PostHeaderIcon Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz 08.09.2018 w Grodzisku Wielkopolskim.

Mecz 9. kolejki Fortuny 1 Ligi pomiędzy Wartą Poznań i Sandecją Nowy Sącz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 8 września o godzinie 16:00 w Grodzisku Wielkopolskim.

Przedsprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się w czwartek i potrwa do piątku. Bilety w cenie 10 złotych (ulgowy) oraz 15 złotych (normalny) będzie można nabyć w siedzibie klubu przy ul. Droga Dębińska 12 w godzinach 11-16.

Będzie również możliwość zakupu wejściówek już w dniu meczu na Stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Tam sprzedaż rozpocznie się na dwie godziny przed początkiem spotkania. Przypominamy, że tego dnia cena biletu będzie o 5 złotych wyższa.
 

PostHeaderIcon Spotkanie ze Stomilem Olsztyn 3 października

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyraził zgodę na przeniesienie wyjazdowego spotkania Warty Poznań ze Stomilem Olsztyn na 3 października.

Zaległy mecz 1. kolejki Fortuny 1 Ligi już wcześniej został przełożony na 13 września z powodu wymiany murawy na stadionie w Olsztynie.
 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Bytovia Bytów 05.09.2018 w Grodzisku Wielkopolskim.

Zaległy mecz 5. kolejki Fortuny 1 Ligi pomiędzy Wartą Poznań i Bytovią Bytów zostanie rozegrany o godzinie 16:45 w Grodzisku Wielkopolskim.

Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się jutro i potrwa od godziny 11 do 16 w siedzibie klubu przy ul. Droga Dębińska 12. Bilety będzie można nabyć w cenie 10 złotych (ulgowy) oraz 15 złotych (normalny).

Wejściówki będzie można też zakupić już w dniu meczu na Stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Tam sprzedaż rozpocznie się na dwie godziny przed początkiem spotkania, a cena biletów będzie wówczas wynosić 15 złotych (ulgowy) oraz 20 złotych (normalny).
 

PostHeaderIcon GKS Tychy - Warta Poznań 01.09.2018 1-0

W Tychach melduje się jeden kibic z Poznania. Miejscowi wywiesili 4 flagi i przez większość meczu prowadzili dobry doping. Wyjazd na nowoczesny stadion GKS-u zaliczony! Do następnego.

Zapraszamy do galerii

GKS Tychy - Warta Poznań :: 20180901GKSTychyWartaPoznan

GKS Tychy - Warta Poznań