PostHeaderIcon 1 listopada - pamiętamy!

Dziś Wszystkich Świętych - dzień zadumy nad przemijaniem i pamięci o Zmarłych. W tym szczególnym czasie wspominamy bliskich, którzy odeszli.
Pamiętajmy o zmarłych piłkarzach Warty Poznań, kibicach, działaczach oraz przyjaciołach klubu. 
 

PostHeaderIcon Zmarł trener stulecia Warty Poznań - Tadeusz Łuczak

Legendarny trener Warty Poznań Tadeusz Łuczak zmarł w poznańskim szpitalu HCP po tym, jak doznał rozległego wylewu. Dla Warty był postacią absolutnie szczególną. W październiku Tadeusz Łuczak skończyłby 81 lat. Osiem lat temu został wybrany na trenera stulecia Warty Poznań, co pokazuje, jaką rolę odegrał w historii tego klubu.

Uroczystości pogrzebowe śp. Tadeusza Łuczaka rozpoczną się o godz. 9 w czwartek, 1 października od mszy świętej w kościele pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny na os. Bohaterów II wojny światowej 88 w Poznaniu. Legenda Warty Poznań spocznie na cmentarzu junikowskim, a ceremonia rozpocznie się o godz. 11:10.
 

PostHeaderIcon Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań 19.10.2020 1-2

Pod stadion w Bielsku dociera 8 kibiców Warty.

 

PostHeaderIcon Wisła Płock - Warta Poznań 25.09.2020 1-3

Mecz wyjazdowy do Płocka wypadł nam w piątek na godzinę 18:00. Dzięki uprzejmości kibiców Wisły możemy obejrzeć mecz z perspektywy trybun. Za co wielkie dzięki! Warciarze odnoszą pierwsze zwycięstwo w ekstraklasie. Podwójna radość, ponieważ w ulewie, na wyjeździe i po tylu latach w końcu pierwsza wygrana na najwyższym szczeblu rozgrywkowym!

 Wisła Płock - Warta Poznań :: 20200925WislaPlockWartaPoznan

Wisła Płock - Warta Poznań