PostHeaderIcon Najnowszy numery 16,17 zina "ZIELONA STREFA" dostępne.

Cena: 2zł

 

PostHeaderIcon Sobota w Wejherowie!

Już w sobotę zielono-biali staną po raz drugi przed obroną pozycji lidera 2 Ligii. Po wygranej z Gwardią i MKS-em Kluczbork, nasza Warta spogląda na resztę ligowej stawki z góry, jednak za trzy dni trzeba dopisać do swojego konta kolejne trzy punkty! Jedziemy do Wejherowa zmierzyć się z Gryfem. Cel na sobotę? Tylko Zwycięstwo! Wypada, więc wygrać i pokazać kolejny raz, że Warta to trudny przeciwnik dla kolejnych drugoligowców! Zielono-biali bardzo dobrze rozpoczęli sezon, a to sprawiło, że podopieczni Petra Nemeca zgromadzili na swoim koncie już 15 punktów. Drużyna z Wejherowa ma w dorobku o pięć mniej. Piłkarze Gryfa rozegrali na własnym stadionie już dwa mecze. Z GKS-em Jastrzębie polegli 0:2, natomiast później zremisowali z ŁKS-em Łódź 1:1. Miejmy nadzieję, że w sobotę ich gra nie ulegnie poprawie. Warciarze są w dobrej formie i trzeba to udowodnić na murawie!
 

PostHeaderIcon Gryf Wejherowo - Warta Poznań 0:1 (0:0)

Zielono-biali pokonali na wyjeździe Gryfa Wejherowo i są aktualnie liderem 2 Ligi! Zwycięstwo zapewnił Adrian Szynka, który pokonał bramkarza gospodarzy w 68. minucie gry. Póki co fakt jest taki, że Warta wygrała szósty mecz z rzędu i jest liderem!
Gryf Wejherowo – WARTA POZNAŃ 1:0 (0:0)
1:0 Adrian Szynka 68
 

PostHeaderIcon WARTA POZNAŃ LIDEREM!

Zielono-Biali w fotelu lidera 2 Ligi! Zwycięstwo z Gwardią Koszalin 0:3 dało nam prowadzenie w lidze. Warta zajmuje pierwsze miejsce i ma na koncie 12 punktów. Kolejnym rywalem Warciarzy będzie MKS Kluczbork. Drużyna z Kluczborka po 4 kolejkach zajmuje 12 lokatę z dorobkiem czterech punktów.
Spotkanie odbędzie się w najbliższą środę o godzinie 17:30.
Gwardia Koszalin – WARTA POZNAŃ 0:3 (0:0)
0:1 Radosław Jasiński 52
0:2 Karol Żmijewski 73
0:3 Michał Przybyła 77