PostHeaderIcon Termalica Nieciecza - Warta Poznań 05.03.2022 1-0

Za nami wyjazd do Niecieczy, ostatni raz widziano nas tam we wrześniu 2019 roku, gdy obie drużyny grały razem w pierwszej lidze. Droga z Poznania do Niecieczy przebiegła sprawnie. Wejście na sektor szybko i bez problemów. Wieszamy flagi i przez większość meczu dopingujemy. W drugiej połowie prezentujemy flagowisko! Fanatycy Warty kolejny raz pokazali, że ubarwiać można nie tylko te najważniejsze kibicowsko spotkania. W końcówce meczu tracimy gola i przegrywamy... Po meczu zbijamy piątki i wracamy w drogę powrotną.

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Termalica Nieciecza-Warta Poznań :: 20220305TermalicaNiecieczaWartaPoznan

Termalica Nieciecza-Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Legia Warszawa-Warta Poznań 13.02.2022 0-1

W pierwszym sezonie po powrocie do ekstraklasy nie było nam dane niestety zagościć w sektorze gości a jedynie pod stadionem. Tym razem nie było przeszkód i na ponad godzinę przed rozpoczęciem meczu jesteśmy w klatce. Miłą niespodziankę zrobili nam zawodnicy wygrywając 1:0. Śmiało można rzec, że bardzo zaskoczyli nas swoją grą i zwycięstwem w Warszawie! Po końcowym gwizdku dziękujemy im za walkę, zdobyte punkty i wracamy do Poznania
AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Legia Warszawa-Warta Poznań :: 20220213LegiaWarszawaWartaPoznan
 

PostHeaderIcon Jagiellonia Białystok-Warta Poznań 27.02.2022 1-1

Tym razem kierunkiem wyjazdowej eskapady było dalekie Podlasie. W Białymstoku meldujemy się ze sporym zapasem czasu. Stadion Jagiellonii zrobił naprawdę fajne wrażenie! Mimo zimna, które nas zastało, nie przeszkodziło w dopingowaniu Warciarzy i od początku głośnym ryknięciem JESTEŚMY ZAWSZE TAM... zaznaczamy swoją obecność w sektorze gości. Każdy wyjazdowicz prezentuje okazjonalny szal z hasłem "Football Fanatics" a w drugiej połowie machamy flagami na kijach. Po meczu dziękujemy zawodnikom i wracamy do Poznania.

Jesteśmy zawsze tam...

Zapraszamy do galerii

Jagiellonia Białystok-Warta Poznań :: 20220227JagielloniaBialystokWartaPoznan

Jagiellonia Białystok-Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Kalendarz "ULTRAS WARTA" 2022

Tak!
Tak!!
Tak!!!
Są! Piękne. Stylowe. Po prostu oldschoolowe.
Wiemy, że wiecie, o czym mowa.
Wiemy, że czekacie.
Wiemy, że kupicie.
Wiemy, że chcecie wspierać ruch ultras.
OTO ONE, KALENDARZE ZIELONA STREFA 2022!
Dostępne już teraz.

Cena egzemplarza - 35zł