PostHeaderIcon Radomiak Radom — Warta Poznań 20.08.2021 1-0

Trzecią wyprawą dla każdego Warciarza był Radom. Tym razem jednak nie udało nam się zasiąść w sektorze gości, ale dzięki uprzejmości kibiców Radomiaka, którzy pomogli z wejściówkami abyśmy delegacją, mogli obejrzeć mecz z perspektywy trybun jesteśmy na stadionie. Wielkie dzięki! Mecz przegrywamy tracąc bramkę w 93 minucie. Pamiętajcie, że to tylko piłka! Widzimy się na szlaku mordeczki! ultraswarta — bezapelacyjnie do samego końca!

 

PostHeaderIcon Śląsk Wrocław - Warta Poznań 25.07.2021 2-2

Drugi sezon w ekstraklasie i pierwszy wyjazd ponownie w region dolnośląski. Tym razem kierunek Wrocław. W większości każdy wyjazdowicz ubrany w koszulce meczowej, co zrobiło fajny efekt na sektorze! Wspieraliśmy zawodników dopingiem ile sił w gardłach. Po meczu dziękujemy grajkom za walkę i punkt zdobyty ze Śląskiem.

Zapraszamy do galerii

Śląsk Wrocław - Warta Poznań :: 20210725SlaskWroclawWartaPoznan

Śląsk Wrocław - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Górnik Łęczna - Warta Poznań 06.08.2021 0-4

Drugi wyjazd i odległa Lubelszczyzna! Wyprawa do Łęcznej, na którą zdecydowało się 12 kiboli Warty Poznań. Podróż minęła mimo sporej odległości bardzo sprawnie i szybko.  Kilkukrotnie dopingujemy i dajemy znać głośnym "jesteśmy zawsze tam...gdzie nasza Warta gra"! Kibice Górnika z dobrym młynem i dopingiem przez cały mecz. Po meczu razem z zawodnikami śpiewamy pod sektorem i wywozimy trzy punkty do Poznania! Wielki szacunek i piona dla kapitana Michała Jakóbowskiego za podejście pod sektor i podziękowanie! Na sam koniec od strony piłkarskiej warto wspomnieć, że cieszy powrót i wejście na boisko po kontuzji Fiedosa!

Wszystkim uczestnikom eskapady wielkie dzięki i do zobaczenia panowie!

Zapraszamy do galerii

Górnik Łęczna - Warta Poznań :: 20210806GornikLecznaWartaPoznan

Górnik Łęczna - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Pogoń Szczecin - Warta Poznań 01.05.2021 1-1

W sobotę 1 maja na mecz swojej drużyny pod stadion w Szczecinie dociera jeden kibic Poznańskiej Warty!


Zapraszamy do galerii

Pogoń Szczecin - Warta Poznań :: 20210501PogonSzczecinWartaPoznan

Pogoń Szczecin - Warta Poznań