PostHeaderIcon Zieloni polegli w Elblągu.

Olimpia pokonuje Wartę i zanotowała trzecie zwycięstwo z rzędu. W poprzedniej kolejce pokonali u siebie GKS Bełchatów 1:0 a jeszcze tydzień wcześniej na wyjeździe ŁKS Łódź 2:1. Zajmująca przed tą kolejką pierwsze miejsce w tabeli II ligi Warta Poznań, nie znalazła sposobu na wywiezienie z Elbląga chociażby jednego punktu. Piłkarze Olimpii pokonali lidera z Poznania 1:0. Zwycięską bramkę w 40 minucie meczu, po pięknej zespołowej akcji,  zdobył Jakub Bojas.

Olimpia Elbląg - Warta Poznań 1:0 (1:0)
1:0 Bojas 41

 

PostHeaderIcon 30 września z ŁKS-em Łódź

30 września o godz. 16:00 zabrzmi pierwszy gwizdek w ciekawym meczu z ŁKS-em Łódź. Pod względem kibicowskim będzie to jedno z ciekawych spotkań w rundzie. Łodzianie, mimo że są beniaminkiem II ligi, doskonale radzą sobie na murawie. To sprawia, że czeka nas też piłkarski hit! Nie trzeba chyba dodawać, że widzimy się na stadionie! Już teraz warto rezerwować wolny czas, namawiać znajomych i nastawiać się na dobry mecz!
 

PostHeaderIcon Warta Poznań - ŁKS Łódź 30.09.2017

W ostatni dzień września przyszło nam zagrać domowe spotkanie z Łódzkim klubem sportowym. Zainteresowaniem tym meczem obiło sie szerokim echem w Internecie. Ludzi chętnych było dwa razy tyle co dopuszczona pojemność stadionu. Nas w młynie do 60 osób. Doping z naszej strony bardzo głośny, zwłaszcza w pierwszej połowie. Na płocie wieszamy flagę zielono-biali. W drugiej połowie wraz z dopingiem machamy flagami na kijach. Remis na placu gry do końca nie był sprawiedliwy. Z przebiegu gry na pewno byliśmy  kilkakrotnie bliżsi zdobycia bramki. Po ostatnim gwizdku dziękujemy piłkarzom za walkę i dajemy do zrozumienia że chcemy zwycięstwa za tydzień w Elblągu. Co do kibiców gości to pewnie opiszą się sami co do swojej liczby. Wywiesili kilka flag i w drugiej połowie meczu odpalili race.

Zapraszamy do galerii

Warta Poznań - ŁKS Łódź :: 20170930WartaPoznanLKSLodz

Warta Poznań - ŁKS Łódź

 

PostHeaderIcon Warta zgasiła Znicz!

Zwycięstwem 3:0 zakończyło się spotkanie Znicz Pruszków – Warta Poznań. Zielono-Biali do przerwy prowadzili 0:1. Po zmianie stron gra wyglądało ciut słabiej i obawy były różne. Jednak w 73. minucie trafił Krystian Sanocki i dwie minuty później dobił Znicz Adrian Cierpka. Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie i Zieloni wywieźli trzy punkty.
Znicz Pruszków - Warta Poznań 0:3 (0:1)
0:1 Adrian Laskowski 8 (k)
0:2 Krystian Sanocki 73
0:3 Adrian Cierpka 75