PostHeaderIcon Sektory gości JESIEŃ 2020/2021

W tej rundzie czeka nas po wyjeździe w Pucharze Polski jeszcze
8 ligowych wyjazdów w ekstraklasie. Poniżej przedstawiamy zdjęcia
sektorów gości, których udało nam się uzyskać.

28.08  Zagłębie Lubin
Stadion w Lubinie znany. Po 11 latach mamy okazję ponownie
zawitać na mecz z Zagłebiem.Byliśmy tam dokładnie 13.05.2009.
W tej rundzie wypada nam jako pierwsza wyprawa w ekstraklasie.

20.09 Lech Poznań
Na stadionie miejskim w Poznaniu mieliśmy okazję rozgywać swoje
mecze ligowe w sezonie 2010/2011. W sektorze gości będziemy
po raz pierwszy.  Obiekt ten posiada sektor dla kibiców gości za jedną z
bramek w narożniku.

 

Więcej…

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Radomiak Radom 31.07.2020 2-0

Kończymy ten sezon finałowym meczem z Radomiakiem!
W obu meczach barażowych chcieliśmy wesprzeć zawodników w drodze do celu, jakim by awans do ekstraklasy! Od początku głośny śpiew niósł się w młynie i kilkukrotnie poniósł resztę stadionu. Momentami sektor eksplodował z radości, śpiewu oraz dumy, jaka nas rozpierała przy dopingu. Można było chwilami odczuć bałkański styl na sektorze i zapach płonących rac. Po ostatnim gwizdku sędziego radość i niedowierzanie było widać u każdego! Adrian Laskowski z pucharem w rękach z całą drużyną podbiegają w euforii pod młyn, ciesząc się i śpiewając! Wieczorem czekamy na wracających autokarem zawodników, gdzie w blasku rac witamy ich pod klubem. Wspólnie świętujemy przy głośnym dopingu. Była chwila na wielkie podziękowania za cały rok. Rok, w którym bardzo wiele się wydarzyło, ale zawsze byliśmy z drużyną!
Dziękujemy zawodnikom za ich zaangażowanie i emocje, które towarzyszyły nam przez ten cały wspaniały sezon gry w naszym klubie!
Oddani ludzie siłą tego klubu!

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Radomiak Radom (Baraże) :: 20200731WartaPoznanRadomiakRadom

Warta Poznań - Radomiak Radom (Baraże)

 

PostHeaderIcon Błękitni Stargard - Warta Poznań (PP) 16.08.2020 3:3 k.4:5

W pierwszej rundzie tegorocznego Pucharu Polski los skierował nas z Błękitnymi Stargard. Dzięki uprzejmości miejscowych kibiców, mamy możliwość wejść i obejrzeć mecz - dzięki! Zawodnicy Warty po wielkim boju ostatecznie wygrywają w rzutach karnych i przechodzą do następnej rundy.

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Termalica Nieciecza 29.07.2020 1-0

Na pierwszym meczu barażowym, jesteśmy obecni zgrabną fanatyczną ekipą w 20 osób. Na krzesełkach nasza flaga wizytówka wyjazdowa Napapijri WARCIARZE. Od pierwszego gwizdka śpiewamy melodyjny, fanatyczny doping. Kolejny raz pokazujemy, że w mniejszej liczbie jest większe zaangażowanie. Atmosfera już od samego początku jest bardzo nerwowa, przecież jeszcze nie dawno jeździliśmy za Wartą po 3 lidze a taki mecz jak dzisiaj, zdarza się raz na 25 lat... Głośna przyśpiewka „Zagraj jak za dawnych lat...” niezmiennie od 10 minut, również cały stadion został poderwany do jej śpiewania i gol! Michał Jakóbowski na 1:0, lepszej chwili nie można było sobie wyobrazić. Piękna chwila, którą większość z nas zapamięta na całe życie. Kto nie był, niech żałuje!

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Termalica Nieciecza(Baraże) :: 20200728WartaPoznanBrukBetTermalicaNieciecza

Warta Poznań - Termalica Nieciecza (Baraże)