PostHeaderIcon Olimpia Elbląg-Warta Poznań 07.10.2017

Wyjazd numer 5 w tej rundzie to Elbląg. Województwo warmińsko-mazurskie mieliśmy już okazję odwiedzić w poprzednim sezonie.  Tym razem bez zwiedzania zamku w pobliskim Malborku. Ale za to na długo utkwi wyjazdowiczom tajemnicza miejscówka naszego postoju na  obiad  Na stadion docieramy planowo bo już pod bramą jesteśmy na 40min. przed pierwszym gwizdkiem. Z początku chcieli nas umieścić na trybunie gospodarzy. I chuj wie z jakich przyczyn. Lecz po krótkiej wymianie zdań otwierają fortece do sektora gości. Równo punkt 16 tak jak było w prognozie pogody zaplanowane jebnął deszcz a raczej ściana!  Nie obyło się bez świrowania że mogliśmy zasiąść jednak pod dachem na trybunie gospodarzy to byśmy chociaż nie zmokli   Z gry nie zanosiło się na najgorsze. Zwłaszcza pamiętając ostatni nasz wyjazd na ten stadion i ogromną porażkę Zielonych. Tym razem obyło się bez wyniku hokejowego ale też nie udało się wygrać czy chociażby wywieść cennego punktu z Elbląga! Miejscowi nas zaskoczyli, nie wywiesili flag oraz nie prowadzili zorganizowanego dopingu..  Po meczu bajera z piłkarzami przy płocie i zawijamy w drogę powrotną.
Oby więcej takich klimatycznych wyjazdów

 

Zapraszamy do galerii

Olimpia Elbląg -Warta Poznań :: 20171007OlimpiaElblagWartaPoznan

Olimpia Elbląg -Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - ŁKS Łódź 30.09.2017

W ostatni dzień września przyszło nam zagrać domowe spotkanie z Łódzkim klubem sportowym. Zainteresowaniem tym meczem obiło sie szerokim echem w Internecie. Ludzi chętnych było dwa razy tyle co dopuszczona pojemność stadionu. Nas w młynie do 60 osób. Doping z naszej strony bardzo głośny, zwłaszcza w pierwszej połowie. Na płocie wieszamy flagę zielono-biali. W drugiej połowie wraz z dopingiem machamy flagami na kijach. Remis na placu gry do końca nie był sprawiedliwy. Z przebiegu gry na pewno byliśmy  kilkakrotnie bliżsi zdobycia bramki. Po ostatnim gwizdku dziękujemy piłkarzom za walkę i dajemy do zrozumienia że chcemy zwycięstwa za tydzień w Elblągu. Co do kibiców gości to pewnie opiszą się sami co do swojej liczby. Wywiesili kilka flag i w drugiej połowie meczu odpalili race.

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - ŁKS Łódź :: 20170930WartaPoznanLKSLodz

Warta Poznań - ŁKS Łódź

 

PostHeaderIcon Zieloni polegli w Elblągu.

Olimpia pokonuje Wartę i zanotowała trzecie zwycięstwo z rzędu. W poprzedniej kolejce pokonali u siebie GKS Bełchatów 1:0 a jeszcze tydzień wcześniej na wyjeździe ŁKS Łódź 2:1. Zajmująca przed tą kolejką pierwsze miejsce w tabeli II ligi Warta Poznań, nie znalazła sposobu na wywiezienie z Elbląga chociażby jednego punktu. Piłkarze Olimpii pokonali lidera z Poznania 1:0. Zwycięską bramkę w 40 minucie meczu, po pięknej zespołowej akcji,  zdobył Jakub Bojas.

Olimpia Elbląg - Warta Poznań 1:0 (1:0)
1:0 Bojas 41

 

PostHeaderIcon 30 września z ŁKS-em Łódź

30 września o godz. 16:00 zabrzmi pierwszy gwizdek w ciekawym meczu z ŁKS-em Łódź. Pod względem kibicowskim będzie to jedno z ciekawych spotkań w rundzie. Łodzianie, mimo że są beniaminkiem II ligi, doskonale radzą sobie na murawie. To sprawia, że czeka nas też piłkarski hit! Nie trzeba chyba dodawać, że widzimy się na stadionie! Już teraz warto rezerwować wolny czas, namawiać znajomych i nastawiać się na dobry mecz!