PostHeaderIcon Miedź Legnica - Warta Poznań 30.07.2022 1-2

Za nami drugi wyjazd w obecnym sezonie i pierwsze zwycięstwo! Wyjazd do Legnicy miał całkiem spore zainteresowanie. Fani Warty byli pierwszą grupą, która gościła na sektorze gości w Legnicy po powrocie miejscowych do ekstraklasy. W sobotni wieczór mimo deszczowej pogody pojawiło się na stadionie trochę ponad cztery tysiące ludzi. Wejście na sektor gości przebiegło zaskakująco szybko i sprawnie. Co na pewno jest dużym plusem organizacyjnym w Legnicy. Od początku ruszyliśmy z dopingiem i już do samego końca niósł się głośny śpiew z sektora zajmowanego przez fanatyków Warty! Jeszcze przed przerwą wprowadziliśmy nową piosenkę i w miarę szybko pod szlifowane słowa i w drugiej części meczu od 80 minuty leciała ona aż do ostatniego gwizdka i jeszcze dłużej :-) W drugiej połowie prezentujemy mały akcent ultras w postaci małych flag na kijach z malowanym herbem naszego klubu.

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Miedź Legnica - Warta Poznań :: 20220730miedlegnicawartapozna

Miedź Legnica - Warta Poznań

 

 

PostHeaderIcon Raków Częstochowa - Warta Poznań 15.07.2022 1-0

Za nami pierwsza wyprawa za Wartą w nowym sezonie! Mecz z Rakowem, piątek godzina 18. Na stadion docieramy przed pierwszym gwizdkiem i od razu zaznaczamy swoją obecność głośnym "Jesteśmy zawsze tam..." W ciągu całego meczu kilka razy dopingujemy naprawdę głośno i dość wytrwale jedziemy jedną pieśń bez przerwy. Po zaciętej grze przegrywamy w Częstochowie i zaczynamy ligę bez punktów.  Po meczu wielkie brawa dla zawodników za walkę i zaangażowanie do ostatniej minuty!

AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Raków Częstochowa - Warta Poznań :: 20220715RakowCzestochowaWartaPoznan

Raków Częstochowa - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Strona fanatyków Warty Poznań - www.ultraswarta.pl

Za nami kolejny dobry rok, od kiedy prowadzimy dla Was stronę www poświęconą działalności kibiców Warty Poznań! Co za tym idzie, ponownie zbliżamy się do okresu, w którym trzeba opłacić zarówno serwer, jak i domenę. Aby strona nadal mogła funkcjonować, potrzebujemy na ten cel ponownie się zebrać!

Wiadomo, że w internecie, rządzi Facebook stąd także i my posiadamy powyższego Fanpage Zielona Strefa ale należy pamiętać już do końca naszych dni, iż nigdy nie wiadomo co będzie za rok bądź za kilka lat więc uważamy i przypominamy, iż utrzymywanie przy życiu własnej strony internetowej jest mimo wszystko konieczne i potrzebne! Jest to swego rodzaju olbrzymia baza archiwum opisująca wszystkie lata na trybunach naszego klubu. Szkoda byłoby to wszystko stracić.

Podsumowując każdego, kto chce pomóc w tym zakresie, zapraszamy do wpłacania pieniędzy na konto:

72 1090 1463 0000 0001 0998 7811

Tytuł przelewu: "Strona www.ultraswarta.pl"

Każdy grosz się liczy.

 

PostHeaderIcon 110 lat Warty Poznań