PostHeaderIcon Radomiak Radom - Warta Poznań 31.10.2022 2-3

Na poniedziałkowy wyjazd do Radomia wybrało się 7 Warciarzy. Dzięki uprzejmości kibicom Radomiaka mogliśmy obejrzeć mecz z trybun, za co serdeczne dzięki! Warta wygrywa 3:2!

AVE WARTA!

Zapraszamy do galerii

Radomiak Radom - Warta Poznań :: 20221031Radomiak RadomWartaPoznan

Radomiak Radom - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań 19.10.2022 2-1 PIŁKARSCY DŻENTELMENI NA SZLAKU!

W tym sezonie w rozgrywkach Pucharu Polski trafiło się nam to, co fanatycy lubią najbardziej, a mianowicie klimatyczne miejsca do odwiedzenia na kibolskiej mapie. Po podróży do Jastrzębia Zdrój, w środę rano ruszyliśmy w kierunku małopolski na mecz z Sandecją Nowy Sącz, która swoje domowe mecze rozgrywa w Niepołomicach. Po losowaniu rywala w 1/16 PP od razu wiedzieliśmy, że sektor gości jest wyłączony, jednak nie oznaczało to, że nas tam nie będzie i odpuścimy wyjazd. Dzięki uprzejmości kibiców Sandecji (za co wielkie dzięki) wchodzimy na trybunę gospodarzy. Dlatego też od razu urodził się pomysł, aby wyjazd był naprawdę klimatyczny i zapadł nam w pamięci na zawsze! Każdy Warciarz podszedł do tematu wyprawy priorytetowo. Wszyscy przyodziani w old schoolowe szaliki kraciaki z logiem naszej grupy, ubrani w stylu lat 20-tych. Jednym słowem dżentelmeni. Do Niepołomic docieramy ze sporym zapasem czasowym, po czym udajemy się na miejscowy rynek, gdzie można było odczuć wzrok miejscowej ludności w naszym kierunku. Całą grupą robimy sobie pamiątkowe zdjęcie i ruszamy w stronę stadionu. Po wejściu na sektor od początku do końca dopingujemy ile sił. Wokalnie tego dnia każdy Warciarz oddał serce i gardło. Śpiew dobrze odbijał się od dachu, który był dużym atutem. W 75 minucie prezentujemy mały akcent ultras w postaci pionowych zielono-białych flag na kijach! Zabawa i śpiew niósł się prawie do ostatniego gwizdka. W momencie, gdy straciliśmy gola w ostatniej akcji meczu wsparcie dla naszej Warty, było największe z największych... Sędzia odgwizdał koniec a my dalej swoje. Mimo porażki i zakończenia przygody z pucharem wielkie brawa dla zawodników za zaangażowanie! Na koniec pod sektorem wspólne pamiątkowe zdjęcie z flagą z naprawdę wyjątkowego wyjazdu!

Do zobaczenia Warciarze!

Zapraszamy do galerii

Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań (PP) :: 20221019SandecjaNowySaczWartaPoznan_1

Sandecja Nowy Sącz - Warta Poznań (PP)

 

PostHeaderIcon PIŁKARSCY DŻENTELMENI NA SZLAKU!

 

PostHeaderIcon Legia Warszawa - Warta Poznań 08.10.2022 1-0

Cztery dni wcześniej byliśmy jeszcze we Wrocławiu, a już przyszło nam ponownie  ruszyć za Wartą. Tym razem do Stolicy na mecz z Warszawską Legią. Z Poznania wyruszamy przed godziną 12. Po dotarciu pod stadion kamerowanie,spisywane i przeszukania czy czasem nie chcemy wywieźć kolejnych trzech punktów, bo jak do tej pory Warciarze byli niepokonani w meczach wyjazdowych! Przez cały mecz trudno było się przebić dopingiem przez Legię, która nie odpuszczała ani na minutę. Robiliśmy co w naszej mocy, aby wesprzeć Warciarzy jednak tym razem nie udało się zdobyć  punktów. Niestety mecz  kończy się porażką 1:0. Brawa dla zawodników za zaangażowanie i walkę do samego końca!

Do następnego