PostHeaderIcon Na Wiśle do sektora!


Już w najbliższą sobotę przed zielono-białymi kolejny mecz. Do Poznania przyjedzie Wisła Puławy. Drużyna, która jest na czternastym miejscu z dorobkiem 13 punktów. Pewne jest, więc, że w sobotę czekają nas kolejne emocje na murawie!
Na meczu z Wisłą ostro dopingujemy!
W sobotę widzimy się w MŁYNIE!
Zawodnicy grają o zwycięstwo na boisku, a MY na trybunach!

 

PostHeaderIcon Polska awansowała na MŚ w Rosji!

Emocjonujący mecz zakończony zwycięstwem na Stadionie Narodowym w Warszawie. Reprezentacja Polski wygrała ostatnie spotkanie eliminacji, pokonując w stolicy Czarnogórę 4:2. Biało-czerwoni prowadzili dwoma bramkami, natomiast goście zdołali doprowadzić do remisu. Na odpowiedź nie trzeba było jednak długo czekać. Ostatecznie trzy punkty zostały w Warszawie, a reprezentacja Polski po raz ósmy w historii i po dwunastu latach przerwy jedzie na Mundial!
8 października 2017, 18:00 – Warszawa (PGE Narodowy)
Polska 4-2 Czarnogóra
1:0 Krzysztof Mączyński 6
2:0 Kamil Grosicki 16
2:1 Stefan Mugoša 78
2:2 Žarko Tomašević 83
3:2 Robert Lewandowski 85
4:2 Filip Stojković 87 (s)

 

PostHeaderIcon W sobotę o 15 podejmujemy GKS Bełchatów!

W sobotę o godz. 15:00 zabrzmi pierwszy gwizdek w meczu zielono-białych z GKS-em Bełchatów. Nasz zespół cały czas zajmuje pierwsze miejsce w tabeli i za dwa dni będzie faworytem w starciu z gośćmi z brunatnej stolicy. Drużyna na boisku potrzebuje naszego wsparcia, dlatego widzimy się w MŁYNIE i wspieramy ją dopingiem!
Zbieraj kumpli, przyprowadzaj ich do sektora. Walczymy o kolejne zwycięstwo przy DD12!

 

PostHeaderIcon Olimpia Elbląg-Warta Poznań 07.10.2017

Wyjazd numer 5 w tej rundzie to Elbląg. Województwo warmińsko-mazurskie mieliśmy już okazję odwiedzić w poprzednim sezonie.  Tym razem bez zwiedzania zamku w pobliskim Malborku. Ale za to na długo utkwi wyjazdowiczom tajemnicza miejscówka naszego postoju na  obiad  Na stadion docieramy planowo bo już pod bramą jesteśmy na 40min. przed pierwszym gwizdkiem. Z początku chcieli nas umieścić na trybunie gospodarzy. I chuj wie z jakich przyczyn. Lecz po krótkiej wymianie zdań otwierają fortece do sektora gości. Równo punkt 16 tak jak było w prognozie pogody zaplanowane jebnął deszcz a raczej ściana!  Nie obyło się bez świrowania że mogliśmy zasiąść jednak pod dachem na trybunie gospodarzy to byśmy chociaż nie zmokli   Z gry nie zanosiło się na najgorsze. Zwłaszcza pamiętając ostatni nasz wyjazd na ten stadion i ogromną porażkę Zielonych. Tym razem obyło się bez wyniku hokejowego ale też nie udało się wygrać czy chociażby wywieść cennego punktu z Elbląga! Miejscowi nas zaskoczyli, nie wywiesili flag oraz nie prowadzili zorganizowanego dopingu..  Po meczu bajera z piłkarzami przy płocie i zawijamy w drogę powrotną.
Oby więcej takich klimatycznych wyjazdów

 

Zapraszamy do galerii

Olimpia Elbląg -Warta Poznań :: 20171007OlimpiaElblagWartaPoznan

Olimpia Elbląg -Warta Poznań