PostHeaderIcon Wigry Suwałki - Warta Poznań 14.09.2018 1-1

Na najdalszym wyjeździe, który niestety wypadł pechowo w piątek wybrał się jeden kibic Zielonych. Podróż w obie strony na pewno z ogromnymi wspomnieniami. Piłkarze remisują ten mecz w dobrym stylu! Mimo ogromnego zimna, jakie jest naprawdę na Suwalszczyźnie jest to klimatyczny teren. Po meczu zbija piątki z piłkarzami i zabiera się w drogę powrotną. Wielkie dzięki i szacunek dla ekipy Wigier za prowiant!

Zapraszamy do galerii

Wigry Suwałki - Warta Poznań :: 20180914WigrySuwalkiWartaPoznan

Wigry Suwałki - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Bytovia Bytów 05.09.2018 w Grodzisku Wielkopolskim.

Zaległy mecz 5. kolejki Fortuny 1 Ligi pomiędzy Wartą Poznań i Bytovią Bytów zostanie rozegrany o godzinie 16:45 w Grodzisku Wielkopolskim.

Sprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się jutro i potrwa od godziny 11 do 16 w siedzibie klubu przy ul. Droga Dębińska 12. Bilety będzie można nabyć w cenie 10 złotych (ulgowy) oraz 15 złotych (normalny).

Wejściówki będzie można też zakupić już w dniu meczu na Stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Tam sprzedaż rozpocznie się na dwie godziny przed początkiem spotkania, a cena biletów będzie wówczas wynosić 15 złotych (ulgowy) oraz 20 złotych (normalny).
 

PostHeaderIcon Warta Poznań - Sandecja Nowy Sącz 08.09.2018 w Grodzisku Wielkopolskim.

Mecz 9. kolejki Fortuny 1 Ligi pomiędzy Wartą Poznań i Sandecją Nowy Sącz zostanie rozegrany w najbliższą sobotę 8 września o godzinie 16:00 w Grodzisku Wielkopolskim.

Przedsprzedaż biletów na to spotkanie rozpocznie się w czwartek i potrwa do piątku. Bilety w cenie 10 złotych (ulgowy) oraz 15 złotych (normalny) będzie można nabyć w siedzibie klubu przy ul. Droga Dębińska 12 w godzinach 11-16.

Będzie również możliwość zakupu wejściówek już w dniu meczu na Stadionie w Grodzisku Wielkopolskim. Tam sprzedaż rozpocznie się na dwie godziny przed początkiem spotkania. Przypominamy, że tego dnia cena biletu będzie o 5 złotych wyższa.
 

PostHeaderIcon Spotkanie ze Stomilem Olsztyn 3 października

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wyraził zgodę na przeniesienie wyjazdowego spotkania Warty Poznań ze Stomilem Olsztyn na 3 października.

Zaległy mecz 1. kolejki Fortuny 1 Ligi już wcześniej został przełożony na 13 września z powodu wymiany murawy na stadionie w Olsztynie.