PostHeaderIcon WARCIARZ Z KRWI I KOŚCI

Drodzy Warciarze!

Dziś mija dokładnie 10 lat od kiedy, nie bójmy się tego napisać, legenda naszego klubu Adrian Laskowski zadebiutował w pierwszym zespole Zielonych! Wcale nie trzeba mieć 63 lat i siwych wąsów, aby zasłużyć na takie miano. Prawdziwy Warciarz. Gość, który jakby stanął obok was w młynie i razem z wami jechał z dopingiem, nie uznalibyście tego za nic dziwnego. Oprócz tego, że gra w piłkę i to nie najgorzej, to jest po prostu jednym z nas.

Adrianie, życzymy kolejnej dekady!
 

PostHeaderIcon KUP GADŻETY WARTY POZNAŃ.

Od wtorku do piątku (14-17 stycznia) otwarty będzie sklep z pamiątkami Warty Poznań. To świetna okazja do tego, żeby kupić meczowy gadżet, ale przede wszystkim zaopatrzyć się w ultrasowski kalendarz na rok 2020.

Sklep będzie otwarty od 12 do godz. 16. Zapraszamy!

 

PostHeaderIcon Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań 09.03.2020 2-0

Czas było ruszyć w Polskę! Polsatowe ludki zaoferowały nam mecz w poniedziałek. Co to dla nas. W końcu jesteśmy Warta Poznań. Mimo że mecz w poniedziałek to trochę czasu mieliśmy, aby wszystko wyszło zgodnie z planem. W Bielsku-Białej meldujemy się w 14 osób. Kilkukrotnie głośno dopingujemy i w drugiej połowie prezentujemy transparenty. Mamy nadzieję, że jakże udany poniedziałkowy wieczór sprawia, że mimo wyniku i cygańskiej pogody uśmiech nadal gości na waszych twarzach :-) Wszystko w zasadzie się udało. Wyjazd nie był bliski. Oprawa dzięki wam wyszła tak jak zakładaliśmy. Mamy nadzieję, że malunki przypadły Wam do gustu. Debiutuje nowa flaga. Każdy przyjechał w zajebistej czapce. Robimy dalej swoje, dziękujemy Wam za wszelką pomoc wspierania ruchu ultras.
Miło było Was wszystkich zobaczyć!

Zapraszamy do galerii

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań :: 20200309PodbeskidzieBielskoBialaWartaPoznan

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Kalendarz "ULTRAS WARTA" 2020

Jeśli myśleliście, że o was zapomnieliśmy, to mówimy wam otwarcie, że nie. Jednym z najlepszych wejść w początek roku będzie zakup kalendarza spod szyldu "ULTRAS WARTA" Na dniach podamy informację o godzinach otwarcia sklepiku, w którym będzie prowadzona sprzedaż kalendarzy!

Cena 25zł