważamy, iż utrzymywanie przy życiu własnej strony internetowej jest mimo wszystko konieczne i potrzebne! Jest to swego rodzaju olbrzymia baza archiwum opisująca wszystkie lata na trybunach naszego klubu. Szkoda byłoby to wszystko stracić.

Podsumowując każdego, kto chce pomóc w tym zakresie, zapraszamy do wpłacania pieniędzy na konto:

72 1090 1463 0000 0001 0998 7811

Tytuł przelewu: "Strona www.ultraswarta.pl"

Każdy grosz się liczy.