PostHeaderIcon Kalendarz "ULTRAS WARTA" 2023.

Drodzy Warciarze!

Jeśli myśleliście, że o was zapomnieliśmy, to mówimy wam otwarcie, że nie. Jednym z najlepszych wejść w początek roku będzie zakup kalendarza spod szyldu "ULTRAS WARTA" Z uśmiechem będziecie mogli wbić gwóźdź dumy, na którym zawiśnie on!
Tak jest kalendarz od ZIELONEJ STREFY!
Już od dzisiaj może być Wasz!
A my, mimo że jeszcze go nie kupiliście, to już Wam dziękujemy.
Dzięki temu jak tylko wrócimy na trybuny będziemy mogli robić kolejne oprawy i wspólnie świetnie się bawić!

Cena egzemplarza 40zł

 

PostHeaderIcon Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia Ultras Warta!Bądźcie szczęśliwi.
Życzymy Wam, abyście w te Święta czerpali przyjemność z najprostszych rzeczy, tak prostych, ale jakże przyjemnych, jak oprawa w Kielcach. Niech pod choinką leży tyle skarpetek, dezodorantów marki bond oraz innych prezentów, ile pokonaliśmy kilometrów w tej rundzie za swoim klubem. Niech ten czas będzie wesoły niczym nasze wszystkie wyjazdy za naszą Wartą. Życzymy Wam, aby Wasze święta były takie jak wyjazd na puchar-piękne i niezapomniane pod każdym względem żeby wszyscy o nich mówili.
Drodzy Warciarze!
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!

 

PostHeaderIcon Dziś obchodzimy 104 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Cześć i chwała Bohaterom!

 

PostHeaderIcon Piast Gliwice - Warta Poznań 05.11.2022 0-2

Na ostatnią wyprawę w tym roku wypadło nam jechać do Gliwic- sobota 12.30. Punktualnie wyruszamy ze zbiórki i całą trasę pokonujemy w niecałe cztery godziny. Pod sektorem czekamy na resztę wyjazdowiczów i całą grupą wchodzimy na sektor. Każdy uczestnik eskapady przyodziany w okolicznościowy szalik w szkocką kratę czekał na pierwszy gwizdek, aby wspierać swoją drużynę! Wywieszamy flagę „SINCE 1912”, która tego dnia ma swój debiut. Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem wszyscy dajemy znać zawodnikom, że liczy się tylko zwycięstwo! Dopingujemy przez 90 minut, a nasze zaangażowanie i zapał rośnie z minuty na minutę, wraz z wynikiem meczu. Oczywiście nie zapomnieliśmy pozdrowić naszych zawodników-Kiełbika oraz Kolbę, którzy od dawna borykają się z kontuzjami i z niecierpliwością czekamy na ich powrót do gry! Doping przeplatany z nowymi przyśpiewkami był świetną zabawą na sektorze. W 70 minucie robimy flagowisko z dużych oraz mniejszych flag malowanych. W trakcie oprawy pada druga bramka i eksplozja radości jest nie do opisania! Coś pięknego! Po meczu dziękujemy zawodnikom za zwycięstwo. Po wspólnym śpiewaniu i głośnym pytaniu, kto wygrał, mecz chcieliśmy, aby posłuchali co mamy im do przekazania... I głośnym ryknięciem „Jesteśmy zawsze tam...” dajemy znać, że będziemy z nimi wszędzie i zawsze, bez względu na ligę czy odległość! Nasz Warciarz Michał Jakóbowski odkrzyknął z murawy, że coś cicho nam to wyszło i z jeszcze większym pierdolnięciem razem zaśpiewaliśmy wyjazdową pieśń! Jeszcze przed meczem powiedzieliśmy sobie, że zrobimy taką atmosferę, że wychodząc z meczu, zatęsknimy za kolejnym wyjazdem, który będzie dopiero w rundzie wiosennej! Cała wyprawa do Gliwic była zwieńczeniem naszej całkiem miłej rundy wyjazdowej. Wspólna zabawa i radość, że ruch ultras na Warcie żyje i dzięki Wam ma się świetnie. Zrobiliśmy, taki rozpierdol na sektorze, że z uśmiechem opuszczaliśmy stadion.
W takiej samej atmosferze widzimy się w styczniu!
Do zobaczenia bracia i siostry!

Zapraszamy do galerii

Piast Gliwice - Warta Poznań :: 20221105Piast GliwiceWartaPoznan_5

Piast Gliwice - Warta Poznań