PostHeaderIcon Poduszki 40zł szt.

 

PostHeaderIcon Stal Mielec - Warta Poznań 26.07.2019 2-1

Pierwszy wyjazd w nowym sezonie pokierował nas do odległego Mielca! Mecz w piątek o godzinie 20:30! W sektorze gości 5 kibiców Warty, każdy wyjazdowicz w piłkarskiej koszulce. Pierwszy mecz przegrywamy 2:1 i nie dobrze nam wróży rozpoczęty sezon. Kibice Stali pierwszy mecz z młynem i oprawą. Przerwali bojkot i wrócili na trybuny.

Zapraszamy do galerii

Stal Mielec - Warta Poznań :: 20190726StalMielecWartaPoznan

Stal Mielec - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Odnowione wejście do Klubu.

Zapraszamy do galerii

Budynekklubowy

Budynek klubowy

 

PostHeaderIcon Szanowni Kibice, Czytelnicy Naszej Strony!

Za nami już kolejny rok, od kiedy prowadzimy dla Was stronę www poświęconą działalności kibiców Warty Poznań! Co za tym idzie... ponownie zbliżamy się do okresu, w którym trzeba opłacić zarówno serwer, jak i domenę. Aby strona nadal mogła funkcjonować, potrzebujemy na ten cel ponownie się zebrać!

Wiadomo obecnie w internecie, rządzi Facebook stąd także i my posiadamy powyższego Fanpage, ale należy pamiętać, iż nigdy nie wiadomo co będzie za rok bądź za kilka lat więc uważamy, iż utrzymywanie przy życiu własnej strony internetowej jest mimo wszystko konieczne i potrzebne! Jest to swego rodzaju olbrzymia baza archiwum opisująca wszystkie lata na trybunach naszego klubu. Szkoda byłoby to wszystko stracić...

Podsumowując każdy, kto chce pomóc w tym zakresie... zapraszam do wpłaty.
Każdy grosz się liczy.

72 1090 1463 0000 0001 0998 7811

Tytuł przelewu: "Strona www.ultraswarta.pl"