PostHeaderIcon Warta Poznań to była moja ostatnia szansa – rozmowa z Jakub Kiełbem

1. Na początek powiedz coś o sobie.

Mam 26 lat, pochodzę z Jarocina. Występuję w Warcie Poznań i mieszkam w Poznaniu od lipca 2016 roku. Od kiedy tylko sięgam pamięcią to gram w piłkę nożną. Oprócz tego interesuję się też piłką ręczną, lubię podróżować i uwielbiam zwierzęta. Zwykły chłopak z małego miasta.

2. Gdyby zrobić ankietę wśród kibiców Warty z pytaniem: „który piłkarz jest najbardziej przywiązany do naszych zielono-białych barw?" pewnie wskazaliby na Ciebie. Gdyż jesteś jednym z niewielu którzy się tak utożsamiają. Czy zgodzisz się ze stwierdzeniem, że Twoja więź z klubem to coś więcej niż relacje piłkarz a klub?

Myślę, że w naszej szatni jest kilka osób, które zasługują o wiele bardziej niż ja, na miano prawdziwego Warciarza z krwi i kości! Choć z pewnością Warta jest dla mnie wyjątkowa i czuję przywiązanie do zielono-białych barw. Jest to inna relacja niż zazwyczaj to bywa w takich sytuacjach, ale nie będę tutaj czarował i opowiadał, że od zawsze miałem Wartę w sercu, bo tak nie było. Przywiązanie przyszło z czasem. Zrozumiałem, że tak naprawdę wiele zawdzięczam temu klubowi. Przychodząc do Poznania dawałem sobie ostatnią szansę na jakieś poważniejsze granie i jak widać ciężka praca oraz zaangażowanie przynosi efekty. Ponadto perypetie jakie przechodziliśmy z tym klubem mocno zacieśniły więzi. Z resztą sukcesy działają na tej samej zasadzie. Robiąc awans z II do I ligi automatycznie klub staje się częścią Ciebie.

Więcej…

 

PostHeaderIcon WARCIARZ Z KRWI I KOŚCI

Drodzy Warciarze!

Dziś mija dokładnie 10 lat od kiedy, nie bójmy się tego napisać, legenda naszego klubu Adrian Laskowski zadebiutował w pierwszym zespole Zielonych! Wcale nie trzeba mieć 63 lat i siwych wąsów, aby zasłużyć na takie miano. Prawdziwy Warciarz. Gość, który jakby stanął obok was w młynie i razem z wami jechał z dopingiem, nie uznalibyście tego za nic dziwnego. Oprócz tego, że gra w piłkę i to nie najgorzej, to jest po prostu jednym z nas.

Adrianie, życzymy kolejnej dekady!
 

PostHeaderIcon "Jestem związany z Wartą Poznań - wywiad z Nikodemem Fiedosiewiczem"

1. Na początek powiedz coś o sobie.

Cześć. Nazywam się Nikodem Fiedosewicz, jestem zawodnikiem Warty Poznań od 9 lat, a w drużynie seniorskiej gram od 6  lat. Na boisku występuje na pozycji lewego obrońcy.

2. Gdyby zrobić ankietę wśród kibiców Warty z pytaniem: „który piłkarz jest najbardziej przywiązany do naszych zielono-białych barw?" pewnie wskazaliby na Ciebie. Gdyż jesteś jednym z niewielu którzy się tak utożsamiają. Czy zgodzisz się ze stwierdzeniem, że Twoja więź z klubem to coś więcej niż relacje piłkarz a klub?

Myślę, że dla każdego zawodnika byłoby to wielkie wyróżnienie usłyszeć takie słowa. Jestem w Warcie Poznań od kilku lat, można powiedzieć, że dorastałem w tym klubie, dlatego jestem z nim bardzo związany. Trenowanie z starszymi kolegami, bardziej doświadczonymi życiowo pomogło mi w rozwoju zarówno piłkarskim, jak i osobistym.

Więcej…

 

PostHeaderIcon Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań 09.03.2020 2-0

Czas było ruszyć w Polskę! Polsatowe ludki zaoferowały nam mecz w poniedziałek. Co to dla nas. W końcu jesteśmy Warta Poznań. Mimo że mecz w poniedziałek to trochę czasu mieliśmy, aby wszystko wyszło zgodnie z planem. W Bielsku-Białej meldujemy się w 14 osób. Kilkukrotnie głośno dopingujemy i w drugiej połowie prezentujemy transparenty. Mamy nadzieję, że jakże udany poniedziałkowy wieczór sprawia, że mimo wyniku i cygańskiej pogody uśmiech nadal gości na waszych twarzach :-) Wszystko w zasadzie się udało. Wyjazd nie był bliski. Oprawa dzięki wam wyszła tak jak zakładaliśmy. Mamy nadzieję, że malunki przypadły Wam do gustu. Debiutuje nowa flaga. Każdy przyjechał w zajebistej czapce. Robimy dalej swoje, dziękujemy Wam za wszelką pomoc wspierania ruchu ultras.
Miło było Was wszystkich zobaczyć!

Zapraszamy do galerii

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań :: 20200309PodbeskidzieBielskoBialaWartaPoznan

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań