PostHeaderIcon GKS Bełchatów - Warta Poznań 08.04.2017 1-0

Kolejny wyjazd już za nami, czwarta wyprawa wypadła nam do Bełchatowa. Klub który tak nie dawno gościł w najwyższej lidze rozgrywkowej w naszym kraju. Dla każdego Warciarza był to nowy obiekt i ciekawość zawitania na nowy stadion była ogromna. Z Poznania wyruszamy busem z dobrym zapasem czasowym aby dotrzeć spokojnie przed meczem aby wszystko sprawnie poszło na bramie. Wywieszamy jedną flagę i przez większość meczu jak na naszą liczbę prowadzimy głośny doping który w transmisji na żywo było słychać. W pierwszej połowie prezentujemy transparenty na dwóch kijach a tuż na początku drugiej odsłony na płocie zawisnął trans w asyście sektorówki i po spuszczeniu machamy wielkimi flagami na kijach. Na wyjeździe pojawiła się kolejna edycja naszego browaru "WARCIARZ na szlaku" gdzie każdy uczestnik mógł skosztować tego kolejnego trunku. Piłkarze kontrolowali grę aż do 75 minuty meczu, gdzie stracimy bramkę i trzy punkty zostają w Bełchatowie. Po ostatnim gwizdku mimo przegranej dziękujemy piłkarzom za walkę i wyrównaną grę! Kilka słów na temat miejscowych. Widać było w ich mieście ogromną mobilizację o zdobywanie kolejnych punktów w walce o utrzymanie się i najlepszej liczby w młynie. Propaganda się udała, w młynie zebrało się ich z naszej perspektywy blisko ponad 300 osób. Doping stał na dobry poziomie a momentami pierwszej połowy na bardzo dobrym. Podczas meczu kilka razy w ich młynie wybuchały achtungi i zaprezentowali flagowisko . GKS wypadł fajnie pod względem kibicowskim.

Zapraszamy do galerii

Fot. Paweł Wróbel

GKS Bełchatów - Warta Poznań :: 20170408GKSBelchatowWartaPoznan_3

GKS Bełchatów - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Stal Stalowa Wola - Warta Poznań 01.04.2017 0-1

 

 

Zapraszamy do galerii

Stal Stalowa Wola -  Warta Poznań :: 20170401StalStalowaWolaWartaPoznan_2

Stal Stalowa Wola - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Najnowszy 13 numer naszego czasopisma już dostępny!

Można go będzie nabyć na najbliższym wyjeździe.
Cena: 2zł

 

PostHeaderIcon 01.04 STALOWA WOLA, 08.04 BEŁCHATÓW!

To priorytety każdego WARCIARZA w najbliższym czasie! Czeka nas intensywny początek kwietnia. Zielono-Biali 1 kwietnia zagrają w Stalowej Woli, natomiast już siedem dni później czeka nas wyprawa na stadion GKS-u Bełchatów! Obie wyprawy zapowiadają się ciekawie, dlatego bez żadnych wymówek! Zależy Ci na Warcie? Jedź na wyjazdy, bo Warta Cię potrzebuje w walce o cenne punkty!

• 1 kwietnia – Stalówka! Tym razem mecz w Stalowej woli wypada w Prima Aprilis, ale to nie żart jedziemy na Podkarpacie!

• 8 kwietnia – Bełchatów! Siedem dni później jedziemy do brunatnej stolicy na mecz z GKS-em. To kolejny nowy teren w tym sezonie, gdzie zielono-białych jeszcze nie było. Bełchatowianie długo grali na wyższym poziomie i po spadku mamy szansę odwiedzić ten stadion, więc bez pierdolenia! Ciekawy teren, nowy stadion na mapie dla każdego WARCIARZA, uznana marka w kibicowskiej Polsce! Czy trzeba dodawać coś więcej?

ZIELONI POTRZEBUJĄ WSPARCIA!