PostHeaderIcon Wisła Płock - Warta Poznań 8.03.2023 1-0

Za nami powtórzony mecz wyjazdowy do Płocka. W środę chwilę po godzinie 14 wyrusza w stronę Mazowsza grupa fanów drużyny z Drogi Dębińskiej. Stadion Wisły Płock nie jest jeszcze w całości oddany dla publiczności, ale dzięki uprzejmości kibicom z Płocka ( za co serdeczne dzięki) wchodzimy na ich trybunę i możemy wspierać Wartę Poznań na wyjeździe. Wywieszamy flagę i głośnym "jesteśmy zawsze tam..." zaznaczamy swoją obecność. Po zwycięstwie cztery dni wcześniej w Łodzi tym razem do Poznania wracamy bez punktów.

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Wisła Płock - Warta Poznań :: 20230308wislaplockwartapoznan

Wisła Płock - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Pogoń Szczecin - Warta Poznań 18.02.2023 3-1

W Szczecinie na nowym sektorze gości!
Drugim ligowym wyjazdem w sezonie 2022/2023 było spotkanie z Pogonią. Pierwszy raz od całkowitego ukończenia budowy stadionu wchodzimy do sektora dla kibiców gości. Cały obiekt robi ogromne wrażenie i na pewno jest jednym z lepszych stadionów, na jakim mieliśmy okazję zawitać. Warciarze wyruszyli do Szczecina ze sporym zapasem czasowym. Podróż minęła w miarę szybko mimo strasznej ulewy, jaka nam towarzyszyła podczas drogi na pomorze. Od początku meczu ruszyliśmy z dopingiem i wokalnie wydawało się, że jest dobrze. Jednak najlepsza energia sprzyjała nam podczas nowej pieśni, której debiut wstrzelił się idealnie. Każdy Warciarz robił co mógł aby zmobilizować piłkarzy Warty w odniesieniu zwycięstwa. W pierwszej połowie meczu prezentujemy duże flagi na kijach z malowanymi motywami. Druga odsłona to sektorówka z napisem POZNAŃSKA WARTA, po jej opuszczeniu prezentujemy transparenty na dwóch kijach z logiem naszej grupy oraz małe flagi z malowanym herbem w laurach, które dopełniły prezentację. Doping i zaangażowanie niestety nie pomogły, aby ze Szczecina wywieść chociaż remis. Po meczu jeszcze raz głośnym „JESTEŚMY ZAWSZE TAM...” zaznaczamy swoją obecność i dajemy zawodnikom do zrozumienia, że bez względu na wyniki będziemy z nimi na dobre i złe...

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

i Pogoń Szczecin - Warta Poznań :: 20230204WislaPlockWartaPoznanodwolany

Pogoń Szczecin - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Widzew Łódź - Warta Poznań 4.03.2023 0-2

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW - AVE WARTA
Ostatni raz w Łodzi na meczu z Widzewem byliśmy w sierpniu 2008 roku. Po blisko 14 latach naszej nieobecności nic nie było w stanie odwieźć nas od wyprawy. Pomimo zamkniętego sektora dla kibiców gości to dzięki uprzejmości kibicom Łódzkiego Widzewa-za co wielkie dzięki!, wchodzimy na ich sektory, aby obejrzeć to spotkanie. Zgodnie z hasłem wyjazdowicza "Jesteśmy zawsze tam..." pojawiliśmy się na obiekcie przy al. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Zapraszamy do galerii

20230304widzewdwartapoznan

Widzew Łódź - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Wisła Płock - Warta Poznań 04.02.2023 (odwołany)

Na zakazie

W tym sezonie zimowa przerwa w ekstraklasowych rozgrywkach od ostatniego wyjazdu trwała blisko 3 miesiące. Pierwsza wyprawa pokierowała nas do Płocka. Stadion Wisły jest na finiszu budowy i nie do końca są jeszcze oddane do użytku wszystkie trybuny, w tym sektor dla kibiców gości. Z ulicy i wewnątrz obiektu widać ogrom wykonanej pracy i stadion robi pozytywne wrażenie. Dzięki uprzejmości kibiców Wisły Płock mieliśmy możliwość pojawić się na pierwszym wyjeździe Warty Poznań. Niestety wszystko na sam koniec pokrzyżowała pogoda. Pod dotarciu na miejsce zapadła decyzja, że ze względu na zły stan murawy mecz zostaje odwołany i przełożony na inny termin.

Wracamy do Poznania i czekamy na ponowny termin, by odwiedzić ponownie Płock.