PostHeaderIcon Rok 2016 na zdjęciach

Rok 2016 jest już za nami. Początek nowego roku jest doskonałą okazją do tego, by podsumować wydarzenia ostatnich dwunastu miesięcy na zdjęciach. Jaki był ten rok? Z pewnością najważniejszym wydarzeniem dla kibica był awans drużyny na drugoligowy front. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii!

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon 7 stycznia IX kibicowska pielgrzymka

7 stycznia 2017 roku na Jasnej Górze odbędzie się IX Patriotyczna Pielgrzymka Kibiców. Motywem przewodnim przyszłorocznego wydarzenia w Częstochowie będzie 75. rocznica powstania Narodowych Sił Zbrojnych, a także 75. rocznicy męczeństwa Poznańskiej Piątki. Jednym z punktów programu będzie wykład, który poprowadzi prezes Instytutu Pamięci Narodowej, Jarosław Szarek.

 

PostHeaderIcon WESOŁYCH ŚWIAT

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia wszystkim kibicom i sympatykom Warty Poznań a także pozostałym czytelnikom naszej strony życzymy, aby był to wyjątkowy dla Was czas spędzony w gronie najbliższych osób, obfitujący w wiele zdrowia, szczęścia i radości.
 

PostHeaderIcon KIBICOWSKIE PODSUMOWANIE JESIENII

Za nami już wszystkie tegoroczne wyjazdy jesieni sezonu 2016,2017. Warta Poznań zremisowała na pożegnanie roku 2016 wyjazdowe spotkanie z Kotwicą Kołobrzeg 0:0 i spędzi zimę na jedenastym miejscu drugoligowej tabeli. Na stadionie w Kołobrzegu nie zabrakło kibiców Warty, którzy wsparli Zielono-Białych.
Sportowa i kibicowska jesień już za nami, więc czas na krótki przegląd tego, co wydarzyło się w ostatnich miesiącach.

Sezon rozpoczęliśmy od wyprawy do Częstochowy, gdzie dotarliśmy polskimi kolejami w 12-osobowej grupie. Czternaście dni później wyruszyliśmy do Opola w 3 fanatyków. Potem ruszyliśmy w inny kierunek kraju bo do Elbląga. Tam za Wartą pojechało 8 osób. Z liczniejszych wypraw to było na tyle. Zaliczyliśmy Wejherowo w 6. W Rybnik w piątkowy wieczór pojawiliśmy się w 7. Niestety mecz obejrzało tylko dwóch, reszta uczestników wyprawy została zatrzymana pod stadionem. W Radomiu pojawiliśmy się w  6 osób na sektorach gospodarzy. Koniec października skierował nas na Górny Śląsk do Katowic na stadion Rozwoju gdzie zameldowaliśmy się w 5. Na koniec jesieni wywiało nas do odległego Zambrowa. Tam wybrało się 3 Warciarzy. Najbardziej cieszy że nie wpadło nam żadne zero wyjazdowe oraz że wiosnę zaczynamy już z jednym wyjazdem na koncie.

Wyjazdowe liczby Warciarzy: