PostHeaderIcon GKS Tychy - Warta Poznań 26.10.2019 1-1

Zaledwie 4 dni po odległych Niepołomicach przyszedł czas na kolejną wyprawę. W sektorze gości jesteśmy obecni w 11 osób! Stadion w Tychach robi na każdym z nas wrażenie, mecz w bardzo dobrym tempie, przegrywamy 1:0... 66 minuta meczu i GOL! Michał Jakóbowski trafia do bramki a w naszym sektorze wybuch radości, prawdziwy ogień i duma!

Zapraszamy do galerii

GKS Tychy - Warta Poznań :: 20191026gkstychywartapoznan

GKS Tychy - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Chrobry Głogów - Warta Poznań 05.10.2019 0-0

Ultraska na Warcie ma się bardzo dobrze! W sektorze gości obecne 34 osoby! Wraz z pierwszym gwizdkiem leci w górę konfetti i głośne „Jesteśmy zawsze tam...”, które się niesie po całym stadionie. Na pierwszy ogień w 10 minucie meczu idą w górę malowane transparenty na dwóch kijach każdy inny. W 35 minucie każdy wyjazdowicz, który zdecydował się zapisać na wyjazd, może z dumą podnieść okolicznościowy szalik ultras, na płocie widnieje transparent ULT(W)RAS, który był tego dnia motywem przewodnim naszego wyjazdu, dopełnieniem tego były 3 duże transparenty Zielonej Strefy. Nasz smaczek zostawiamy na koniec, początek drugiej połowy i... „PIERWSZĄ MIŁOŚĆ TRZEBA POKOCHAĆ”, czyli prezentujemy oprawę nawiązującą do słynnego serialu „Dom z Papieru” do tego 15 transparentów malowanych z jasnym przekazem „TYLKO WARTA” i flagi w kratę po bokach w warciańskim stylu! Na wyjeździe ma debiut nowa flaga "WARCIARZE" uszyta na wzór znanej marki odzieżowej napapijri. Koniec meczu, na tablicy widnieje wynik 0:0, zawodnikom dziękujemy za walkę, chwile śpiewamy wspólnie i można wracać z punktem do Poznania. Szacunek dla każdego, kto zdarł gardło na sektorze!
Doping Podstawą - Ultras Zabawą!

Zapraszamy do galerii

Chrobry Głogów - Warta Poznań :: 20191005chrobryglogowwartapoznan

Chrobry Głogów - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Puszcza Niepołomice - Warta Poznań 22.10.2019 0-2

Wtorek wieczór, Niepołomice, zaległa kolejka i głośna przyśpiewka niosąca się w sektorze gości "oooo w naszych sercach..." Tak wyglądała wyprawa do odległych Niepołomic gdzie pojawiło się 6 Warciarzy! W pierwszej połowie prezentujemy transparenty na dwóch kijach. Podczas całego meczu kilka razy głośno dopingujemy Zielonych! Na meczu debiutuje nowa flaga. Po ostatnim gwizdku razem z zawodnikami świętujemy i wspólnie śpiewamy nową przyśpiewkę! Mecz mógł się podobać każdemu, kto wybrał się na ten wyjazd! Nie zabrakło walki, zaangażowania i osiągnięcia celu, jakim było ZWYCIĘSTWO!
ZADANIE WYKONANE

Zapraszamy do galerii

Puszcza Niepołomice - Warta Poznań :: 20191022PuszczaNiepolomiceWartaPoznan

Puszcza Niepołomice - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Nerka ćpaj sport moro Cena 40zł sztuka

Zapraszamy do sklepu. Nerki