PostHeaderIcon Miesiąc czasu do pierwszego wyjazdu!

Za miesiąc czeka nas kolejny ligowy wyjazd! Na weekend 4-5 marca zaplanowane jest spotkanie zielono-białych w Bytomiu. Do tego meczu pozostało jeszcze sporo czasu, ale już teraz warto zakreślić pierwszy weekend marca w swoim kalendarzu i zacząć odliczać dni do wyprawy!
Po wyprawie do Bytomia czeka nas wiele innych ciekawych wypraw.

4-5 marca Polonia Bytom
18-19 marca Polonia Warszawa
1 kwietnia Stal Stalowa Wola
8 kwietnia GKS Bełchatów
22-23 kwietnia Legionovia Legionowo
6-7 maja Siarka Tarnobrzeg
17 maja Puszcza Niepołomice
27 maja Błękitni Stargard

Jak widać, czeka nas bardzo mocne rozpoczęcie wiosny! Bytom, Warszawa, Stalowa Wola oraz kolejne nowe obiekty gdzie jeszcze nie gościliśmy.
Nie jedziesz? Nawet nie ściemniaj!

 

PostHeaderIcon Kibice Warty na Jasnej Górze

Delegacja fanów Warty Poznań wzięła udział w Patriotycznej Pielgrzymce Kibiców na Jasną Górę. W tym roku wydarzenie zorganizowano już po raz dziewiąty, a motywem przewodnim była 75. rocznica powstania Narodowych Sił Zbrojnych, a także 75. rocznicy męczeństwa Poznańskiej Piątki. W tym roku na Jasnej Górze zameldowała się skromna delegacja kibiców Warty Poznań wraz z flagą na wzór vlepki „POZNAŃ”.

 

PostHeaderIcon Przerwa zimowa? Pamiętaj o naszym klubie!

Brak ligowych emocji związanych z meczami ukochanej drużyny to okres, którego nie lubi żaden kibic. Przerwa w meczach o stawkę potrwa aż do marca, w związku z  czym „sezon ogórkowy” trochę się przeciągnie. Jasne, są sparingi, są informacje transferowe, przymiarki, spekulacje na temat tego, kto powinien zagrać w Warcie. Nie zastąpi to jednak weekendowych emocji, wyjazdów na drugi koniec Polski, by zaśpiewać  „jesteśmy zawsze tam!”. Mimo wszystko w okresie zimowym pamiętajcie o Warcie! Pamiętajcie o naszym ukochanym klubie i reklamujcie go wszędzie tam, gdzie pojedziecie! Pamiętajcie o czapkach, szalikach, vlepkach. Spędzając zimę w ciekawym miejscu pamiętajcie o przyklejeniu vlepy bądź wyeksponowaniu innego zielono-białego gadżetu.  Róbcie zdjęcia i wysyłajcie je na adres e-mailowy lub facebookowy profil Zielona Strefa. Najciekawsze zimowe foty zostaną opublikowane w naszej galerii! Posiadasz zdjęcie lub inny materiał, który powinien znaleźć się na stronie? Pisz na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub wyślij wiadomość na Facebooku Zielona Strefa.
Najciekawsze  foty pojawią się na naszej stronie!

 

PostHeaderIcon Sezon ogórkowy w pełni

Sezon ogórkowy w pełni. Nie znaczy to jednak że w klubie nic się nie dzieje. Piłkarze wrócili z urlopów i wznowili treningi. Co do wzmocnień to w klubie pojawiło sie jedno nazwisko. Jakub Czapliński To 20-letni wychowanek zielonych, który występował ostatnio w Jarocie Jarocin (w przeszłości był też związany m. in. z Widzewem Łódź). Klub z Drogi Dębińskiej będzie testował młodego skrzydłowego do końca tygodnia i później powinna zapaść decyzja co do jego przyszłości. Z Wartą trenuje również Bartosz Kalupa. To junior, który może być ustawiany na pozycji defensywnego pomocnika. Dobrą wiadomością dla poznaniaków jest powrót do zdrowia piłkarzy, którzy w ostatnim czasie zmagali się z urazami. Na pełnych obrotach pracują już Wojciech Onsorge i Łukasz Białożyt, zaś od poniedziałku zajęcia rozpoczną Bartosz Kieliba, Filip Brzostowski oraz Jakub Kiełb.