PostHeaderIcon Cel na sobotę - Wygrać w Warszawie!

Już w najbliższą sobotę zieloni zmierzą się na wyjeździe z Polonią Warszawa. Jesienią zespół z Warszawy uległ Warciarzom w Poznaniu 1:0 a jedyną bramkę w tym spotkaniu zdobył Michał Ciarkowski. Jak będzie w sobotę przy konwiktorskiej przekonamy się o 15. Drużyna czarnych koszul zajmuje obecnie miejsce spadkowe i to zieloni są faworytem tego spotkania. Jednak każdy wie że piłka jest nieprzewidywalna i wszystko może się zdarzyć na boisku. Nasi piłkarze będą mogli liczyć na wsparcie i doping w tym dniu! Zachęcamy wszystkich do wsparcia naszej drużyny w walce o trzy punkty.
 

PostHeaderIcon Wracamy na szlak: POLONIA BYTOM!

O tym, że wyjazd to rzecz święta wspominaliśmy już wiele razy przy okazji różnych wypraw za naszym klubem. Wiele osób twierdzi zgodnie, że wyjazdy są solą kibicowania i nie ma nic lepszego niż godziny spędzone w trasie, by potem zająć miejsce w sektorze gości i zaśpiewać „Jesteśmy zawsze tam!”. Długa zimowa przerwa dobiega końca, a to oznacza jedno: WRACAMY NA WYJAZDOWY SZLAK! Już w piątek 3 marca Warta zagra w Bytomiu. Pierwszy wyjazd, pierwszy pojedynek piłkarzy o ligowe punkty. Zapowiada się ciekawie, ale jak będzie w rzeczywistości - zależy od nas samych! Jedziemy na Śląsk gdzie już kilka razy gościliśmy w tym rejonie polski. Ostatni raz w trasie byliśmy w listopadzie. Liczymy że głód piłki i wyjazdów jest tak wielki że nie będzie problemu dla tych prawdziwych fanatyków aby wyruszyli w trasę! Interesująco zapowiada się też od strony sportowej. Polonia zajmuje ostatnie miejsce tabeli, a tak nie dawno walczyliśmy z nimi o baraż do drugiej ligi gdzie w dwu meczu przegraliśmy dwa razy. W Bytomiu zielono - białych zawsze się ciężko grało. Wierzymy i mamy ogromną nadzieję że tym razem los się odwróci na nasza korzyść.

 

PostHeaderIcon Polonia Bytom – WARTA POZNAŃ 03.03.2017

Zwycięstwem 2:1 zakończył się piątkowy mecz Warty Poznań z Polonią Bytom. Na odległy teren do Bytomia docieramy w 7 osób.  Nasze wizyty w Bytomiu w większości były na zakazie, nie inaczej obyło się i tym razem. Dzięki uprzejmości fanom Polonii zasiadamy na ich sektorach. Miejscowi rozwieszają jedną flagę i prowadzą z przestojami dobry doping. Warciarze w inaugurującym spotkaniu wygrywają i wywożą bardzo ważne trzy punkty! Droga powrotna w dobrych humorach bo wygrana na wyjeździe smakuje podwójnie. W Poznaniu meldujemy się po 4 rano. Pierwszy wyjazd po przerwie za nami, za dwa tygodnie 18 marca lecimy do Stolicy na mecz z Polonią Warszawa! Do zobaczenia w sektorze gości.

Zapraszamy do galerii

Polonia Bytom - Warta Poznań :: 20170303PoloniaBytomWartaPoznan_2

Polonia Bytom - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Warciarze on Tour: Wiosna 2017

Piłkarska wiosna zbliża się coraz większymi krokami, więc pora na krótki przegląd tego, co czeka nas w najbliższych miesiącach od strony wyjazdów. Pierwsza wyprawa 2017 roku wypadnie nam w pierwszy weekend marca, kiedy zielono-biali zagrają w Bytomiu. Niedługo później odwiedzimy Stolicę, gdzie Warta zagra z Polonią, natomiast w terminie 1-2 kwietnia zagramy w Stalowej Woli. Zarówno stadion w Bytomiu, Warszawie jak i Stalowej Woli to obiekty, na których już mieliśmy okazję gościć. Tydzień po dalekiej wyprawie do Stalowej Woli pojedziemy na nowy teren bo do Bełchatowa. Koniec kwietnia to już Legionowo, początek maja to Tarnobrzeg. Jedyny wyjazd wypadnie nam w środę 17 maja do Niepołomic. Ostatnia wyprawa kończąca sezon to Stargard. Będzie zarazem naszym najbliższy wyjazdem i wypadnie nam w sobotę 27 maja.