PostHeaderIcon Korona Kielce - Warta Poznań 15.08.2022 0-1

W mieście Koroniarzy Warciarze ostatni raz grali 14 lat temu... Tym razem wyjazd przypadł nam w poniedziałek i w kierunku Kielc wyruszamy ze sporym zapasem czasowym. Po dotarciu każdy wyjazdowicz odziany w koszulkę i z szalem w ręku wyczekiwał na rozpoczęcie meczu. Od pierwszego gwizdka sędziego staraliśmy się głośnym dopingiem wspierać nasz zespół na maksymalnych obrotach. W drugiej połowie meczu prezentujemy małe flagi na kijach. Daliśmy pokaz swoich możliwości przy nowej piosence, którą ciągnęliśmy dobre kilka minut. Stadion przyciągnął tego dnia blisko 13 tysięcy kibiców, co przy ryknięciu wszystkich trybun robiło dobre wrażenie. Warta mecz wygrywa 1:0 i z kompletem punktów wracamy do Poznania! Po zakończeniu meczu dziękujemy zawodnikom za walkę i zaangażowanie!

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Korona Kielce - Warta Poznań :: 20220815koronakielcewartapoznan

Korona Kielce - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Strona fanatyków Warty Poznań - www.ultraswarta.pl

Za nami kolejny dobry rok, od kiedy prowadzimy dla Was stronę www poświęconą działalności kibiców Warty Poznań! Co za tym idzie, ponownie zbliżamy się do okresu, w którym trzeba opłacić zarówno serwer, jak i domenę. Aby strona nadal mogła funkcjonować, potrzebujemy na ten cel ponownie się zebrać!

Wiadomo, że w internecie, rządzi Facebook stąd także i my posiadamy powyższego Fanpage Zielona Strefa ale należy pamiętać już do końca naszych dni, iż nigdy nie wiadomo co będzie za rok bądź za kilka lat więc uważamy i przypominamy, iż utrzymywanie przy życiu własnej strony internetowej jest mimo wszystko konieczne i potrzebne! Jest to swego rodzaju olbrzymia baza archiwum opisująca wszystkie lata na trybunach naszego klubu. Szkoda byłoby to wszystko stracić.

Podsumowując każdego, kto chce pomóc w tym zakresie, zapraszamy do wpłacania pieniędzy na konto:

72 1090 1463 0000 0001 0998 7811

Tytuł przelewu: "Strona www.ultraswarta.pl"

Każdy grosz się liczy.

 

PostHeaderIcon Miedź Legnica - Warta Poznań 30.07.2022 1-2

Za nami drugi wyjazd w obecnym sezonie i pierwsze zwycięstwo! Wyjazd do Legnicy miał całkiem spore zainteresowanie. Fani Warty byli pierwszą grupą, która gościła na sektorze gości w Legnicy po powrocie miejscowych do ekstraklasy. W sobotni wieczór mimo deszczowej pogody pojawiło się na stadionie trochę ponad cztery tysiące ludzi. Wejście na sektor gości przebiegło zaskakująco szybko i sprawnie. Co na pewno jest dużym plusem organizacyjnym w Legnicy. Od początku ruszyliśmy z dopingiem i już do samego końca niósł się głośny śpiew z sektora zajmowanego przez fanatyków Warty! Jeszcze przed przerwą wprowadziliśmy nową piosenkę i w miarę szybko pod szlifowane słowa i w drugiej części meczu od 80 minuty leciała ona aż do ostatniego gwizdka i jeszcze dłużej :-) W drugiej połowie prezentujemy mały akcent ultras w postaci małych flag na kijach z malowanym herbem naszego klubu.

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Miedź Legnica - Warta Poznań :: 20220730miedlegnicawartapozna

Miedź Legnica - Warta Poznań

 

 

PostHeaderIcon Raków Częstochowa - Warta Poznań 15.07.2022 1-0

Za nami pierwsza wyprawa za Wartą w nowym sezonie! Mecz z Rakowem, piątek godzina 18. Na stadion docieramy przed pierwszym gwizdkiem i od razu zaznaczamy swoją obecność głośnym "Jesteśmy zawsze tam..." W ciągu całego meczu kilka razy dopingujemy naprawdę głośno i dość wytrwale jedziemy jedną pieśń bez przerwy. Po zaciętej grze przegrywamy w Częstochowie i zaczynamy ligę bez punktów.  Po meczu wielkie brawa dla zawodników za walkę i zaangażowanie do ostatniej minuty!

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Raków Częstochowa - Warta Poznań :: 20220715RakowCzestochowaWartaPoznan

Raków Częstochowa - Warta Poznań