PostHeaderIcon Miedź Legnica - Warta Poznań 27.06.2020 0-0

Wyjazd do Legnicy pierwotnie miał się odbyć 18 kwietnia i miało to zupełnie inaczej wyglądać. Niestety nie było nam to dane. Na drugi wyznaczony termin udaje nam się wejść i obejrzeć mecz z perspektywy sektora gości dzięki uprzejmości kibiców Miedzi. Za pomoc wielkie dzięki! Mecz na remis, choć w tym upale rozgrywać mecz to, jak wygrana dla każdego, kto to przeżył!

Zapraszamy do galerii

Miedź Legnica - Warta Poznań :: 20200627MiedzLegnicaWartaPoznan

Miedź Legnica - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon GKS Jastrzębie-Zdrój-Warta Poznań 03.06.2020 1-2

Na daleki wyjazd do Jastrzębia-Zdrój wybrało się 2 fanatyków, specyfika stadionu pozwoliła zobaczyć nam całe spotkanie.

 

PostHeaderIcon Odra Opole-Warta Poznań 13.06.2020 2-0

Gorący upalny dzień, mecz bez publiczności, lecz nie powstrzymuje to nas, żeby jechać za naszym klubem kolejny raz. Jesteśmy obecni pod stadionem w 4 osoby, niestety nie jest nam dane obejrzeć meczu na żywo, korzystamy z lokalnych krzesełek i oglądamy cały mecz na laptopie.

 

PostHeaderIcon Zawsze dobrze się czułem przy DD12 - wywiad z Aleksem Ławniczakiem

1. Na początek powiedz coś o sobie.
Cześć, nazywam się Aleks Ławniczak, mam 20 lat i mieszkam w Mosinie pod Poznaniem. Gram na pozycji środkowego obrońcy, a poza piłką nożną lubię grać w siatkówkę i oglądać filmy.

2. Czy zgodzisz się ze stwierdzeniem, że Twoja więź z klubem to coś więcej niż relacje piłkarz a klub?
Myślę, że śmiało mogę się zgodzić, ponieważ w Warcie spędziłem prawie 8 lat, z roczną przerwą na grę w Miedzi Legnica. Wychowałem się w Warcie Poznań i przechodziłem przez prawie wszystkie szczeble młodzieżowe, co na pewno umocniło tę więź. Zawsze czułem się tutaj dobrze i z radością przyjeżdżałem na DD12.

Więcej…