PostHeaderIcon 1 listopada - pamiętamy!

1 listopada to szczególny dzień w roku. Dzień, w którym modlimy się za naszych bliskich, wspominamy wspólnie spędzone chwile.

„Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”.
Śp. Warciarze – PAMIĘTAMY!

 

PostHeaderIcon Cracovia Kraków - Warta Poznań 17.10.2021 2-0

W niedzielę 17 października jedziemy do Krakowa wspierać Warciarzy! Po ostatniej wizycie na stadionie Cracovii, na sektorach gospodarzy tym razem normalnie udostępniono nam klatkę i zasiedliśmy w sektorze gości. Wywieszamy dwie flagi i kilka razy dopingujemy. Tym razem w meczu z Cracovią przez 90 minut nie udało się ponownie wywalczyć zwycięstwa czy chociażby zremisować! Po zakończeniu meczu głośnym śpiewem w kierunku zawodników jedziemy "czy wygrywasz, czy nie..."

Pamiętajcie, że to tylko piłka ????

Do zobaczenia w Gliwicach!

 

PostHeaderIcon Drodzy kibice!

Drodzy kibice!

Kojarzycie pewnie naszą stronę www.ultraswarta.pl, której od dawien dawna poświęcamy długie godziny naszej pracy, waszej hojności przy zbiórce rok w rok. A to wszystko, aby trwała i była zawsze z nami! Nie poddamy się w tej kwestii. Póki ruch ultras istnieje, będziemy każdego dnia walczyć o jej dalszą egzystencję. Jeszcze raz Każdemu z Was z całego serca dziękujemy za wszelkie wsparcie!

Za nami kolejny rok naszej strony i nakurwiamy dalej.
Dzięki, że jesteście z nami!

 

PostHeaderIcon Raków Częstochowa - Warta Poznań 03.10.2021 3-0

Za nami kolejny wyjazd! Częstochowa!
Dzięki uprzejmości kibicom Rakowa, którzy pomogli z biletami i wejściem na stadion - wielkie dzięki! Mogliśmy wspierać i być z piłkarzami. Zwłaszcza teraz gdzie potrzebują wsparcia, nas wszystkich. Każdego z Was. To jest nasza rola, nasz obowiązek i jednocześnie przywilej w tym trudnym dla nich piłkarsko momencie! Jedno jest pewne. Dziś każdy z nas musi wierzyć w Wartę.
Pamiętajcie... Razem Wygrywamy - Razem Przegrywamy!

Zapraszamy do galerii

Raków Częstochowa - Warta Poznań :: 20211003rakowczestochowawartapoznan

Raków Częstochowa - Warta Poznań