PostHeaderIcon 01.04 STALOWA WOLA, 08.04 BEŁCHATÓW!

To priorytety każdego WARCIARZA w najbliższym czasie! Czeka nas intensywny początek kwietnia. Zielono-Biali 1 kwietnia zagrają w Stalowej Woli, natomiast już siedem dni później czeka nas wyprawa na stadion GKS-u Bełchatów! Obie wyprawy zapowiadają się ciekawie, dlatego bez żadnych wymówek! Zależy Ci na Warcie? Jedź na wyjazdy, bo Warta Cię potrzebuje w walce o cenne punkty!

• 1 kwietnia – Stalówka! Tym razem mecz w Stalowej woli wypada w Prima Aprilis, ale to nie żart jedziemy na Podkarpacie!

• 8 kwietnia – Bełchatów! Siedem dni później jedziemy do brunatnej stolicy na mecz z GKS-em. To kolejny nowy teren w tym sezonie, gdzie zielono-białych jeszcze nie było. Bełchatowianie długo grali na wyższym poziomie i po spadku mamy szansę odwiedzić ten stadion, więc bez pierdolenia! Ciekawy teren, nowy stadion na mapie dla każdego WARCIARZA, uznana marka w kibicowskiej Polsce! Czy trzeba dodawać coś więcej?

ZIELONI POTRZEBUJĄ WSPARCIA!

 

PostHeaderIcon Polonia Warszawa - Warta Poznań 18.03.2017 1-1

 

 

 

PostHeaderIcon Instrukcja postępowania z psami!

Osoby od dłuższego czasu jeżdżące na mecze z całą pewnością odnotowały ostatnią bardzo mocno działalność służb mundurowych. Takich jak dawanie mandatów za błahe, często wyimaginowane przewinienia. Mandaty oczywiście z tej najwyższej finansowej puli. Każdy kibic powinien wiedzieć, że takich mandatów NIE PRZYJMUJEMY i kierujemy sprawę do sądu. Uprzedzam, bo znajdą się kretyni, którzy bezmyślnie będą to wykorzystywać... Stojąc samemu w odległości 2 metrów od kilku funkcjonariuszy i rzucając im achtunga pod nogi - spodziewaj się radykalnej i błyskawicznej reakcji. Konsekwencje będą "przypadkowo" przeniesione na bogu ducha winnych kolegów. To samo dotyczy zataczających się i rzygających pod siebie delikwentów. Weźcie na wstrzymanie. Poniżej instrukcja postępowania w przypadku "hurtowego" nakładania mandatów na meczach wyjazdowych.

1. Grzeczna ale stanowcza odmowa przyjęcia mandatu.
2. Żadnych dyskusji z policjantem. ŻADNYCH.
3. Zapamiętaj numer, dane policjanta, który usiłuje wystawić Ci mandat. Może się bardzo przydać.
4. O zaistniałej sytuacji informujesz odpowiednią osobę z twojej grupy.
5. Po otrzymaniu pisma z sądu z Psiej Wólki czy innych Kozichdupek natychmiast piszesz pismo do sądu i wysyłasz listem POLECONYM i zachowujesz dokument nadania.
6. I jak wyżej - informujesz o fakcie otrzymania pisma z sądu odpowiednie osoby.

DWIE NAJWAŻNIEJSZE SPRAWY!

- Sprzeciw od wyroku nakazowego w sprawie o wykroczenie nie wymaga uzasadnienia, i może sprowadzać się do jednego zdania a mianowicie: "wnoszę sprzeciw od wyroku nakazowego i wnoszę o rozpoznanie sprawy na zasadach ogólnych”. Ważne jednak, aby prawidłowo oznaczyć sąd oraz wskazać sygnaturę sprawy. - W przypadku prawidłowego złożenia sprzeciwu, wyrok nakazowy traci moc. Sąd wyznacza natomiast rozprawę, o której terminie i miejscu zawiadamia obwinionego, pokrzywdzonego, oskarżyciela, obrońcę i pełnomocnika jeżeli są w sprawie ustanowieni. Ponadto sąd wzywa świadków i sprowadza na rozprawę inne dowody. Jeżeli natomiast udział obwinionego na rozprawie zostanie przez sąd uznany za niezbędny, zostanie on wezwany do osobistego stawiennictwa.

O WYKROCZENIACH SŁÓW KILKA MINI PORADNIK
(stan na dzień 23 marca 2017 r.)

Więcej…

 

PostHeaderIcon Remis w Warszawie!

Nie utrzymali jednobramkowego prowadzenia zawodnicy Warty Poznań do końca meczu. Gola dla Zielonych zdobył Michał Ciarkowski a remis dla Polonii uratował w 76 minucie Fabian Pawela. Remis sprawił że Warciarze zajmują 12 miejsce z dorobkiem 24 punktów. W Warszawie w sektorze dla kibiców gości zameldowała się 15-sto osobowa grupa fanatyków Warty.