PostHeaderIcon Resovia - Warta Poznań (PP) 26.09.2018 2-0

W tej edycji Pucharu Polski wylosowaliśmy Resovię Rzeszów. Jak to bywa z pucharami mecz w środku tygodnia. W sektorze gości melduję się 1 kibic zielonych. Piłkarze przegrywają gładko 2:0 i żegnamy się z dalszą grą! Resovia bez młyna i zorganizowanego dopingu. Wywiesili transparent.

Zapraszamy do galerii

Resovia - Warta Poznań (PP) :: 20180926ResoviaWartaPoznan

Resovia - Warta Poznań (PP)

 

PostHeaderIcon Mecz Warta Poznań - Raków Częstochowa 22.09.2018 o 12:45 w OGRÓDKU!

Już teraz zapraszamy do Ogródka – szczegóły dot. sprzedaży biletów zostaną podane w późniejszym terminie. Mecz rozpocznie się 22 września o godzinie 12:45.
Decyzja o wydaniu zezwolenia na kolejne spotkania Warty zostanie podjęta na podstawie obserwacji delegata PZPN przeprowadzonych przed oraz w trakcie sobotniego meczu.
Komisja ds. Licencji Klubowych PZPN wyraziła dziś zgodę na rozegranie przez Wartę meczu z Rakowem Częstochowa w Poznaniu. To oznacza, że w sobotę widzimy się przy ul. Droga Dębińska 12!
 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Raków Częstochowa 22.09.2018 0-2

Spotkanie z Rakowem Częstochowa było transmitowane w Polsat sport. Na trybunach ponad tysiąc osób. Na możliwości klubu z Wildy to frekwencja pozytywnie zaskoczyła wszystkich. Nas w młynie 20 osób. Doping jak na tak skromną liczbę słyszalny w telewizji. Kibice Rakowa do poznania wybrali się pociągiem rejsowym. Wywiesili 4 flagi i przez całe spotkanie kilka razy zaznaczyli swoją obecność. Mecz przegrywamy 2:0.

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - Raków Częstochowa :: 20180922WartaPoznanRakowCzestochowa

Warta Poznań - Raków Częstochowa

 

PostHeaderIcon Wigry Suwałki - Warta Poznań 14.09.2018 1-1

Na najdalszym wyjeździe, który niestety wypadł pechowo w piątek wybrał się jeden kibic Zielonych. Podróż w obie strony na pewno z ogromnymi wspomnieniami. Piłkarze remisują ten mecz w dobrym stylu! Mimo ogromnego zimna, jakie jest naprawdę na Suwalszczyźnie jest to klimatyczny teren. Po meczu zbija piątki z piłkarzami i zabiera się w drogę powrotną. Wielkie dzięki i szacunek dla ekipy Wigier za prowiant!

Zapraszamy do galerii

Wigry Suwałki - Warta Poznań :: 20180914WigrySuwalkiWartaPoznan

Wigry Suwałki - Warta Poznań