PostHeaderIcon Stal Mielec - Warta Poznań 16.04.2022 0-1

Wielka Sobota w tym roku pokierowała nas na Podkarpacie! Godzina rozpoczęcia meczu przyczyniła się, że wyruszamy do Mielca nad ranem. Z uwagi na zmniejszony ruch na drogach szybko docierany pod stadion. Wejście bardzo sprawne i całą grupą meldujemy się na sektorze i czekamy na rozpoczęcie meczu! Ludzi na trybunach blisko 3 tys. Piłkarze Warty po zdobyciu jedynego gola w pierwszej połowie, odnoszą zwycięstwo i dopisujemy trzy punkty w drodze do utrzymania! Po ostatnim gwizdku razem z zawodnikami śpiewamy i zbijamy piątki. Śpiew niósł się jeszcze długo po zakończonym meczu.
Na koniec wielkie podziękowania dla Stali Mielec za wejście!

AVE WARTA!

Zapraszamy do galerii

Stal Mielec - Warta Poznań :: 20220416StalMielecWartaPoznan

Stal Mielec - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Termalica Nieciecza - Warta Poznań 05.03.2022 1-0

Za nami wyjazd do Niecieczy, ostatni raz widziano nas tam we wrześniu 2019 roku, gdy obie drużyny grały razem w pierwszej lidze. Droga z Poznania do Niecieczy przebiegła sprawnie. Wejście na sektor szybko i bez problemów. Wieszamy flagi i przez większość meczu dopingujemy. W drugiej połowie prezentujemy flagowisko! Fanatycy Warty kolejny raz pokazali, że ubarwiać można nie tylko te najważniejsze kibicowsko spotkania. W końcówce meczu tracimy gola i przegrywamy... Po meczu zbijamy piątki i wracamy w drogę powrotną.

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Termalica Nieciecza-Warta Poznań :: 20220305TermalicaNiecieczaWartaPoznan

Termalica Nieciecza-Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Zagłębie Lubin-Warta Poznań 18.03.2022 0-4

W piątkowy wieczór fani Warty wybrali się do Lubina, gdzie stawką spotkania były trzy punkty w meczu dwóch drużyn z dołu tabeli. Eksperci mówili o tym spotkaniu w kontekście przysłowiowych sześciu punktów. Podróż do Lubina przebiegała szybko i sprawnie, nawet w piątkowe popołudnie gdzie wszystko na wylocie jest zakorkowane. Na przy stadionowy parking dotarliśmy z półtora godzinnym wyprzedzeniem. Wchodzenie na trybuny było w miarę sprawne. Od początku do końca prowadziliśmy doping, z jaką zażyłością i pasją to każdy widział i czuł komu, zależało prosto z serducha! Pod koniec meczu machamy flagami i jedziemy przy flagowisku z jedną piosenką aż do zakończenia meczu...
Pod sektorem dziękujemy zawodnikom za zwycięstwo i razem z uniesionymi rękoma śpiewamy głośno "POOOOOZNAŃSKA WARTA"

Najwierniejsi z Wiernych!

Zapraszamy do galerii

Zagłębie Lubin-Warta Poznań :: 20220318ZaglebieLubinWartaPoznan_1

Zagłębie Lubin-Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Jagiellonia Białystok-Warta Poznań 27.02.2022 1-1

Tym razem kierunkiem wyjazdowej eskapady było dalekie Podlasie. W Białymstoku meldujemy się ze sporym zapasem czasu. Stadion Jagiellonii zrobił naprawdę fajne wrażenie! Mimo zimna, które nas zastało, nie przeszkodziło w dopingowaniu Warciarzy i od początku głośnym ryknięciem JESTEŚMY ZAWSZE TAM... zaznaczamy swoją obecność w sektorze gości. Każdy wyjazdowicz prezentuje okazjonalny szal z hasłem "Football Fanatics" a w drugiej połowie machamy flagami na kijach. Po meczu dziękujemy zawodnikom i wracamy do Poznania.

Jesteśmy zawsze tam...

Zapraszamy do galerii

Jagiellonia Białystok-Warta Poznań :: 20220227JagielloniaBialystokWartaPoznan

Jagiellonia Białystok-Warta Poznań