PostHeaderIcon Wisła Puławy - Warta Poznań 12.05.2018 0-2

Do odległych Puław na przedostatni wyjazd dociera 4 kibiców Warty. Zieloni wygrywają 2:0. Śmiało można powiedzieć, że awans jest coraz bliżej. Po meczu dziękujemy za zwycięstwo i udajemy się w długą drogę powrotną. Przed nami ostatni wyjazd do Krakowa gdzie zagramy z Garbarnią!

Zapraszamy do galerii

Wisła Puławy - Warta Poznań :: 20180512WislaPulawyWartaPoznan

Wisła Puławy - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Olimpia Elbląg 05.05.2018 1-0

Mecz z Olimpią Elbląg odbył się bez większego echa. Wywiesiliśmy flagę i na początku kilkukrotnie krzyknęliśmy po zdobyciu bramki. Kibiców gości tym razem nie odnotowano. Mecz wygrywamy 1:0 i dalej walczymy o awans!

 

 

PostHeaderIcon GKS Bełchatów - Warta Poznań 09.05.2018 0-1

Po meczu u siebie z Elblągiem po trzech dniach wypadło nam jechać do Bełchatowa. Na środowy wyjazd wybrało się trzech kibiców Zielonych. Docieramy na różne sposoby. Dojazd do tego miasta nie należy do łatwych ;). Miejscowi tego dnia zebrali się w młynie w blisko 150 osób. Wywiesili 5 flag i przez większość meczu prowadzili doping i machali trzema wielkimi flagami na kijach. Z Bełchatowa wywozimy bardzo ważne zwycięstwo! Po ostatnim gwizdku zbijamy piątki i wracamy do domu.
Wielkie dzięki dla Gieksy za wodę.

Zapraszamy do galerii

GKS Bełchatów - Warta Poznań :: 20180509gksbelchatowwartapoznan

GKS Bełchatów - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon MKS Kluczbork - Warta Poznań 01.05.2018 3-3

Powtórny wyjazd do Kluczborka wypadł nam 1 maja. W pierwotnym terminie ze względu na zły stan boiska został przełożony. Na powtórkę w klatce zasiadło 2 kibiców Warty. Ludzi na stadionie bardzo dużo. Sytuacja w tabeli dla miejscowych kibiców jest nieciekawa. Mimo to przybyli obejrzeć mecz z Wartą i zgromadziło się ich blisko tysiąc osób! Pierwsza bramka zdobyta już w 3 minucie meczu nie wróżyła, że mecz zakończy się wynikiem 3:3! Z Kluczborka wywozimy niestety tylko punkt. Po meczu piłkarze podbijają do płotu. Zbijamy piątki i wracamy na Poznań!

Zapraszamy do galerii

MKS Kluczbork - Warta Poznań :: 20180501mkskluczborkwartapoznan

MKS Kluczbork - Warta Poznań