PostHeaderIcon ZIELONA STREFA z pomocą dla schroniska!

W tym tygodniu odwiedziliśmy schronisko dla zwierząt w Henrykowie.  Ze zbiórki którą przeprowadziliśmy dla psiaków kupiliśmy karmę  i po krótkiej wizycie u mieszkańców schroniska, czyli sympatycznych czworonogów, był czas na krótką rozmowę z ich opiekunami i wspólne zdjęcie. Była to pierwsza tego typu akcja.  Wszystkim, którzy się dorzucili oraz poświęcili odrobinę swojego czasu DZIĘKUJEMY.
Mamy nadzieję, i wierzymy że nie była to jednorazowa akcja.

 

PostHeaderIcon Warta wiceliderem 2 Ligi!

Zielono-Biali pokonali w piątek na swoim stadionie ROW Rybnik 2:0 i zajmują aktualnie drugie miejsce w ligowej tabeli. Warta Poznań - ROW 1964 Rybnik 2:0 (0:0) 1:0 Adrian Laskowski 32 2:0 Krzysztof Biegański 81
 

PostHeaderIcon Strona fanatyków Warty Poznań - www.ultraswarta.pl

Za nami kolejny rok i jak co roku chcemy wspólnymi siłami opłacić serwer na kolejny 2018!
Owszem obecnie mamy takie czasy iż to właśnie niby facebook nam w dużej mierze zastępuje strony www bo przez ten portal jest najlepszy przepływ informacji.
Można byłoby więc stwierdzić... "po co nam strona? po co płacić? I tak na facebooku jest wszystko bardziej aktualne..."
Niby tak ale...Mimo wszystko jesteśmy zdania iż posiadanie własnej strony jest niezbędne ponieważ jest to w swoim rodzaju takie "archiwum" o kibicach Warty.
Nigdy nie wiadomo co nastąpi za X lat, nie wiadomo co będzie z portalem facebook, czy czasem nie straci na popularności jak niegdyś nk.pl? Tym bardziej iż polityka  facebooka nie daje nam gwarancji iż kiedyś nasz fanpage nie zostanie usunięty z jakiś absurdalnych powodów. Wtedy cała "baza wiedzy" facebookowa przepadnie  bezpowrotnie. Mając swoją stronę mamy gwarancje iż tak nie będzie! A o ile takowa gwarancja jest cenna mogą się przekonywać kolejne pokolenia fanatyków naszej  drużyny. Nieskromnie musimy stwierdzić iż gdyby nie strona ultraswarta.pl wielu kibiców nie miałoby okazji do obejrzenia tak wielu zdjęć z przeszłości czy też na zapoznanie się z wieloma opisami wyjazdów czy meczy u siebie itd. itp.

Chcesz pomóc ?
Zapraszamy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
 

PostHeaderIcon Legionovia Legionowo - Warta Poznań 05.08.2017

Na pierwszy ligowy wyjazd wybieramy się w 4 osoby. Podróż z przesiadką w stolicy i na chwilę przed rozpoczęciem meczu meldujemy się w sektorze gości. Tym razem wejście na stadion przebiega bardzo sprawnie. Poprzednim razem nie przypadliśmy do gustu miejscowym włodarzom i nie mogliśmy wnieść nawet jedzenia na sektor. Mecz wygramy i notujemy pierwsze trzy punkty na szlaku wyjazdowym! Po  meczu zbijamy piątki z piłkarzami i ruszamy w drogę powrotną. W Poznaniu zjawiamy się późno w nocy. Odniesione zwycięstwo na wyjeździe zawsze smakuje podwójnie!
Do zobaczenia na kolejnej wyprawie