PostHeaderIcon 110 lat Warty Poznań

 

PostHeaderIcon Wisła Płock - Warta Poznań 07.05.2022 0-3

Na sobotni wyjazd do Płocka mogliśmy wybrać się dzięki uprzejmości fanów Wisły. Za co wielkie dzięki! Na miejsce docierany zgodnie z planem i zajmujemy miejsce tuż obok młyna gospodarzy. Po wejściu i przed samym obiektem budowa nowego stadionu robi naprawdę dobre wrażenie i pozostaje nam tylko pozazdrościć...
Na meczu kilkukrotnie śpiewem zaznaczyliśmy swoją obecność,  lecz trudno było się przebić z dopingiem przez młyn miejscowych. Warciarze niespodziewanie wygrali 3:0 i zapewnili sobie utrzymanie w ekstraklasie na kolejny sezon ????
Po ostatnim gwizdku pod sektorem wspólne śpiewy i piątki za walkę i zwycięstwo!

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

Zapraszamy do galerii

Wisła Płock - Warta Poznań :: 20220507WislaPlockWartaPoznan

Wisła Płock - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Wisła Kraków - Warta Poznań 21.05.2022 0-1

Sezon wyjazdowy kończymy wyprawą do Krakowa! W zeszłym sezonie nie było nam dane ze względu na zamknięte stadiony wejść na mecz i dopingować Warciarzy. Tym razem było inaczej i w sobotę z samego rana grupa fanatyków wyruszyła w stronę małopolski na ostatni ligowy mecz z Wisłą. Dzięki uprzejmości kibicom Armii Białej Gwiazdy wchodzimy na ich sektory, aby obejrzeć to spotkanie. Za co wielkie dzięki! Mecz wygrywamy 1:0.

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW - AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Wisła Kraków - Warta Poznań :: 20220521WislaKrakowWartaPoznan

Wisła Kraków - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Lechia Gdańsk - Warta Poznań 23.04.2022 2-0

Kolejną eskapadą na wyjazdowym szlaku był Gdańsk. W poprzednim sezonie ze względu na zamknięte stadiony nie było nam dane dopingować Warciarzy i obejrzeć meczu z perspektywy trybun. W minioną sobotę było zupełnie inaczej. Godzina 20, klimat nowoczesnego stadionu, sztuczne oświetlenie i od początku do końca jedziemy z fanatycznym dopingiem mimo traconych goli. Na koniec brawa dla zawodników za walkę i razem wierzymy w utrzymanie!

Jesteśmy zawsze tam...

Zapraszamy do galerii

Lechia Gdańsk - Warta Poznań :: 20220423LechiaGdanskWartaPoznan

Lechia Gdańsk - Warta Poznań