PostHeaderIcon Cracovia Kraków - Warta Poznań 1.03.2023 0-1

Piątkowy wieczór w Krakowie przyniósł zwycięstwo! Dzięki uprzejmości kibiców Cracovii mamy możliwość obejrzenia meczu z wysokości trybun pomimo zamkniętego sektora gości. Wywieszamy flagę i kilkukrotnie podczas meczu zaznaczamy swoją obecność. Po strzelonym golu dającym niespodziewane zwycięstwo radość była ogromna, a pieśń "Jesteśmy Ultras Fanatykami..." niosła się tego dnia ile sił w gardłach. Mimo piątku frekwencja na stadionie wyniosła prawie 8 tysięcy. Kibice Cracovii na początku spotkania zaprezentowali oprawę i wraz z całym stadionem odśpiewali przy prezentacji Mazurka Dąbrowskiego. Po końcowym gwizdku dziękujemy Warciarzom za zdobycie trzech punktów i walkę do samego końca. Mecze pokazują, że nawet kiedy wydawało się, że wszystko idzie w złą stronę, to szczęście potrafi się uśmiechnąć, tym razem w stronę Zielonych.

Do zobaczenia na kolejnym wyjeździe!

Ultras Warta

Zapraszamy do galerii                                   Cracovia Kraków - Warta Poznań :: 20240301CracoviaWartaPoznan

Cracovia Kraków - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Zmarł nasz przyjaciel z trybun i nie tylko Marek "Paker" Pokrzywniak (rocznik 1970).


Starsi wyjazdowicze znają go jako jednego z ekipy tzw."wujasów", a Ci którzy nie znali go osobiście na pewno kojarzą twarz z wielu domowych spotkań jego ukochanej Warty, na które często przyprowadzał też znajomych i zawsze starał się jak mógł zarażać zielonym bakcylem i powiększać warciańską rodzinę.
Pożegnamy naszego Brata we wtorek 13 lutego, pogrzeb o godzinie 10:10 na Junikowie.
Spoczywaj w Pokoju i do zobaczenia.

 

PostHeaderIcon Ruch Chorzów - Warta Poznań 17.02.2024 0-0

Rundę wiosenną rozpoczęliśmy od wyjazdu na Stadion Śląski do Chorzowa.Na Stadionie Śląskim nie mieliśmy jeszcze nigdy okazji grać. Tym bardziej nowe miejsce na mapie Polski miało w jakimś sensie innym smaczek dla każdego wyjazdowicza. Pod ogromny stadion, który robił wrażenie, docieramy ze sporym zapasem czasowym. Każdy Warciarz tego dnia został przyozdobiony w okazjonalną czapkę wyjazdową. Sektor dla kibiców gości umieszczony jest za bramką na górnej kondygnacji stadionu. Gospodarze swój młyn prowadzą na trybunie wzdłuż murawy na dolnej i górnej części. Doping prowadzili przez cały mecz i naprawdę ciężko było się przebić. Tego dnia frekwencja na trybunach wyniosła prawie 14 tysięcy. Na sektorze wywieszamy flagę WARCIARZE. Doping prowadzimy przez większość meczu, a w drugiej połowie prezentujemy flagi szachownice. Z Chorzowa wywozimy remis, a z przebiegu całego meczu traktujemy go jak zwycięstwo ;-) Do następnego!

Zapraszamy do galerii

Ruch Chorzów - Warta Poznań :: 20240217RuchChorzowWartaPoznan_4

Ruch Chorzów - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon KALENDARZ 2024

Drodzy Warciarze!
Dość czekania. Dość nerwowego przebierania stopami. Potu na czole i obgryzania paznokci. Wasza boazeria w przedpokoju już teraz dostanie to na co czeka. Będziecie mogli też skorzystać ze swojego zestawu majsterkowicza, który kupiliście w lidlu. Użyliście go co prawda raz, przy powieszaniu gaśnicy, ale przy zakupie tłumaczyliście w chacie i obiecaliście, że to jest Wam praktycznie niezbędne i każdy mężczyzna musi coś takiego mieć. Z uśmiechem będziecie mogli wbić gwóźdź dumy, na którym zawiśnie on!
Tak jest kalendarz od ZIELONEJ STREFY!

Mimo że jeszcze go nie kupiliście, to już Wam dziękujemy.
Dzięki temu, jak tylko wrócimy na wyjazdy, będziemy mogli robić kolejne oprawy i wspólnie świetnie się bawić!

Cena egzemplarza - 40zł