PostHeaderIcon Olimpia Grudziądz - Warta Poznań (P) 29.09.2021 2-0

Grudziądz był pierwszą i zarazem ostatnią wyprawą w tegorocznym Pucharze Polski. Pięciu kibiców Warty wspierało drużynę i pojawiło się w sektorze gości w Grudziądzu. Kibice Olimpii wywieszają flagę i przez większą część meczu dopingują. Warta mecz przegrywa. Odpadamy i znowu musimy czekać do następnej edycji za rok! Niestety tak już bywa, raz się odpada, raz się odpada ;-)
Z kibicowskimi pozdrowieniami!
AVE WARTA

Zapraszamy do galerii

Olimpia Grudziądz - Warta Poznań (P) :: 20210929olimpiagrudzidzwartapoznap

Olimpia Grudziądz - Warta Poznań (P)

 

PostHeaderIcon San Marino - Polska 05.09.2021 1:7

Na wyjazdowym meczu do San Marino w kwalifikacjach do MŚ 2022 nie zbrakło skromnej delegacji poznańskiej Warty. W dystrybucji było tylko 500 biletów, które można było nabyć tylko na miejscu, dzięki pomocy Polki mieszkającej we Włoszech udaje nam się wcześniej ogarnąć bilety i bez problemu być na stadionie. Na płocie wśród innych ekip zawisa nasza kadrowa flaga z orzełkiem. Znaczna część kibiców, która nie miała tyle szczęścia w ogarnięciu wejściówek, zajmuje miejsce na górce, na której pod koniec spotkania zostały odpalone race. Pozdrowienia dla wszystkich z wyjazdowej eskapady i do zobaczenia na szlaku!

Zapraszamy do galerii

San Marino - Polska :: 20210905SanMarinoPolska

San Marino - Polska

 

PostHeaderIcon Górnik Zabrze - Warta Poznań 19.09.2021 1-0

Szale w dłoń i ruszyliśmy do Zabrza! Po prawie miesięcznej przerwie wróciliśmy na szlak wyjazdowy ponownie. Tym razem Górnik Zabrze 14-krotny mistrz Polski! W sektorze gości meldujemy się na chwilę przed pierwszym gwizdkiem. Doping, oprawa i całe zaangażowanie, aby wesprzeć Wartę w zwycięstwie.. Gospodarzy na nowoczesnym stadionie, który zrobił na nas ogromne wrażenie swoją wielkością, przyszło ponad 10 tysięcy ludzi. Warta mecz przegrała, ale kibice, którzy wybrali się w niedzielę za swoim klubem na górny Śląsk, podziękowali za walkę i zaznaczyli, że są i będą z nimi zawsze mimo porażek czy zwycięstw! Do następnego.
Pozdrawiamy Ultras Warta

Zapraszamy do galerii

Górnik Zabrze - Warta Poznań :: 20210919GornikZabrzeWartaPoznan

Górnik Zabrze - Warta Poznań

 

PostHeaderIcon Strona fanatyków Warty Poznań - www.ultraswarta.pl

Za nami kolejny rok, od kiedy prowadzimy dla Was stronę www poświęconą działalności kibiców Warty Poznań! Co za tym idzie, ponownie zbliżamy się do okresu, w którym trzeba opłacić zarówno serwer, jak i domenę. Aby strona nadal mogła funkcjonować, potrzebujemy na ten cel ponownie się zebrać!

Wiadomo, że w internecie, rządzi Facebook stąd także i my posiadamy powyższego Fanpage, ale należy pamiętać już do końca naszych dni, iż nigdy nie wiadomo co będzie za rok bądź za kilka lat więc uważamy i przypominamy, iż utrzymywanie przy życiu własnej strony internetowej jest mimo wszystko konieczne i potrzebne! Jest to swego rodzaju olbrzymia baza archiwum opisująca wszystkie lata na trybunach naszego klubu. Szkoda byłoby to wszystko stracić.

Podsumowując każdego, kto chce pomóc w tym zakresie, zapraszamy do wpłacania pieniędzy na konto:

72 1090 1463 0000 0001 0998 7811

Tytuł przelewu: "Strona www.ultraswarta.pl"

Każdy grosz się liczy.