PostHeaderIcon Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań 10.07.2020 0-2

Na piątkowy mecz w Sosnowcu docieramy w 6 osób. Pewne zwycięstwo zielonych i dopisujemy 3 punkty!

 

PostHeaderIcon Miedź Legnica - Warta Poznań 27.06.2020 0-0

Wyjazd do Legnicy pierwotnie miał się odbyć 18 kwietnia i miało to zupełnie inaczej wyglądać. Niestety nie było nam to dane. Na drugi wyznaczony termin udaje nam się wejść i obejrzeć mecz z perspektywy sektora gości dzięki uprzejmości kibiców Miedzi. Za pomoc wielkie dzięki! Mecz na remis, choć w tym upale rozgrywać mecz to, jak wygrana dla każdego, kto to przeżył!

Zapraszamy do galerii

Miedź Legnica - Warta Poznań :: 20200627MiedzLegnicaWartaPoznan

Miedź Legnica - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Zmarł Jarosław Rybacki "Legwan"

6 lipca zmarł wieloletni kibic Warty Poznań Jarosław Rybacki wśród kibiców zwany również "Legwanem". Legwan byłwspółtwórcą i pierwszym prezesem nieistniejącego już Stowarzyszenia Kibiców Warty Poznań "Warciarze". Jarek znany był również jako wytrawny kolekcjoner pamiątek sportowych.

Msza święta pogrzebowa w piątek o 13:00 w Kościele Poznań ul Głuszyna 150, po czym przejście na pobliski cmentarz i pogrzeb.

 

PostHeaderIcon Odra Opole-Warta Poznań 13.06.2020 2-0

Gorący upalny dzień, mecz bez publiczności, lecz nie powstrzymuje to nas, żeby jechać za naszym klubem kolejny raz. Jesteśmy obecni pod stadionem w 4 osoby, niestety nie jest nam dane obejrzeć meczu na żywo, korzystamy z lokalnych krzesełek i oglądamy cały mecz na laptopie.