PostHeaderIcon Mikołajki z Zieloną Strefą.

Drzwi wejściowe sklepiku otworzyły się dla kibiców w środę o godzinie 12, a na pierwszych gości czekali już reprezentanci Poznańskiej Warty. Przy ozdobieni w czapki św. Mikołaja pomagali w zakupach gadżetów i częstowali kibiców słodkościami. W ciągu tych kilku dni nie zabrakło miłych niespodzianek, do sklepiku zawitał z krwi i kości Warciarz były zawodnik Warty Przemysław Otuszewski oraz zaprzyjaźniony z kibicami, również były zawodnik Mateusz Wypych! Nie zabrakło wspólnych rozmów, fotografii, autografów oraz podpisywania zdjęć i koszulek.

Wszystkim bardzo dziękujemy za odwiedzenie naszego sklepiku.

 

PostHeaderIcon GKS Bełchatów - Warta Poznań 23.11.2019 1-2

Bełchatów był ostatnim wyjazdem w 2019 roku. Wszyscy wyjazdowicze przyjechali w jednakowych czapkach. Głośnym dopingiem przez 90 minut meczu wspierali zawodników w drodze do zwycięstwa! Na płocie debiutuje nowa flaga. Podczas meczu prezentujemy oprawę, na którą składały się balony, konfetti, sektorówka z logo ultras, transparent na płocie z hasłem "WARCIAŃSKI TRUD ULTRAS", flagi w kratę, transparenty na dwóch kijach oraz duże zielono-białe flagi. Miejscowi kibice Bełchatowskiej Gieksy wystawiają blisko 300-osobowy młyn. Prowadzą głośny doping a momentami bardzo melodyjny niczym w bałkańskim stylu, co robiło fajne wrażenie! Warciarze z pojedynku wychodzą zwycięsko i trzy punkty jadą do Poznania. Na koniec wszyscy pod płotem śpiewamy nową przyśpiewkę i dziękujemy za walkę do samego końca.

Razem wygrywamy, razem przegrywamy!
Kibicem Warty się jest, a nie bywa!

Zapraszamy do galerii

GKS Bełchatów - Warta Poznań :: 20191023GKSBelchatowWartaPoznan

GKS Bełchatów - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon "ZIELONE MIKOŁAJKI"

Z okazji zbliżających się Mikołajek Zielona Strefa zaprasza serdecznie wszystkich sympatyków Warty Poznań do Sklepu Kibica oraz do kupna Warciańskich gadżetów. Na fanatyków lidera 1 Ligi czekać będą niespodzianki: słodki poczęstunek oraz możliwość spotkania ulubionych zawodników! Ten tydzień to świetna okazja, aby sprawić bliskim najlepszy (zielono-biały) prezent!
Godziny otwarcia: środa, czwartek, piątek 12-17. Sobota 10-14

 

PostHeaderIcon Stomil Olsztyn - Warta Poznań 09.11.2019 1-3

Ostatni wyjazd rundy jesiennej pokierował Warciarzy do Olsztyna. Na old schoolowym obiekcie Stomilu w sektorze gości zjawia się 5 kibiców Warty! Kibice Stomilu oflagowali swój sektor kilkoma flagami i dopingowali przez cały mecz. Zwycięstwo daje nam utrzymanie pierwszego miejsca w tabeli oraz lidera jesieni!

Dziękujemy zawodnikom, trenerom za dobrze starannie wykonaną robotę!

WARCIARZE ON TOUR!

Zapraszamy do galerii

Stomil Olsztyn - Warta Poznań :: 20191109StomilOlsztynWartaPoznan

Stomil Olsztyn - Warta Poznań